Dávejte si pozor co posíláte své staré, nemuselo by se vám to vyplatit. Další bláznivá road movie, je až s podivem, co se na takový cestě může všechno stát. No, ale když to vypráví člověk, co si strká myš do pusy, tak to musí být pravda nebo ne? :D(1.6.2012)

Na teenegerovskou komedii poměrně vtipná, nepříliš sprostá a nechutná, vlastně docela fajn podívaná.(5.4.2004)

Prumerna americka komedie o prubertacoch, ktere jsou posledni dobou v kurzu. Z prumeru vybocuje pouze genialni a u nas neznamy Tom Green, jenz je komikem pristiho tisicileti.(4.9.2003)

Hodně povedená road movie, která je navíc opravdu hodně vtipná.(5.8.2007)

Celkem sranda, které ke čtvrté hvězdě chybělo vidět to v původní anglické verzi (a ne s debilním levným dabingem). Jinak fór se slepeckým autobusem a hlavně konverzace s nevidomou recepční patří k vrcholům filmu. "Nekrmte mi toho psa!" "Já ho nekrmil." "Nelžete. A netvařte se na mně takhle!". Jo - a Tom Green je psychopat.(18.12.2009)

• - Natáčeno od 16.října do 27.prosince 1999. (Stocki)

• - Autori scenára, Todd Phillips a Scot Armstrong, sa pri písaní čiastočne inšpirovali vlastnými zážitkami z vysokej školy. (m.a.t.o.)

• - Josh (Breckin Meyer) vytáčí před hovorem s Tiffany (Rachel Blanchard) v Texasu sedm číslic, doopravdy se ale při volání do Texasu vytáčí čísel jedenáct. (filmsim)