Nastala chyba při přehrávání videa.
 • maxi6
  **

  Rozhodně tento typ komedií není moje krevní skupina. Teenagerskými snímky nás amíci zásobují den co den, bohužel najít ten, který bude lahodit našemu oku a cítění je jako hledání jehly v kupce sena. Kromě několika hlášek a nadevše převyšujícího malého ušatého DJ Quallse, vše opět sklouzává do běžného stereotypu konzumní zábavy dnešní mládeže.(26.9.2004)

 • heyda
  ***

  Že by nový Stifmajstr? :-D 6/10(23.6.2010)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Michael Simpson: 1. Mr. E's Beautiful Blues - Eels ,2. E.M.S.P. - Kid Rock ,3. Early Morning - Jungle Brothers ,4. It's Tricky - Run-D.M.C. ,5. Anything, Anything (I'll Give You) - Buckcherry ,6. Fortune & Fame - The K.G.B. ,7. Pumping On Your Stereo - Supergrass ,8. Lovin' Machine - The Jon Spencer Blues Explosion ,9. I Wanna Rock - Twisted Sister ,10. Voodoo Lady - Ween ,11. I'm Gonna Fall - Ash ,12. Inside My Love - Minnie Riperton ,(14.5.2011)

 • Aluska88
  ***

  Zcela typická, americká, bláznivá jízda. Proč oni musí do těchto filmů pořád cpát výrazy jako "koule, pták", apod.? Velmi často ještě s doplněním příslušně vulgárních a nechutných scén. Bez těchto aspektů bych možná hodnotila i výše. Ale kdyby zde nehrál, pro mě nejsympatičtější a dost velký klad tohoto filmu, Breckin Meyer, a další známí herci z teen komedií, hodnotila bych klidně i méně.(12.5.2009)

 • Nin
  **

  Pohodová teenagerosvká komedie - minimum nechutností, děj poměrně odcejpá, postavy nejsou nesympatické... škoda jen, že je zde také nedostatek vtipů. (4/10)(17.6.2006)

 • Amy Smart

 • - Pracovník v moteli číta časopis, na ktorého obálke je Drew Barrymore. V dobe natáčania bola Drew zasnúbená s hercom Tomom Greenom, ktorý vo filme účinkoval. (m.a.t.o.)

 • - Přestože se film odehrává na Univerzitách Ithaca, Boston a Austin, většina těchto scén se natáčela na univerzitách Georgia Tech, Emory University a University of Georgia, které se nacházejí poblíž Atlanty. Univerzita, nad kterou se na záčátku filmu přelétává, je Harvard. (Cheeker)

 • - Natáčeno od 16.října do 27.prosince 1999. (Stocki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace