Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

Rocky88

Příběh až podezřele připomíná Nebezpečnou zásilku, takže o originálnosti nemůže být řeč. Navíc jako správná teenage komedie nabízí pár fekálních vtipů, detailní pohled na celou ženskou zoo - tedy i s bobříky - a samozřejmě i tunu trapností a plejádu herců, kteří si přímo říkají o pořádnou šikanu. Co na tom, že se pár vtipů povedlo, to se povede i každému druhému hororu. Tu druhou hvězdičku dávám za fakt, že to aspoň není tak trapné jako American Pie, Snowboarďáci s Rafťákama a další skvosty. . . ()

WoWoW

Film má opravdu zábavné chvíle a na druhou stranu také naprosto bílá místa. Rozhodně je to další naprosto typická hollywoodská teenegrovská komedie ()

Lopic

Já si nemůžu pomoct, ale mám tydle teenegerovský komedie rád. A řekl bych, že tahle v rámci žánru patří k nejlepším. Viděl sem ji snad desetkrát a scéna s flusáním přes most mě vždycky dostane. ()

starbrejkr

OK, je to teenagerská komedie, nicméně i já se musím přidat k početné skupině lidí, kteří ač tento žánr nemusí, tak se příjemně bavili. Musím dokonce říct, že nebýt tam těch několik typických fekálních scén (sice bych je spočítal na prstech jedné ruky, ale obličej jsem při nich křivil tak, že je nemůžu opomenout) bylo by hodnocení ještě o kousek vyšší. Neříkám, že je to nějaká inteligentní zábava, ale fórky mají šťávu a jsou většinou skvěle vypiontované (celá akce s přeskokem mostu je nezapomenutelná). Velkým plusem také je ladění do road movie, o které už jsem psal, že je trochu sázkou na jistotu a ve spojení s tímhle žánrem to přidalo další kladné body. Musím taky pochválit konec, který byl nečekaný a poměrně neklíšovitý. Ode mě tedy palec nahoru a spokojené tři hvězdy.....škoda že následnící tohohle jednoho z průkopníků žánru si z něj vzali takřka jen to mizerné, mohlo to být úplně jinde. ()

DruidKarel

1065. hodnocený film: Kolikrát jsem viděl film s podobnou zápletkou, ale kolikrát to už u mě zafungovalo? Viděl jsem horší filmy, ale i daleko lepší. Snímek svou originalitou a ani vtipností na "prcičky" nemá, ale pobavil mě náramně. 4* mu dám, i když jsem ho tu sepsul. Spíš to vidím tak, že s odstupem času bych asi hodnotil přísněji. 4* ()

C0r0ner

Ani přehnaně debilní (Bulšit, Eurotrip), ani morálně o něčem vypovídající (Interstate 60), spíš tak na půl cesty mezi oběma, kdy se člověk občas zasměje, což je asi tak všechno. Jednou na to kouknout nevadí, ale není v tom vůbec nic, na co by bylo hodno vzpomínat. 50% ()

Flynn

Nevím proč, ale u tohoto filmu jsem se fakt docela bavil, takhle šílenou jízdu bych asi nechtěl zažít, návštěva v černošském vysokoškolském klubu, a ztráta panictví vychrtlého hrdiny s megačernoškou byla jízda, je to ulítlé a člověk to tak musí brát a teprve pak se začně skutečně bavit. ()

lakikaki

Prvý film, v ktorom som videl úplne nahú ženu! Road Trip je občas fakt dosť vtipný, ale aj tak sa jedná len o priemerne stupídnu americkú teenagerskú komédiu. Okrem nesmierne vtipného Toma Greena nič viac nečakajte. Až sa sám sebe divím, že som to videl už asi päťkrát. ()

Pajky3

Tento film jsem dokázal ocenit až časem, protože za to jak mě pokaždé pobaví, tak si nezaslouží být v průměru. Navíc Amy Smart je pro mě oblibená herečka. ()

necisty

Samozřejmě, že postupem času uznávám, že tento film kromě herecké kvality a abnormálního humoru nemá co nabídnout. Mě to ale tehdy v roce 2000 maximálně stačilo a i když si to teď pustím třeba po 10té tak se stále řežu smíchy. Stejně jako Prcičky 1 je to legenda, která určila směr dnešních tzv. teenagerovských komedií, které bohužel rok od roku ztrácí úroveň. Možná i proto je dnes tenhle film tolik zatracován. Ale řekněte mi, kde jste se naposledy tak zasmáli originálním vtípkům, viděli krásné nahé holky, měli vcelku smysluplný příběh a přitom se obešli bez hereckých idiotů a nechutností, které jsou v moderních TK bohužel samozřejmostí. Odpovím si sám... nikde! Tihle jsou první. Pro mě jednoznačně, nejenom v rámci žánru, jeden z nejlepších filmů. ... Jestli se hned něco nestane sbalím si koule a zdrhnu. ... Nepodvádíš, pokud jsi v jiném státě. Nebo pokud by jsi spal se dvěma holkama, to přece není podvádění vzájemně se neutralizují. Přesně tak, nebo když jsi na mol a nepamatuješ se. Protože když si to nepamatuješ, tak se to přece nestalo. ... Nejde o podvádění, když vám váš pes líže arašídové máslo z vašich varlat. Je to můj pes. Kluci je to přece můj pes. No jasně rozumíme. ... Na druhou stranu klidně dokážu plivnout. ... Jsou to jenom kola. ... Uvolni svůj hněv. ... Vypadám snad jako drogový dealer? ... Tys zabil geparda? ... To je análně vyvolaná ejakulace. Anál? Ucítíš velice silný tlak na předstojnou žlázu zevnitř rekta. Nemusíš na mě tak vědecky kotě můžeme si... ... Hej Jacku, ať ta č*bka udělá borůvkové lívance, hned teď. ... Řekl jsem 2? Tak radši 3. ()

O´Hara

Je to fakt prdel. Dlouho jsem se tak nezasmál. Rozhodně je to lepší než Eurotrip, který jsem mimochodem před nedávnem taky viděl. A můžu říct, že Eurotrip je slabší odvárek... ()

otík

Hodně morálně uvolněný film, který bych jako za výchovný příklad rozhodně nedával. Občas to připomíná snad už i erotický film, naštěstí tady ale nejsou žádné strašné nechutnosti ani moc nadávek. Jde o zcela standartní teenagerovskou komedii bez jakýchkoli ambicí. Ale zábavu si docela užijete. ()

dr.fish

Teenage crazy comedy. V tomhle žánru asi nejde o to nejlepší, ale splňuje to všechny žádané atributy. Řada povedených velmi primitivních fórků, stupidní zápletka, fekální humor, prostě paráda. Příjemná recyklace American Pie. 70% ()

Radiq

Můžou za to hlavně ujetej Tom Green (krmič) a DJ Qualls (vychrtlina), částečně i Seann William Scott (nikdo už mu asi neřekne jinak, než Stifler - přičemž v této komedii je lepší, i když stejně zhovadilej) a několik dalších velmi vtipnejch postaviček (obzvlášť obsluha motelu, chchch). I ti ostatní jsou docela vtipní. A tak nám vznikla fakt dobrá komedie a několika skvělejma hláškama a fórkama. Viděl jsem to po letech znovu a libilo se mi to uplně stejně, jak tenkrát. ()

URBAN

Na tento film jsem se podíval z jediného důvodu a ten je že v této komedii hraje jeden z mých oblíbených herců a to Seann William Scott. Toto je prakticky jediná věc, která mě donutila tuto komedii dokoukat. Najde se tu pár vtipů, pr scén, ale jako celek je to jen další podprůměr, který se snaží udržet. (20.1.17/MAC) ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“