poster

Anděl smrti

 • USA

  Fallen

 • Slovensko

  Anjel smrti

Krimi / Thriller / Drama / Mysteriózní / Fantasy

USA, 1998, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  **

  Ve všech směrech průměrný až podprůměrný thriller s velice slabým výkonem Denzela Washingtona a minimem napětí. Nápad s démonem, který se převtěluje pouhým dotknutím je docela zajímavý ale tvůrcům se nepodařilo tento nápad jakkoliv využít a dvouhodinová délka je v tomto případě dost ubíjející. Velká slabota.(11.12.2009)

 • Jinny
  ***

  Tady se asi někdo moc díval na Davida Finchera a vykrádání mu moc nejde...(21.2.2003)

 • Davies182
  ***

  Po tomto snímku jsem se několik dnů vyhýbal všem lidem na ulici širokým obloukem :-). Jde o průměrný thriller s prvky nadpřirozena, Washington se zde kupodivu moc nevytáhnul... 60%.(29.5.2009)

 • Vojcl
  **

  Anděl smrti mne velice zklamal.. Čekal jsem napínavý hororový thriller, který mi nedá ani na chvíli vydechnout. Měl i zajímavý námět, jenže nakonec jsem se nedočkal vůbec ničeho. Denzel Washington podává ten svůj standartní, ale dost nudný způsob herectví, nechytá se ani nikdo jiný..Prostě hrůza!!(27.9.2005)

 • predators
  ***

  Denzel to charizma má a každý film s ním je netrpělivě očekáván. Těšil jsem se tedy i na Fallen, mysteriózní drama není nikdy k zahození. Ještě k tomu, když se kolem potuluje padlý anděl, kterého je těžké vystopovat, natož zabít. Něco šlo udělat lépe, rád bych se víc bál a víc hádal. Zde jsme dostali všechno na podnose a s tušením, jak vše dopadne...a že to tak i dopadlo. Ale napětí nechybělo a o nudě nemůže být řeč. 60%(25.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace