Bláznivá jazda

Zbesilá jazda

Komedie / Dobrodružný / Road movie

USA, 2000, 93 min (SE: 94 min)

Prumerna americka komedie o prubertacoch, ktere jsou posledni dobou v kurzu. Z prumeru vybocuje pouze genialni a u nas neznamy Tom Green, jenz je komikem pristiho tisicileti.(4.9.2003)

Skvělá komedii o magorech kteří se vydavají na ROADTRIP.(8.5.2005)

• woody

Jdu se radši podívat na Klub sráčů protože i ten je o stupínek lepší než tahle fekálie kde je jediným zdrojem zábavy posmrkaný,olízaný,proprděný toust a bejvalej Drew Berrymore dává francouzáka nějaký čtyřicítce před jejím synem a skupinkou kterou provaděl po škole...Hehehe.(20.6.2003)

Naprosto nefilozofická cesta za pravdou o životě v poddání samých mladých herců hlavně z filmu American pie, které doplňuje například DJ Qualls(můj oblíbený pošuk:)). Devadesát tři minut rychlé jízdy s jedním opravdu velkým skokem :)(18.2.2007)

Fakt úchylárna, ale tim správným stylem, kterej je děsně zábavnej. nějvětší úchylák ve filmu je jednoznačně Tom Green takový hovado se jen tak nevidí, ale ten tam moc podstatnou roli nemá. Příběh je založenej na docela jednoduchým tématu, ale za to se z něj dá docela dobře vyždímat spousta krutejch scén, ve kterých řáděj hlavně Sean William Scott a Qualls(25.2.2007)