poster

Anděl smrti

 • USA

  Fallen

 • Slovensko

  Anjel smrti

Krimi / Thriller / Drama / Mysteriózní / Fantasy

USA, 1998, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Genero
  *

  Azazel, taková multisměna, to není jen zabalit peřiny, děti a jít. Znáte akademika Plíška, Azazel? Státní cena za fyziku, čestný doktorát v Reykjavíku a co bylo jeho celoživotním dílem? Desetisměna. Půl roku organizace a rok rekonvalescence. A my tady máme o desítky směn víc. Z ucha paní Ramírezové šupky dupky do nosu doktora Bharádwádži a potom skrz krk kapitána Kolosima. A hlavně bacha na negra. Jestli se to podaří, budeme jediní v republice!... Promiňte, panstvo, chci se jen zeptat, jestli někdo nemá chuť na šálek pravé americké mystiky?... Ne, ne, děkujeme, mistře, vy dneska opravdu zlobíte! Jděte s tím už do prdele!(28.6.2012)

 • Pejpr
  ***

  Na horor jsem se u toho málo bál, na detektivku je to moc mysteriozní, na thriller je to moc zamotaný a na slaďák se mi Denzel málo líbí... Kromě toho, že se první půlku skoro vůbec nic neděje a když děje, tak se v tom člověk stejně ztrácí, pak už je to lepší..a rozuzlení není vůbec k zahození.(8.12.2008)

 • kalap
  *****

  Mystické, nadprirodzené a z pohľadu reálneho človeka, úplne neskutočné, ale obrovský omyl realistov je, že skutočné to je. Zabiť Azazela nemôžete, ale keď máte priateľa, na ktorého nemá ani on, žijete.(17.10.2009)

 • Tom Riddle
  ***

  Horor? To asi ne... Ale moc zábavný film s dobrými hereckými výkony, ďábelským ďáblem a chytlavou ďábelskou písní... Time Is On My Side, Yes It Is...(26.9.2007)

 • nash.
  ***

  Svou neuchopitelností jeden z neděsivějších netvorů co jsem za hodně dlouhou dobu viděl, působivě zmatený Denzel Washington pokoušející se o nemožné, několik výborných scén (nejlepší byla bezpochyby ta, kdy Azazel kroužil kolem Hobbse v lidech na ulici), přesto, a mám pocit, že se mi to poslední dobou strává až podezřele často, jsem od výborně rozehraného příběhu se skvěle nahozenou atmosférou čekal mnohem víc.(17.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace