Bláznivá jazda

Zbesilá jazda

Komedie / Dobrodružný / Road movie

USA, 2000, 93 min (SE: 94 min)

• moviesfan

RT je docela fajn komedie, která sice není nikterak zábavná, ale i tak se mi v celku líbila. Obsazení je až na výjimky dobré. Příběh by mohl být více záživný, ale u těchto komedií se tak neděje. Takže dobrý.(1.3.2009)

Nech zhorím v pekle, ale mne prišiel ROAD TRIP ako prvá pozerateľná teenagerská komédia. Akoby sa v DreamWorks chceli vyvarovať stupidity, vulgarizmov a fekálností a chceli nakrútiť morálne nezávadnú variáciu na teenage filmy, vhodnú aj pre tých najmenších. Ale moje vyzdvihnutie tohto filmu nesúvisí s jeho moralizáciou. ROAD TRIP ma prekvapil sviežim námetom, nenásilným a civilným (i keď bláznivým) humorom i skvelým castingom. Buď som mal len slabú chvíľku pre tento typ komédie alebo je naozaj o niečo lepší, než jeho vrstevníci (vrátane MARY a PRCIČIEK).(25.5.2002)

Velice obyčejná, průměrná komedie, která dostane o hvězdičku navíc za herectví Williama Scotta ... Prostě ho zbožňuju ...(18.5.2009)

VHS/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +krutá parta herců (Scott, Qualls, Green), je to zábava, postrádá fekální humor, herci jsou přirození, podávájí pěkné výkony, především však několik nezapomenutelných scének -jako film to nemá snad žádné mínus, snad jen že film má už 6 let/// Dodnes stále jedna z nejlepších, né-li nejlepší Teenagerská komedie, kterou nepřekonal ani EuroTrip, ani žádná část ze série prciček. Je to film, který můžete vidět vícekrát, pokaždé se budete neuvěřitelně bavit a pořádně se nasmějete. A je zajímavé sledovat kde jsou herci dnes a kde budou za 5 let a potom si snímek znovu připomenout./// Celkem 93%///(3.11.2006)

Fakt úchylárna, ale tim správným stylem, kterej je děsně zábavnej. nějvětší úchylák ve filmu je jednoznačně Tom Green takový hovado se jen tak nevidí, ale ten tam moc podstatnou roli nemá. Příběh je založenej na docela jednoduchým tématu, ale za to se z něj dá docela dobře vyždímat spousta krutejch scén, ve kterých řáděj hlavně Sean William Scott a Qualls(25.2.2007)

• Amy Smart