Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

bejf

Taková ne naprosto tuctová komedie, podaná sice trochu jiným stylem, ale nepříliš originální. Hlavně jedna z dalších věcí, kde je divák zvyklý na trapné situace, kterým se snaží aktéři předejít s vizí toho, že zažijí dobrodružství. Kde koho možná zklame, někoho nadchne, u mě slabší průměr. ()

Papaczek

Klidně mě zašlapte do země. Hodnotím čtyřma hvězdama. Podle mého názoru jde vedle prciček o jednu z nejlepších teenagerovských komedii vubc. Mezi komediema jako takovýma by zřejmě neuspěla, ale mezi těma puberťáckýma na plné čáře. Jinak jsem rád že filmy na podobnou tématiku vznikly a doprovázeli mé dospívání. Navíc se u toho dá dobře zasmát, což se mi na pár vyjímek u filmů podobného žánru dlouho nestalo. PEace ()

Imyourmather

Stifler zůstane Stiflerem, i kdyby se postavil na hlavu. Paráda, jenom my staří fanoušci trochu litujeme, že nedostal trochu víc prostoru. Výborné, víc takových! ()

Profík

Na jeden dobrý f=orek připadá zhruba jeden těžko snesitelný. Ale pořád to jde nad průměr a výrazně to neuráží, jako třeba jiné filmy Toma Greena, který hraje jednu z těch nejhorších postav. Naštěstí jen vypravěčskou. 65%. ()

k.rakonos

Jedna z lepších teenage komedií. Víceméně první z větších rolí krásné Amy Smart. Pobavilo, relax. A samozřejmě solidní i Stifler. ()

Baži

Skvělá komedie se zápletkou, která už by dnes nemohla být ani použita. A naše děti ten film už nepochopí. Proč by někdo natáčel něco na videokazetu a posílal to pak v obálce poštou? ()

viax

Tohle je dobrá oddechovka, sem tam slabší místo má, ale nevadí to. S. W. Scotta mám čím dál tím radši. A přidávám hvězdu za hlášky. ()

APLSMLS

No jo, tohle byla naše puberta - tehdy bych dal určitě 4*, ale dnes dávám třetí jen z nostalgie, každopádně v rámci tohohle American Pie žánru/období určitě jedna z těch lepších. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“