Trojice půvabných agentek Natalie, Alex a Dylan úspěšně zachrání Raye Cartera, který byl unesen až do Mongolska. Únoscům se však podaří nechat si jeho titanový prsten. Na tomto prstenu je zašifrován seznam osob, které jsou zahrnuty ve federálním programu na ochranu svědků. Data mohou být dešifrována, když se prsten spojí s druhým prstenem, který nosí William Rose Bailey z ministerstva spravedlnosti. Muž byl však zavražděn a prsten je pryč. Charlie dá za úkol andílkům prsteny získat. Agentky zkontrolují dům zavražděného svědka a zjistí, že jeho vrahem byl surfař. Na pláži najdou surfaře a potkají zde bývalého andílka Madison Leeovou, kterou obdivují. Při motokrosovém závodě je surfař zabit hubeňourem, protože ohrožoval Dylen. Hubeňour ujede a andílci najdou u mrtvého vraha další fotky lidí, které měl zavraždit. Mezi nimi je i fotografie Dylen. Ta se před 8 lety dostala do ochrany svědků, protože svědčila proti svému tehdejšímu příteli O´Gradymu, který byl právě propuštěn z vězení a hodlá se pomstít... (TV Prima)

URBAN

Blbost, která je tou správnou blbostí a není na hraně trapnosti. Holky jsou sympatické, příběh i přes svou jednoduchost taky v sobě něco má a všechno klape. ( 30.3.15/PC ) ()

fantoci

Tenhle film je skutečně otřes. Své fandy jistě má. Také jsem mu dal zhruba dvacet minut. Křečovitý úsměv Cameron Diazové byl až nechutný. Fyzikální zákony ve filmu téměř neplatily. ()

COF_666

Takovou slátaninu jsem už dlouho neviděl. Je to o ničem, je to přeplácané, je to ubohé a je to totálně tupé, nic víc! Je to pouze něco co se marně snaží pobavit jakousi "zábavou". Je to asi tak stejně slátané jako tenhle komentář ;) ()

AntonG.

Hmm, tohle už bylo přece jen příliš over the top. Už to není taková výplachová zábava jako u jedničky. Humor je upozaděn přepálenými a občas hrozně sestříhanými akčními scénami. Srandy je tu poměrně málo, ještě nejlepší mi v tomhle přišly nedorozumění mezi Lucy Liu a Johnem Cleesem (btw. ten, chudák,celý film hraje akorát s jedním vyděšeným výrazem). Ale holky mají pořád super prdelky:) ()

M-arta

Nádherně třpytivý staniol, do kterého zapomněli zabalit bonbón (nebo překvapení). Ale leskne se hezky... ()

ivan_drago

Takhle měla vypadat už jednička. Všechno v tomhle filmu mi prostě sedí a je to klasická zábava. Scénář je celkem slušnej a natočený je to výborně. Některý gagy jsou dovedený k dokonalosti a musim tady vyzdvihnout tyto tři postavy. Demi Moore je prostě kočka a v tom "ferárku" strčí do kapsy všechny andílky, ten bejvalej přítel Dylan, ten irskej pankáč, je přímo archetyp zluducha a jeho přízvuk a chování mě prostě dostalo. A na závěr John Cleese v roli otce Lucy Liu je bombastickej. ()

DivX

CHYBA VE FILMU: Ze začátku když přibližují děvčata, tak ukážou, jak Natalie rodí krávu. Když pošle chlápka pro horkou vodu, střelí po něm psrtem a ohodí ho krví, od které měla ruku. Když jde záběr zpět na Natalii, ruku už má čistou. ()

Bobik9

Šílená blbost! Ovšem zábavná. Dvojka jedničku ve všem předčila. Je napěchovaná hvězdami, ze kterých nejvíce těšil "Joey" Matt LeBlanc a můj oblíbenec Shia LaBeouf. Více vtipů, lepší akce, která si dělá legraci sama ze sebe a fantastický soundtrack. Někdy bych třeba do budoucna i moc rád viděl, že by se natočil třetí díl. ()

Savo odpad!

Tady se někdo asi moc koukal na Matrix a vznikla nehorázně přeplácaná blbost. No trapnější a naivnější film jsem už dlouho neviděl. Už ani podle měřítka "taková blbost, až je to zábavný" se tenhle výtvor nedá měřit, koncetrace kravin obsažená ve snímku je neuvěřitelná, ba přímo smrtící. ()

lennyd

Charlieho andílci jsou opět v akci. Někdo se pokouší dostat data FBI z programu Ochrany svědků, a naše agentky tomu musí zabránit. Navíc jsou všechny zmítány i osobními problémy, Natalie se stěhuje za svým oblíbeným číšníkem, Dylan zas pronásleduje stín jejího mládí a Lucy přijel navštívit její milovaný otec... V něčem lepší než první díl, v něčem horší. Akční scény jsou ještě akčnější, muzika tvrdší, andílci .. uh .. stejní jako v jedničce (škoda Billa Murraye). Navíc pan režisér přimíchal špetku humoru (vysvětlování "práce" Alex jejímu otci (John Cleese) je naprosto dokonalé).. Jinak platí to co u jedničky, moc o tom nepřemýšlejte (díry ve scénáři jsou větší než ozonová díra nad zemí), ale jen se bavte... ()

MiCM

Je to sice trošku hovadina, ale zas jsou tam nějaké efetky, nějaká hudba, a na konci dobrý sestřih z natáčení.. Tak zas takové tragické jak to tady vypadá to není.. ()

majxik

Jako u prvního dílu, jedná se o akční blbost, o tom žádná, ale je docela chytlavá a hlavní herečky vás unesou svým šarmem. Teda hlavně pány. Když nic neočekáváte tak dostanete průměrnou akční akci, která vás nezklame a občas překvapí. ()

anli

Andílci jsou zpět v novém příběhu.A režisér se rozhodl to udělat velkolepě,takže jde opět o dobrodružnou akční komedii,která je nadupanější a rozmáchlejší,než první film.Bohužel většinou ke škodě věci.Příběh je opět vcelku slušný a scénář funkční.Režisér McG ve snaze překonat první film servíruje jednu neuvěřitelnější akci za druhou,bohužel na úkor příběhu samotného i postav. a děj tím pádem občas postádá logiku.Zatímco první filmoví andílci skvěle držel nad vodou onen příjemný nadhled,tady některé vážně míněné akční scény vzbuzují spíše úsměv,protože jsou nerealisticky přeplácané(a někdy opravdu praštěné),a to i na tento žánr.Režisér tady zapoměl na jedno z pořekadel,že"méně je někdy více".Jinak vše celkem šlape,andílci jsou opět k sežrání,včetně toho padlého-Demi Moore.Musím ale říct,že mi tu velmi chyběl Bill Murray,jehož neshody s Lucy Liu v prvním filmu předznamenaly jeho konec.Osobně bych spíše nahradil Lucy Liu(co třeba Jessica Alba nebo Megan Fox?),než Billa.To je ale čistě věc osobního vkusu.Hodně tu zachraňuje padlý andílek Demi Moore,hudba a skvěle zvolené exteriéry.Film mohl dosáhnout výš,nebýt megalomanského chtíče tvůrců a přeplácanosti.Celkově jde v rámci žánru o mírně nadprůměrný film,který většinu diváků,myslím,nezklame a pobaví.Asi druhý den nebudou vědět o čem to bylo,to vlastně ale vůbec nevadí.Oproti prvnímu filmu je tu mírný pokles,takže dávám 65% a kampak jsem ten stříbrný prstýnek dal? ()

haj

Podle většiny lidí lepší než jednička, podle mě ne. Film je sice téměř přesnou kopií prvního dílu, ale bohužel značně ubylo humoru a Billa Murrayho, který byl nahrazen nepříliš vtipným nebo spíš nudným nástupcem. ()

Trustme

Krásná práce klipové režie a využití slow-motion záběrů pro baletní akci. Na zmodernizovaném remaku seriálu poloviny 70.let představuje McG vrcholně svůj typický rukopis klipaře. Jsou zde předvedeny takřka všechny postupy skladby střihu, kamerový katalog akčních záběrů a hrátky s barevnou stylizací, laděné do retra. Pokud by zde byl ještě dokonalý příběh šlo by o mistrovskou práci. Co záběr to jiná hudba a kostýmy. Film nutno brát jako určitý styl přednesu jednoho moderního filmového malíře a odpoutat se od logiky. ()

Wade

Už jen název Na Plný Pecky vystihuje celý film. Znovu spousta vtipu a zas hromada přehnaně přepálený akce. Tentokrát se, ale ke třem sexy andílkům přidal protipól jako sexy bývalí anděl nyní ďábel, takže znovu stejně jako u prvního dílu za 5*. 95% ()

JohnSmith

Ještě horší než jednička. Na druhou stranu klobouk dolu před castingem, protože co se povedlo natáhnout do takový sračky se jen tak nevidí. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac

11.08.2008

Parta tragédů změnila kapitána

Parta tragédů změnila kapitána

07.03.2007

Adaptace všech možných i nemožných komiksů jsou prostě v kurzu. Poté, co prosákly na veřejnost zprávy o možném zfilmováním stripů s Dilbertem, je asi všem jasné, že pro Hollywoodské producenty není… (více)