Dan Foreman je už dvacet let marketingovým ředitelem časopisu Sports America a má hlavu plnou starostí. V kuchyni našel krabičku od těhotenského testu, dlouholetý klient Eugen Kalb mu oznámil, že už nebude v časopise inzerovat, a vydavatelství, pro které pracuje, koupil nový majitel. Strach, že je jeho dcera Alex těhotná, se sice nepotvrdí, ale šok ho přece jen nemine. Nejprve mu manželka oznámí, že čeká dítě, a pak mu šéf řekne, že nové vedení na jeho místo dosadilo někoho jiného. Šokovaný Dan zjistí, že jeho novým nadřízeným je teprve šestadvacetiletý Carter Duryea, který nemá s reklamou žádné zkušenosti. A to ještě netuší, že se mladík, kterého právě opustila manželka, ve výtahu seznámil s Alex. Zmatený Carter není schopen předložit oddělení obchodní strategii, a tak jen uhýbá pomocí naučených frází. Jediné, na co se zmůže, jsou výpovědi. Navíc se vnutí k Danovi na nedělní oběd, kde se opět setká s Alex... (TV Nova)

waits

Moc se mi líbil Dennis Quaid. V jakoby lehce natočené komedii/nekomedii s netradičním závěrem jsou ale dobří i Topher Grace a Scarlett Johansson (ta je navíc půvabná). Vkusná podívaná s bonusem navíc: jak někde nasadí Petera Gabriela, hned mám lepší náladu a tady můžeme slyšet jeho výbornou Solsbury Hill. ()

Heero

Nevím, proč bych se měl koukat na úplně tuctový příběh, kterak si mlaďas najde holku, ta se do něj zamiluje, ale nelíbí se to tátovi, protože mlaďas mu vlastně v práci dělá šéfa, ona se na to taky vykašle, protože si vlastně vzpomene, že si chce dodělat školu, panebože proč? ()

from

Celkem slušná oddychová komedie. Za břicho se sice popadat nebudete, ale také díky dobrému výběru herců stojí tento film za podívání. ()

ddf76

Film ze zivota. Na to, ze je to americky film, me jeho vyzneni prislo neamericke :). Zadny happy end jak to maji amici radi, ale konec tohodle filmu se blizi realite vic. Velice podareny snimek. ()

kaze

No ja si nemôžem pomôcť, ale Scarlett Johansson a Dennis Quaid boli skvelí. Scarlett mi trochu nesedela v tejto roli, lebo som zvyknutá, že hrá vážne a zložité postavy. Ale zvládla to na jednotku. A Dennis bol presne ako môj otec..:) PS: Najkrajšia časť filmu: Keď chce Pán Boh ukázať, že človek by nemal byť pyšný, môže na to doplatiť aj krásne Porsche:) ()

fNdEsIECLE

Možná mi něco uniklo a vlastně nevím, o čem to šlo ten film, boť se mi z toho byznysu okolo udělalo trochu hodně blivajz. Ale nakonec se šel dokonce proběhnout na pláž, tak alespoň něco pozitivního. Ale co ten mobil? No fuj. ()

IBBY

...váhání nad počtem* bylo jen nepatrné ale o to zásadnější je výsledek...nádech romantické komedie srážel počet dolů...zpracování scénář a herecké výkony to vyrovnávaly...rozhodl režiser a možnost odpustit mu a požehnat další tvůrčí počiny...ale prosím!!! už žádné P P P... ()

blazenka

Denis nebyl špatný. Vlastně byl celkem dobrý. Ale nebýt Tophera, nedala bych ani ty 3*. Topher to celé táhnul, dal tomu ten šmrnc. Vlastně tomu dodal všechno. Jak dramatický, tak komediální, tak i romantický dílek. Scarlett byla jako vždy krásná, překrásná, ale to je vše. Takže sumasumárum 65%. ()

jasanka

Tohle měla být komedie..? A kde? Takové lehounce podprůměrné drama, na kterém byly nejlepší herecké výkony. Příběh jako takový nuda. ()

drozdy1

Přijemná, inteligentní a přirozená komedie, která se dotýká problémů i radostí každodenního života. Absence klišé a monotóních filmových cestiček, které jsou u tohoto žánru téměř jistotou, jenom potvrzuje jak originální tento film je. Celou dobu jsem při sledování měl koutky úst nahoře. A ne, néní to tím, že bych to tak měl od narození. Hodnocení: 80%. ()

roxy_ellen

Tento film mě mile překvapil. Předpokládala jsem opět nějaký pokus o komedii, ale tímto jsem Weitzovým Prci prci prcičky naprosto odpustila. Je až překvapivé jaký skok udělali od primitivní až k "dospělé" komedii. Navíc má nepředvídatelný konec, což se taky počítá. ()

ivamka

Tak za prvé, při milostné scéně nebylo vidět ani poodhalené prso. Za druhé, to bylo zase z prostředí reklamy, kde vše postrádá logiku a ze třetí až desáté, už mně sere to plácání po zádech. Jestli jsou Američani jen ze čtvrtiny tak povrchní , že se pořád ptají člověka, jak se vede a přitom si zřejmě stačí myslet něco o prdeli, nechci se setkat ani s jedním. ()

Olík

Ocitl jsem se opravdu v „Dobré společnosti“ – můj ´70s Show oblíbenec Topher Grace a jeden z nejspolehlivějších herců současnosti Dennis Quaid. Kultivované, úsměvné drama, k jehož cti patří, že se nesnaží kráčet cestou současného mainstreamu. Škoda, že si film neudržel trend, který nastavil na začátku a ke konci začal lehce sklouzávat ke klišé současné americké produkce. Každopádně stále platí fakt, že bratři Weitzové doposud nezplodili nic, zač by se museli vyloženě stydět. ()

Lyžař

Pcha.."V dobré společnosti"..hodně oddechová věcička, která ale z pohledu Tophera Gracee není vůbec oddechovou. Maká a maká a k čemu mu to je?? Jestli chcete film, u kterého nemusíte nic řešit, tohle je to pravé..trocha sportu, trocha rodinných záležitostí, trocha mezilidských vztahů, trocha pracovní politiky a trocha lásky.. ()

GOREGASM

Tohle, že natočil režisér prciček... No Way... Sladkokyselé drama, které stojí na příjemných a kvalitních hercích a na civilním příběhu, který nevymýšlí zbytečné kotrmelce, ale naopak jde přímo k cíli. Se Scarlett bych si každopádně strašně rád zahrál tenis ;-). 75% ()