Dan Foreman je už dvacet let marketingovým ředitelem časopisu Sports America a má hlavu plnou starostí. V kuchyni našel krabičku od těhotenského testu, dlouholetý klient Eugen Kalb mu oznámil, že už nebude v časopise inzerovat, a vydavatelství, pro které pracuje, koupil nový majitel. Strach, že je jeho dcera Alex těhotná, se sice nepotvrdí, ale šok ho přece jen nemine. Nejprve mu manželka oznámí, že čeká dítě, a pak mu šéf řekne, že nové vedení na jeho místo dosadilo někoho jiného. Šokovaný Dan zjistí, že jeho novým nadřízeným je teprve šestadvacetiletý Carter Duryea, který nemá s reklamou žádné zkušenosti. A to ještě netuší, že se mladík, kterého právě opustila manželka, ve výtahu seznámil s Alex. Zmatený Carter není schopen předložit oddělení obchodní strategii, a tak jen uhýbá pomocí naučených frází. Jediné, na co se zmůže, jsou výpovědi. Navíc se vnutí k Danovi na nedělní oběd, kde se opět setká s Alex... (TV Nova)

carly

myslím, že som ten film tak úplne nepochopila. o kom mal vlastne byť? ak o Carterovi, tak to bol dosť smutný príbeh, aj keď na konci bola nádej. ak o Danovi, tak to bola dosť nudná story. a tá love story, na ktorú som sa najviac tešila, bola úplne zbytočná, alebo minimálne postrádateľná. herci boli skvelí, ale ten príbeh ... taký nijaký ()

Matrinx

Příjemný herci, příjemný a originální příběh, příjemná hudba, a bez typického amerického happy endu a bez klišé = Příjemné hodnocení :) ()

PROCESOR

Mnam mnam mlaďounká Scarlett Johansson, O.K. budeme trochu profesionální. Zase taková sranda to nebyla, mě se líbila jiná věc. A jestli jde o klišé, to si musí srovnat každý v palici sám. V době kdy se měří spokojenost lidí velikostí baráku a zaparkovaným autákem , najednou jakoby snímek sklouzával do romanticko-nereálný roviny, že chce ukázat to co je opravdu v životě důležitý. Tedy rodinný vazby, přátelství, volný čas, koníčky, ne jen kariéru, kde jednou jste nahoře a druhej den máte padáka. Že se to povedlo ve filmu, je prima, ale komu se to opravdu povedlo i v životě? ()

Juto

Zábavný a nezvyčajne súcitný pohľad na dnešnú firemnú kultúru. Režisér Weitz dáva priestor všetkým svojim hercom zažiariť. 6/10 ()

Plangi

Milé překvapení. V průběhu sledování jsem se přistihl, přejedený typickým schématem amerických filmů, jak odhaduji vývoj děje, který se zdál být jasný, ale chyba lávky. Příběh se krásně vyhnul obvyklým klišé, kontrast mezi "mladým" a "starým" se neomezil pouze na eskapády a vztahy vykazují přecejenom nějakou větší hloubku. Tímto + hereckým obsazením se snímek vyzdvihl nad průměr nenáročné zábavy a hned jen tak nevyprchá. ()

dr.fish

Přestože mne problémy hrdinů filmu zpočátku nijak nezajímaly, dostal jsem se do toho. Postupně. Nakonec jsem si to užil. Weitz opět nezklamal...80% ()

campix

Opravdu velmi vkusná a příjemná romantická komedie, ve které nalezneme vše, co bychom v daném žánru čekali, a tak bohužel není nouze a klišé, kterých jsou ovšem takovéto romantické komedie plné. Nic na tom nemění fakt, že je všechno tak nějak lidsky, dospěle a uvěřitelně podané. Všechny situace, jednání postav a herecké výkony jsou naprosto uvěřitelné. Milé a příjemné, bohužel ovšem těžko zapamatovatelné a průměrné. ()

otík

Zdařilí snímek o souboji mezi mladou, nastupující generací a tou starší, která své zaměstnání zná moc dobře a nedá nic mladým zadarmo. Výbornému Quaidovi sekunduje zdařile Thoper Grace, Johanssonová zase září ve vedlejší roli. Přesto mi to však až zas tak k srdci nepřirostlo, tedy jen 3 hvězdy. ()

Radiq

Není to komediální (řikám já), romantika z toho taky jaksi vymizí (řikám já) a do dramatu to má daleko (už sem řek!). Scarlett s tím svým divným hlasem je furt stejná, Quaid v roli amerického otce na zliskání a nová tvář Topher Grace celkem potěšil (nevim proč, ale pár zaksichtěníma mi připomínal Roberta). Na štěstí film skončí tak, jak jsem nečekal, za což přihazuju o bod navíc. Jinak ale blbost... ()

haushinkaa

překvapivě inteligentní komedie bez tradičního happyendu - ON si JI vezme a budou spolu šťastní... Tenhle konec se mi líbí mnohem víc, postava Tophera Grace během filmu vyspěje... ()

Sfinkter

Skromný film, který si na nic nehraje a přitom má v obsazení úžasné herce. Weitz potvrzuje dobrý smysl pro humor a cit pro převedení obyčejného života na plátno. ()

farmnf

Slizký Malcolm McDowell lítá po světě v tryskáči a sem tam koupí a sem tam střelí nějakou tu firmu. Polovinu mančaftu vyhází kvůli snížení nákladů a zbytku předvede logo ala Nokia. Obklopuje se mladými ambiciózními pitomci (Topher Grace), kteří dělají velké personální šachy vědouce sami o vedení kolektivu hovno. A pak na to všichni dojedou. Dojemné je, že na konci si řeknou jak jsou dobří lidé a jak se vzájemně od sebe učili a naučili. (A mě bylo pořád záhadou, kde ti naši idioti manažeři berou ty grífy-voni tohle asi viděli!). Scarlett Johansson je klasicky krásná a nové neznámé účesy ji velmi sluší. Objektivně zhodnoceno, nebyla to až taková sračka jak jsem čekal. ()

uhlajz

Tento film nějak nenaplnil mé očekávání po tom, co jsem si přečetl některá hodnocení na tomto serveru. Neříkám, že je to špatný film, určitě se u něj nebudete nudit, ale nic vyloženě vtipného nebo převratně poučného jsem v něm nenalezl. Na to, že je to mimo jiné o lásce, mě ani jednou nedojmul, což mě u této kategorie filmu překvapilo. V porovnání např. s filmem Jak na věc u mě tento film jasně prohrál. ()

Beky

...jako bych byl mezi kámošema a vedle mě seděla moje holka!!!...tak jsem si připadal při sledování filmu!!!...prostě težká pohodička!!...málem bych zapomněl na dobře vychlazený pívko, které v žádným případě nesmí chybět!!:)...sledujete, sledujete, na jednou je konec...a vy byste chtěli přídavek!!!...všechno klape na jedničku, zejména si musim pochválit casting, který se vyvedl nad míru dobře!!..po skončení filmu nemáte téměř co dodat...možná bych mohl vše vyjádřit jedním slůvkem-naprostá spokojenost ( teda dvěma:)!!....80%!!! Jednou větou:...a tak jsem zašel do Levných knih a koupil jsem si DVD In Good Company!! ()

lennyd

Vydavatelství, v jehož vedení je již mnoho let Dan Foreman (Dennis Quaid) je koupenou obrovskou nadnárodní společností, což znamená spoustu velkých změn pro všechny - od šetření nákladů (= vyhazování lidí) až po dosazení vlastních lidí do vedení firmy. Tímto je Dan Foreman zesazen, a na jeho místo je přijat iniciativní mladíček Carter (Topher Grace). Než se s tímto stihne Dan vyrovnat, zjistí, že se Carter nakvartýroval k němu domů a po rozchodu se svojí bývalou manželkou (štěk Selmy Blair) začal chodit s Danovou dcerou Alex (Scarlett Johansson). A aby toho nebylo málo, dozví se Dan od manželky, že čekají další dítě ... Je zajímavé, jak se může život jednoho během tak krátké doby (v uvozovkách) posrat. Ale na druhou stranu, když se člověk nevzdá, tak se dá i všechno zlé obrátit v dobré. Navíc je tato komedie podpořená skvělými hereckými výkony - hlavně ústřední dvojice. Ač Topher Grace je mladý (ani si nevzpomínám jestli jsem ho někdy vůbec viděl), tady dokonale sekunduje Dennisu Quaidovi, a rozdíl jejich "hereckého" staří není vůbec znát. Tohle se opravdu povedlo - ani bych neřekl, že stejní autoři vyrobili etalon všech teen komedí, Prci Prci Prcičky. Ani americký happy end mi tu až tak nevadil - jen škoda toho poršáka :) ()

neoBlast

Shushikovo první slovo z komentáře přesně vystihuje film V dobré společnosti - civilní. Snímek, ve kterém "vlastně o nic nejde", řeší se pouze pracovní, maximálně vztahové problémy a děj je velmi klidný a umírněný. Výhra jako Jak na věc to není, ale všechno ubíhá dostatečně svižně a sympatičtí herci s přehledem drží pozornost filmového diváctva. 65 % ()