Trojice půvabných agentek Natalie, Alex a Dylan úspěšně zachrání Raye Cartera, který byl unesen až do Mongolska. Únoscům se však podaří nechat si jeho titanový prsten. Na tomto prstenu je zašifrován seznam osob, které jsou zahrnuty ve federálním programu na ochranu svědků. Data mohou být dešifrována, když se prsten spojí s druhým prstenem, který nosí William Rose Bailey z ministerstva spravedlnosti. Muž byl však zavražděn a prsten je pryč. Charlie dá za úkol andílkům prsteny získat. Agentky zkontrolují dům zavražděného svědka a zjistí, že jeho vrahem byl surfař. Na pláži najdou surfaře a potkají zde bývalého andílka Madison Leeovou, kterou obdivují. Při motokrosovém závodě je surfař zabit hubeňourem, protože ohrožoval Dylen. Hubeňour ujede a andílci najdou u mrtvého vraha další fotky lidí, které měl zavraždit. Mezi nimi je i fotografie Dylen. Ta se před 8 lety dostala do ochrany svědků, protože svědčila proti svému tehdejšímu příteli O´Gradymu, který byl právě propuštěn z vězení a hodlá se pomstít... (TV Prima)

VanTom

Obávám se, že ve dvojce už tu infantilní "coolovou" přepálenost čistě pro efekt filmaři přepískli. Pokud netrpíte fetišem na ústřední andílkovské trio (který na druhou stranu bude bohatě uspokojen), ruce pryč. Skutečně mě pobavil snad jen výraz Johna Cleese mylně chápajícího, čím se jeho dcerunka živí. ()

cross odpad!

Na první díl téhle taškařice nemám příliš valný názor, ale dvojka ho s přehledem strčila do kapsy. A stačilo mi na to jen pár minut, pre dál už jsem se dívat nevydržel... ()

šerminator

Hmm obrazová stránka filmu spolehlivě přebíjí dějovou stráknu a ani mi to nevadí. Vlastně vůbec nevím o čem ten film je, ale bylo fajn se na ty sexy andílky dívat. Samozdřejmě 99% efektů a scének je totálně, ale totálně přehnaných, chyb jak máku, ale co. Já to vzal, že se dívám na hovadinu a tak jsem se celkem pobavil. Jen mi není jasné proč tam nacpali tolik herců, kteří tam jsou totálně k ničemu. ()

drackula

Platí prakticky to isté ako pri prvom diely avšak v snahe byť viac cool a sexi, mi to už niekedy pripadalo akosi preplácané, veľmi silené a výsledný efekt to veľmi pokazilo. Prvý diel som v pohode dopozeral a dá sa povedať, že som sa aj bavil, avšak toto pokračovanie, alebo ak chcete hyper-mega-cool-sexi-videoklip ma už nudil a záver som už skoro nevnímal. Všetkého veľa škodí. 40% ()

Ludivitto odpad!

Tak jsem se nechal překecat, vypnul jsem mozek a posadil se do sedačky. Chyba. Tento videoklip se snad nedá ani označit za film, kdyby se za trapnost létalo do nebe tak by "Andělky?" poletovaly a otravovaly až na vrcholu. Neusnul jsem jen proto abych tu sračku viděl celou. Po skončení jsem neměl na jazyku žádná slova, dokonce ani kritiku, tahle blbost mě prostě uzemnila. Jediný co ve mě dokázala vyvolat byla touha pořídit si nejlepší katanu na světě, vytrénovat ze sebe nepřůstřelného zabijáka a vyrazit na cestu pomsty, která by začala vraždou distributora a končila smrtí "režiséra, který chce režírovat divadelní hru:/". Kdyby se v "Andílcích" neobjevil John Cleese, tak to snad i uskutečním. ()

Pipes

Film přesně splnil má očekávání. Zpracování některých akcí bylo opravdu dobré, ale jako celek se jedná o jednu velkou hovadinu. Trapné vtípky, trapné akce, pochybný scénář.. ale je to bláznivá akční komedie, takže budiž.. ()

Almásy

osviežujúca letná podívaná ktorá ma ten istý účinok ako vitamínová bomba, chvílu vám je skvele a potom príde zvracanie, hnačky etc. ()

P1tr

Víceméně stejně "kvalitní" jako jednička. Zázraky nelze čekat, ovšem jako nenáročná zábava s pěknými ženami je to neodolatelné. ()

ssfan

Vynikající herci a jinak nic. Film, který si nezaslouží víc, než tu jednu hvězdu. Stupidní děj i souboje jsou toho důkazem. ()

spikey1

hvězda za to kolik velmi kvalitních herců přemluvili k tomu aby se na tomhle podíleli, a taky za Lucy Liu:) Triky šílený, choreografie na zbláznění a McG se tu asi učil vůbec řídit něco jako je film. ()

Ironfood

Některé akční scény byly celkem slušné. No, vlastně spíš nebyly úplně nudné. A kdyby mi aspoň jedna z představitelek hlavních rolí byla sympatická, tak bych možná ještě jednu hvězdičku přidal. ()

giovanni3

Obstojné pokračování s nadále pohlednou ústřední trojicí andílků. Akce je hodně přitažená za vlasy, ale to se očekává. Je zde i nějaký ten vtip a jako bonus sexuální narážky či laškování na každém kroku. Bosley vcelku baví. Každopádně děj není bůhví co. Ve finále obstojná jednohubka co nenadchne ani neurazí. 3z5 ()

Looser

Skvěle rozjetá akční show, Firestarter od Prodigy a znamá trojka pokračují v kvalitní zábavě. Dvojka sice nedosahuje kvality jedničky (podle mně) ale pořád je hodně dobrá 3 a 1/2* si rozhodně zaslouží. Jenom mi nakonci bylo líto "slizouna" ale snad to přežil a znovu se objeví ve trojce :-))) ()

Chise

Plno akce, průměrné herecké výkony. Nic extra. Jenom musím poznamenat, že vedle těch tří koček vypadá Demi Moore se svým hranatým obličejem fakt hrozně. A není sexy ani v prádle. Tedy, podle mě :). ()

Hortenzia

vlastne ani neviem,za čo je tá jedna hviezdička...americká grcka,ktorá sa snaží byť vtipná,no príliš často to nevyjde... ()

Cejny

Půvabné herečky, teda až na Lucy Liu (milovníci asijatek mi jistě odpustí) + exploze = James Bond po americku na druhou? => víc jak 2* si nezaslouží. ()

Merv

Čakal som príjemnú zábavu ale na tomto by sa zasmial len zhúlený,nadržaný teenager ktorý si môže dovoliť stratiť 105 minút života. Na moje očakávania je to rádioaktívny odpad. Joe McGinty si zaslúži pochvalu za to že už žiadny další "Charlieho Anjely" niesu. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac

11.08.2008

Parta tragédů změnila kapitána

Parta tragédů změnila kapitána

07.03.2007

Adaptace všech možných i nemožných komiksů jsou prostě v kurzu. Poté, co prosákly na veřejnost zprávy o možném zfilmováním stripů s Dilbertem, je asi všem jasné, že pro Hollywoodské producenty není… (více)