Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

Dillon

Pobavil jsem se celkem dobře. S.W. Scott celkem perlil hlášky, Amy Smart se mi moc líbila.. no relevantní argumenty to zrovna nejsou, ale myslím, že tento pohodový oddechový film špatný není. Rozhodně na jedno podívání zábavný. ()

smrtacik

Univerzita, miesto kde sa dejú veci. Ak si niekto myslí, že chudáci Američania tam od rána do noci poctivo študujú, tak sa mýli. Sú dni, kedy sú od školy ďaleko niekoľko stoviek míľ a tie dni nastali. Pýtate sa prečo? Tak začne to nevinnou, no asi až tak nevinnou nie, epizódkou, keď Josh (Breckin Meyer) podkopne svoju priateľku Tiffany so sladučkou Bett (Amy Smart) a celé si to natočia. Už tu musí byť každému jasné, čo sa s nahrávkou stane, že sa nájde nejaký dobráčisko, ktorý ju omylom pošle Tiffany. Joshovi tak neostáva nič, iba sadnúť do auta a naháňať inkriminovaný dôkaz, čo obnáša asi 1800 míľ za tri dni. Samozrejme nejde sám a ide s ním hŕstka prašteno-svojsko-úchylno-dementno-zvrátených kamarátov. Ten najúchylnejší však ostáva na koľaji, Barry (Tom Green) a je to práve on, ktorý nám tento najúžasnejší príbeh Ittackej univerzity vyrozpráva. Ak sa vám zdá táto zápletka tuctová a tisíc krát obohraná, tak sa nemýlite, je to zápletka hodná typickej teenage komédie, ale na rozdiel od iných má čosi, čo v iných ,,akože“ komédiách chýba, humor. Mne nestačia tri, štyri vtipné situácie na komédiu...a v tomto sa práve tento kúsok líši. Road Trip ako už názov napovedá je Trip, ktorý Vám nedá ani na moment vydýchnuť, lebo jednu vtipnú situáciu hneď strieda druhá ešte lepšia a ani som sa nedivil, keď po skončení som mal celý monitor oprskaný od smiechu. Jasné, nejde o žiadny jemný a inteligentný humor, práve naopak, väčšina veci odohrávajúcich sa vo filme by sa dali nazvať úchylné a nechutné, napriek tomu je zábava skvelá a nedá sa porovnať s inými nasilu pôsobiacimi komédiami. Hodnotenie: 80% ()

Dimo

Tímhle filmem jsem si připusil, že se mi jakýmsi zvláštním způsobem líbí tyhlety "USA teenage movies". Road trip zkrátka dostává svého názvu. Jízda, která nestihne začít nudit. P.S.: Tenhle film jsem viděl po deseti letech znovu... byla to neuvěřitelná vlna nostalgie. Safra, ten čas letí. Parádní vzpomínka. ()

poli00

Nějak si nemůžu pomoct, ale nebylo to špatný. Nebylo zde ani moc "nereálií" jako u podobných filmů bývá a docela i vtipně natočeno. Původně jsem myslel spíše 3* ale když hned po doukání jsem si pustil volné pokračování (beer pong) tak jsem si řek, že u tohoto měli zkončit, že to vlastně špatný nebylo. Samozřejmě Seann William Scott (Stifler) předved přesně to co umí a dal filmu dobrý směr. 70% ()

emriq

Jedna z prvních "teenagerských" komedií, která se narozdíl od následovníků nesnaží zaujmout mírou nechutností, ale trefným humorem. Příjmený odpočinkový film, jeden z mých oblíbených, na který se nemusíte bát podívat i rodiči. Vřele doporučuji ke shlédnutí. ()

dakarin

... rozhodl jsem se zkouknout jenom proto, že film je oblíbený u mých zpřízněných duší - standardně jsem si ho automaticky vyřazoval z hledáčku. Dlouho se mi jevil tak na 2 hvězdy, herci mi neseděli, scénář strnulý, ale ... ale od půlky to šlo celkově nahoru - až ke čtyřce. Jistou hrubost bych si i odpustil, je však pravdou, že chování dnešní mládeže se posouvá a uvolňuje - takže je to volba pro každého, zda to ještě zkousne, mě nevyjímaje ... mezi komediemi z teenagerského prostředí je ovšem údajně spíše umírněnější ve smyslu hrubosti i blbnutí. Doporučit si přímo netrouvnu. Od Todda Phillipse zatím stále vede (taky celkem zdivočelá) Pařba ve Vegas ... ()

tranquill

Teenagerská komedie, která vznikla rok po prvnich Prcičkách, od nichž si vzala styl i trhlého Seanna Williama Scotta. Tím je řečeno vše. A i nyní jsem se dobře bavil. ()

Kingjiri

Že se Road Trip veze na Prcičkový vlně a inspiruje se jima, mi nijak nevadí. Jenže Seann William Scott hraje regulérního Stifflera a Tom Green často připomíná Finchera. Trochu originality v tomhle směru by určitě neuškodilo, ale třeba DJ Qualls je skvělá postava. Jinak slušně nahláškovaná teen komedie, která má sice nějaký slabší chvilky, ale nikdy nepřechází do zbytečný vulgárnosti nebo trapnosti. A hlavně se v ní holky nestyděj ukázat do půlky těla, přičemž párkrát jdou dokonce i full frontal, což je samozřejmě příjemnej a velkej bonus, tři silnější hvězdy. ()

Zombo

Možná se v mém hodnocení přemnožily pěticípé, ale malé přecenění snad neuškodí. Pravda, teenage komedie nemají zrovna nejlepší pověst, avšak Road Trip se vyhnul mnoha jejich nešvarům. Například má něco, co se dá považovat jako děj, wow! (možná také díky vyprávění zoo-úchylného průvodce po univerzitě) Další plusovky by mohli být herci (Scott může hrát v jakkoli špatném filmu, ale mě prostě nezklame) a více vkusných humorných scén než těch...typicky amerických. Kdybych mohl ubrat půlku hvězdy, udělám to, a bylo by to akorát. ()

arkie

Navzdory prasečímu rypáku Breckina Meyera, navzdory skalně blbé zápletce, z neopětované tragické lásky k Paolu Constanzovi a hlubokých sympatií k DJ Quallsovi (kuk na biografii!), pro ještě stiflerovatějšího Stiflera, než byl Steve Stifler, pro tu spoustu gagů, kdy jsme málem zahynuli udušením (a to znovu a znovu pokaždé, co jsme si tenhle film pustili), běžíme svorně hlavou proti zdi. Možná se někteří lidé koukají na teenagerské komedie proto, aby si pak mohli z duše zanadávat. My se na ně koukáme, když se chceme pobavit. A u téhle se nadále bavíme královsky. Upalte nás, zemřeme pro pravdu a s čistým svědomím! ()

hlína

Vtipná zápletka převzatá z výborné komedie Overnight Delivery připravila tomuto filmu poměrně slušnou půdu pro gagy. Každopádně aby opakovaný vtip nebyl vtipem, tak byla hlavní zápletka obalena dalšími vesměs povedenými bláznovinami a totálně imbeciloidní charaktery většiny postav udělaly své, zkrátka docela dobře sem se pobavil.... ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“