Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

Ondrish

Veľmi príjemná spomienka na vysokoškolský život, keď sa všetko javí úplne v pohode a žiadny problém nie je neriešiteľný. Tento film je sám o sebe v pohode a túto náladu prenesie aj na každého, kto si ho s otvorenou hlavou pozrie. A keď sa niekomu zapáči, tak odporúčam zhliadnuť aj viackrát, lebo v tomto filme je množstvo skrytých gagov, ktoré na prvýkrat nie je možné postrehnúť. Okrem "legendárnych" scén ako keď moletná černoška Rhonda pomiluje vychudnutého Kyla, alebo Barryho dedko po nahulení trávou spozoruje ako s ním začne komunikovať jeho vlastný pes, sa v tomto filme vyskytuje mnoho a mnoho skvelých hlášok a scén, ktoré zatrasú bránicou každého bývalého vysokoškoláka.... ()

kvocoDH

bez ohľadu na to ako všetci frflú a ako slabo hodnotia tento film, pre mňa je to jedna z naj komédii a skvele som sa bavil. Tento film si pozriem kedykoľvek a je to podľa mňa naj teenage komédia. ()

marocco

Rozhodne sa na to dalo pozerať a rozhodne sa na tom dalo zabaviť, čo sa dá vzhľadom k žánru považovať za úspech. ()

tekedozai

Totalna oddychovka na pohodovy vecer, ked clovek potrebuje vypnut, nemyslet a len vnimat prisprostle vtipky zlepene do vcelku vydarenej road movie. ()

P3ky

Videl sem po Eurotripu a teda docela me to sklamalo po tom, jake je tu hodnoceni :(. Nektere ftipky docela dobre, ale docela se ztratili, takze takovy 2-3 hvezdy. Presne ani sam nevim. ()

Tonis

Táto komédia ma celkom prekvapila zaujímavým príbehom a skvelým humorom hlavných postáv. Taktiež musím pochváliť aj vynikajúce hlášky, ktoré perfektne obohacujú celí dej. ()

bax

Jedna z tých lepších vecí čo ponúka svet tínedžerských filmov. Aj keď boli tam scény, z ktorých mi bolo skôr do plaču z ich trápnosti, ale ako celok to pôsobilo vtipne a našiel som si aj scény, na ktorých som sa bláznivo smial. Na poli tínedžerských filmov extrémne vysoký nadpriemer, na poli komédií celkovo priemerný až mierne lepší priemer :) ()

bernau84

jak většinou nesnášim podobný mlaďošský studentsko-zhulenecký blbosti tak tohle se mi celkem líbilo... i když opět pár chyb by se našlo ale řekl bych že je to rozhodně to lepší mezi teen komediemi - super scény byly na čenošský koleji nebo u praodičů jednoho hdiny. "Běž říct tý čubce ať udělá boůvkovej koláč" ()

Eksi

Nemôžem povedať že to bolo niečím výnimočné, ale ani zlé. Zo začiatku opisuje hlavnú zápletku dvoch ľudí od 5 rokov, ktoú nahradí dievča, o ktorom nevieme nič. Nenamietal by som tomu, keby na tom nieje stavaný celý príbeh, iba mi to prišlo jemne patetické. Na druhú stranu, tú zábavnú, sa pozeralo skvele. Žiadny drsný fekal humor, ženské prdy ani holé "nástroje". Humor na úrovni v takomto žánri sa čím dalej tým viac stáva raritou, a tu je ho tak akurát. ()

Otakara

Super teenage komedie. Škoda, že od tý doby Breckin Meyer dost zapadl. Hodně se mi líbil i Paolo Costanzo. Jinak super sranda. ()

bajunta

Tři hvězdy hlavně za milé překvapení a za docela dobrou zábavu... Očekávání trapností nejvyššího stupně se nenaplnilo a dokonce povolila i strnulost před nějakou takovou ranou. Dalo se koukat a užít. Prostě nečekané :-). ()

stuj

Ale jo, docela se na to koukat dalo. Jenže vtipných scén bylo jen několik. Rozhodně né tolik, kolik by v komedii být mělo. Až budu mít příště chuť na další stupid teenagerskou komedii, vyberu raději jinou. ()

Gorgo8

Absolutně kultovní záležitost, jedna z nejlepších teenagerovských komedií. Strašná prdel, velký plus za Stifflera, dobří herci ::: 75% ::: ()

Ejvi

Asi nejlepší teenagerská komedie z tohoto soudku. Velké plus je odlišnost od prciček. Velká filozofická jízda za poznáním, propojená vtipem a demencí několika postav. Prostě super.. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“