Akční film z roku 1987, přímo nabitý ukázkami nejrůznějších asijských bojových umění, se stal odrazovým můstkem v kariéře Jeana-Clauda Van Damma. Do té doby neznámý Belgičan se díky němu dostal do povědomí diváků - a také producentů, kteří ho začali obsazovat. V tomto snímku si fanouškové žánru jistě vychutnají i výkon jednoho z nejpopulárnějších "záporáků" hongkongských arén Bola Yeunga, jenž představuje hrdinova zákeřného protivníka.
Málokdo ovšem také ví, že Krvavý sport je o životě a začátcích skutečného "bojového umělce" Franka Duxe (čti ďuks), jenž se s konečnými výsledky svých soubojů stal legendou bojového umění (56 knockoutů a 300 bodových vítězství). Dokonce Dux sám dohlížel na bojovou choreografii filmu. (oficiální text distributora)

Dannysek4U

Je to hezky koukat dnesnima ocima a prskat. Ale pratele, bez filmu jako byl Bloodsport nebo Komando, by dneska akcni zanr mozna ani neexistoval. Takze osmdesatky kupredu a no mercy ()

Morzael

Rozhodně nejlepší s Van Dammem, parádní, realistické souboje, i když milostná zápletka tu byla jaksi navíc. Pro mě je tento film rozhodně jedne z nejlepších bojových filmů co jsem kdy viděl. ()

Juto

Vôbec ani po rokoch nestratil tento film drajf, stále je to dobré. Po pozretí filmu mi dával energiu dať sa na bojové umenie, čo mi nevydržalo dlho. Škoda. 7/10 ()

fars

Ja si nemuzu pomoct, je to proste klasika a ja to mam rad. Columbus to presne vystihl - kult, na ktery pravoverni nezapominaji. Ostatni at si polibi prdel! ()

c.tucker

Kultovní snímek, který už jsem viděl nezpočetněkrát a ještě uvidím. Jeden z nejlepších turnamentových filmů, kde příjech je nic moc, ale za to boj je senzační a vyčet různých bojových stylů je značný. Zlomil jsi můj rekord, teď zlomím já tebe. Jako tvého přítele. ()

miciveres

Tento film je skratka klasika, na ktorej som vyrastal. Aj ked som to mal nahrate na kazete, kde vsetky postavy nadaboval jeden clovek a v pozadi bolo este pocut nemcinu:) Pribeh sice za vela nestal, ale kazdy kto sa odhodla pozriet na takyto film, je predovsetkym zvedavy na tie suboje. Tie boli naozaj krvave a rozhodne nenudili. Co ma ale sokovalo, bolo zistenie, ze Bolo Yeung mal v case nakrucania 50 rokov(!!!) a vo filme nevyzeral ani na 35... JCVD v zivotnej forme... Stoji to za pozretie... ()

Jermann

Tak tohle je totální srdcovka. Na první VHSce v naší domácnosti v dávných devadesátkách bylo v příšerné kvalitě COMMANDO a právě Krvák, obojí v němčině a s hrozným českým amatérským dabingem. Tehdy jsem byl schopen to sledovat pořád dokola a ty souboje mě nepřestávaly bavit .. prostě jako asi každého předpubertálního špunta. Dnes to vidím jako celkem povedenou, slušně nastříhanou, příjemným soundtrackem podkreslenou béčkovou reklamu na Van Dammovy kopací dovednosti a herecké nedovednosti. ()

PADDY

Kdyz sem byl maly kluk tak sem ten film miloval.Byl to muj oblibeny film a ja chtel byt jako Frank Dux.Od te doby sem ten film nevidel takze v me pameti zustal jako ten skvely film..... ()

panMartin

Můj oblíbený film z dětství. Až na těch pár směšných soubojů je to překvapivě celkem povedený film Bylo vidět že Van Damme je ve formě. Nechtěl bych s ním jít do ringu. ()

Nivenx

Jako malý jsem tyto filmy s Van Dammem miloval, ale dnes už je to jiné. Pořád to samé dokola bez něčeho co by překvapovalo nebo mě pohltilo. 45% ()

charge

Z dob pirátských nahrávek z konce 80. let je dodnes Krvavý sport určitě kultem a klasikou zároveň, nicméně i když se od filmu vysokohodnotný umělecký zážitek čekat nedá, nemůžu se zbavit dojmu, že o rok mladší a v mnohém podobný Kickboxer je zkrátka o něco lepší a to nejen dějově. Podpásovka, která zde byla při soubojích několikrát použita, představovala jen další mínus, ovšem úder mířený přímo do kulek zasazený samotným Van Dammem, byl aktem, který si ve své filmografii herec za rámeček určitě nedá. ()

Deyw

Hrozně slabé hodnocení..nechápu..kultovní záležitost...naprosto božskej film... I FIGHT TO SURVIVE !!! ()

dr.fish

Tak se zrodil kult....Jean Claude je slizký klučina s teplým ksichtíkem, ale svou tvrdou pěstí dokáže kulky zarazit do břišní dutiny jako málokdo. Dokonalá atmosféra a hity let osmdesátých, úplně se mi vybavily některé scény ze Žhavých výstřelů. Musím říct, že na rozdíl od jiných filmů z té doby, tento jsem viděl docela rád. 85% ()

Aargh

Jedna z mála koukatelných VanDammovek. Má to spád, vtip, spoustu sympatických postaviček a nevadí, že představitel hlavního hrdiny neumí hrát. ()

Van Damme a dvojitý remakový úder

Van Damme a dvojitý remakový úder

26.07.2013

Rychlý a zběsilý krvavý sport

Rychlý a zběsilý krvavý sport

19.05.2011

Někdy jsou ty hollywoodské úmysly tak průhledné, až se jim člověk musí smát. Producentský veterán Ed Pressman očividně ví, jak se dělá byznys. To vezmete jeden z nejvýdělečnějších hitů minulého léta … (více)