Jejich láska měla jeden háček - oba si měli brát úplně někoho jiného... Julia je servírka a pracuje na svatebních oslavách. Robbie je zpěvák a také si na svatbách přivydělává. Na jedné takové se oba mladí hrdinové do sebe zakoukají a láska je na spadnutí. Má to však jeden háček – jak Robbie, tak Julia si mají za pár dní brát někoho jiného. Kolotoč dějových zvratů, citových šoků a překvapivých rozuzlení může začít. (HBO Europe)

SnOuWeX

Nic nového, ale když od toho moc nečekáte, tak se krásně pobavíte. Lidi vždyť to je romantická komedie, co od toho čekáte?? ()

gizi

Shlédl jsem po jakémsi filmovém půstu a na vánoce 24.12.11 - celkem jsem byl s filmem spokojen, pro mě mírně nadprůměrná romantická komedie. Ano - dějově nic zázračného, ale oddechovka to byla. A Drew zde pro mě moc roztomilá. 65%. ()

lubica1995

Skrz naskrz sladké, prehnané, ja viem.....ale práve preto dávam 4. Splnilo očakávania - áno, presne to, čo čakám od romantickej komédie a to.... romantickú komédiu. ()

P@\/EL

Netajím se tím, že mám pro filmy s Adamem Sandlerem slabost a ačkoliv existují lepší jeho kousky, tak tenhle film má pořád jakousi kvalitu. Najde se tu několik povedených situací a hlášek, které pobaví. Zejména stará babča, kterou hlavní hrdina učí zpívat, je správná. Je jen škoda, že nedostala více prostoru. Příběh neurazí a už rozhodně nepřekvapí. Však si ani jiný konec v tomhle případě neumím představit. ()

Matulko_

Príjemná sandlerovská vata. A keďže sa zaobišla bez prebytočných obscénností, tak raz za dekádu také 80ies retro rozhodne neublíži ;o) (videné niekedy na prelome milénia a začiatkom 2016) ()

malyLibor

Kdysi před mnoha lety jsem tento film viděl. Nebyl jsem tehdy v úplně nejlepším období svého života, tak jsem jej jen ohodnotil třemi hvězdičkami s tím, že na něj ještě jednou kouknu. A to jednou přišlo včera večer. Hezký večer, pohoda, klídek, a tak jsem si pustil tuto romantickou komedii... a dobře jsem udělal. Romantická komedie pro hezký večer, která pobaví i po čtvrtstoletí od jejího vzniku. Víc sem psát nebudu, protože naprosto přesně to vystihl B!shop a já bych to lépe nenapsal. Já jen upravím hodnocení. Vím, že 5* je hodně... jenže když já neoceňuji uměleckou stránku, ale to, jak mne film pobavil a pohladil na duši... a tento je opravdu milý. ()

Ywec

Já říkám, proč ne? Je to vtipné, svižné a občas to hraničí s parodií. Sandler má v tomto filmu charisma a Drew je správná nanynka. Žánr romantických filmů není zrovna můj šálek kávy, ale tenhle se mi líbil. ()

sun.eagle

Hodně špatný scénář, k tomu přičtěte špatné herce, jako pozadí hodně stupidně a uměle vytvořená atmosféra 80 let kterou filmu nevěříte ani trochu. Zápletka která je všem jasná už 5 vteřin po titulcích. Výsledek je zoufalá nuda a utrpení při sledování filmu. Ruce pryč. ()

Kaylar

Jedna hvězdička za Billyho Idola a dvě za povedené osmdesátkové písničky. S oběma hlavními protagonisty jsem už viděla i lepší filmy, ale ještě pořád se to dá. Takže suma sumárum: průměrná romantická komedie s předvídatelným dějem i koncem. Netřeba vidět vícekrát. ()

dati

videné zo záznamu na a.m.c.. skvelá komédia a jeden z najlepších opusov geniálneho sandlera.. scéna z uneven piesňou inšpirovanou kapelou the cure je super !! pre milovníkov zábavných rom com povinná jazda, pre tunajších antisemitov zjavne nepochopiteľná záležitosť.. ()

CaptainPixel

Syntaky, svatby, "Hello fellow kids", wosumdesatkovy pecky, "10 seconds Tom", CURE, Sandler s muletem a celkove fajn obsazeni. Tohle proste nemuzeme bejt uplne zly. Skoda, ze to ke konci ztraci stavu, protoze to dlouho vypadalo na 4 misto 3. ()

ARIS

Příjemná a podařená komedie doprovázená hezkejma písničkama. Přesně jak už tu někdo napsal. Sandler je bezva sympaťák a Drew je roztomilá. Ten vrcholnej konec v letadle je perfektní!  Je to přesně ta správná romantika na letní odpoledne. Člověk to dokouká, vezme mobil zavolá svý holce a někam si s ní o letním večeru vyrazí. Bylo to zkrátka hezký! ()