Připravte se na nepřetržitou akci a napětí! Sylvester Stallone se v závodě s časem snaží vyvést na povrch skupinu cestujících, kteří uvízli ve zříceném tunelu 100 stop pod řekou Hudson, ve filmu Roba Cohena Denní světlo. Když výbuch uzavře tunel, musí se přeživší vypořádat s toxickými výpary, požáry a hrozícím kolapsem celé konstrukce. Jejich jediná naděje je v rukou Kita Latury (Stallone), bývalého šéfa lékařské pohotovosti, pronásledovaného vlastní tragickou minulostí. Stěny se postupně bortí a tunel se plní vodou a Latura je nucen dát v sázku svůj vlastní život, aby zachránil ostatní a zabránil katastrofě přerůst v ještě větší pohromu. V napínavém dobrodružství dále hraje Amy Brenneman. Z působivých zvláštních efektů a nervy drásající naléhavosti snímku Denní světlo se vám bude tajit dech od začátku až do konce. (Magic Box)

Saxos

Podprůměrný katastroficko-záchranářský film, kdy mix americké společnosti uvízne v zasypaném tunelu. Když už bylo potřeba nějak ukončit, tak trapně vyplavali v zálivu, kde se v té době ještě tyčily obě věže Světového obchodního centra. ()

Filatov

Dávám tři hvězdičky, ale objektivně je Daylight pro mě tak na 65%. Škoda, že se tu nedá hodnodit třeba 3 a půl nebo tak. Je tady Sly a to je pro mě to hlavní. Film není tak špatnej. Pravda trpí vadou logiky a děravým scénářem, kterej má tolik děr, zrovna jako tunel pod Hudsonem, ale tyhle chyby mi vynahrazovala dobrá hudba a taky nezapomenutelná scéna s větráky, která patří k hodně originálním. Samotný místo pro děj filmu je taky dobrej nápad a k tomu ještě ta ona kaplička a dlouhá (i když někdy až uměla natahovaná) cesta ven z tunelu. Ještě musím dodat, že se vždycky rád podívám, když tenhle film reprízuje telka. Za mě dobrý :-) ()

Unrealik

Zatím za čtyři hvězdičky, někdy se na něj ale musím znovu podívat (už je to nějaká doba, co jsem jej viděl a nepamatuji si ho přesně, ale vím, že se mi líbil). ()

Rozmarýna

Po shlédnutí ruského filmu Metro z roku 2013 jsem zjistila, že jsem byla k filmu nespravedlivá a přidala jsem jednu hvězdičku. ()

shinlove

Když zrovna někoho Sly nezabíjí nebo aspoň nemlátí, zjišťuje, že neumí hrát. On to teda asi ještě nezjistil, ale všichni ostatní už to víme :D 2* ()

babuška

no jeden z horších katastroakčních filmů, nezáživné a až moc přeplácané, herci se snaží to je vidět ale tak nějak to nepomáhá. ()

FireFox

V podstatě béčkový katastrofický film, ale pomohlo mu, že pro Stalloneho mám celkem slabost. Nedávno jsem ho shlédla asi počtvrté (tak nějak z nutnosti – nic záživnějšího TV nenabídla) a musím říct že mě i tak celkem uspokojil. ()

Filki

I když mám katastrofické filmy rád, tak tohle bylo něco strašnýho...Stallone se tady teda moc nevytáhl. ()

KubaST

Viděl jsem to kdysi dávno, byl jsem z toho tehdá unešen, ale po znovushlédnutí...ehm...nechápal jsem, co jsem na tom viděl. Jedině díky Slyovi jsem to dokoukal a už nikdy více. Hned jsem si musel následně spravit chuť Rockym. ()

mpet

Mám rád katastrofické filmy, ale bohužel většinou za moc nestojí. Denní světlo je však světlou výjimkou, i přestože tady najdeme občas nějakou tu chybku a díru ve scénáři. Ale myslím, že filmy by se měli sledovat pro zábavu a ne pro hledání chyb, proto jasné čtyři hvězdičky ()