Jejich láska měla jeden háček - oba si měli brát úplně někoho jiného... Julia je servírka a pracuje na svatebních oslavách. Robbie je zpěvák a také si na svatbách přivydělává. Na jedné takové se oba mladí hrdinové do sebe zakoukají a láska je na spadnutí. Má to však jeden háček – jak Robbie, tak Julia si mají za pár dní brát někoho jiného. Kolotoč dějových zvratů, citových šoků a překvapivých rozuzlení může začít. (HBO Europe)

Brain-D

Ať se propadnu do země, ale mě se to líbilo. Jako stupiditě se nevyhneme, ale je jí to naštěstí malé množství. Hraje tu pěkná hudba a je tu pěkná zábavná romance. Nemůžu si pomoct. ()

blackJag

Romantická komedie v hlavní roli s nemožným účesem Adama Sandlera. Průměrně zábavné, ale neurážející (minimálně 2 momenty jsou ale v mých očích nadčasové - zhrzené řečnění na cizí svatbě a dvojnásobně zhrzená Sandlerova píseň). Přiznám se bez uzardění, že na konci jsem byl i trochu dojat, ale hlavně figury jsou profilovány přesně tak aby jste ústřední dvojce přáli šťastný konec, takže ať je výsledek předem sebeznámější, obyčejného diváka ve vstřícné náladě potěší. ()

MI-380

Sandler je sympaťák, ale jeho humor, písně a filmy (jedna výjimka potvrzuje pravidlo - Volání o pomoc) jdou daleko mimo mě. 35%. ()

P1tr

Podle většiny přítomných hodnotících nevtipná záležitost, která se mě líbila a poctivě jsem se bavil. Možná to bude tím Sandlerem. Jak se zdá, mám pro něj slabost. ()

femme fatale

V celku opravdu milá komedie, kde hlavní hrdinové mají vaše sympatie a drží dobré tempo filmu. Mě se to líbilo a tvůrcům děkuji za Billyho Idola a za 80.léta, která mi v tomto podání přišla snesitelná. ()

darwin

Příjemná romantická komedie, nezvyk ve filmografii Adama Sandlera. Ve filmu je sice zaměstnána celá jeho parta, ale k nějakým fajným šílenostem jako obvykle nedochází. Největší pochvalu si zaslouží stylisté a celý štáb za věrný návrat do roku 1985. Film je sice natočen v roce 1998, ale odehrává se v pověstném roce 1985. Všechno, opakuji, všechno ve filmu vypadá jako 1985, aji titulky, takže byla odvedena skutečně dobrá práce. Film byl velice úspěšný, možná i díky vlasům Adama Sandlera a Allena Coverta a po zásluze se dočkal v roce 2006 musicalového remaku na Broadwayi. The Wedding Singer dodnes zaujímá přední místa v různých žebříčcích komedií. Proč tomu tak není v ČR? - 70% ()

Roby

Víte 5 hvězd se nemusí vždy dávat jen filmům s velkímy hereckými nebo režisérskými esy, ale taky někdy i filmům, z kterého máte dobrý pocit ze srdce a se zábavy, která je v tomto filmu laděna na romantickou notu. Mě tento film oslnil jako velmi příjemná romantická komedie plná písniček a skvělě fungující chemii mezi sandlerem a Barrymorovou 86%. ()

miksacka

Přesto, že je to blbost, mě to chytlo. :-) Hodně jsem se bavila a nasmála. Nejvíce při části, kdy Adam Sandler zpívá písničku o nešťasné lásce. Kdo viděl, pochopí. ()

Hanys_

Sandler se rozhodl, že by moh natočit romantiku, kde bude hrát hudba hlavní roli. To se mu do jisté míry taky povedlo, protože jako soundtrack k 80. létům tenhle film funguje výborně. Boužel se tady trošku více mělo myslet i na děj - je to pouze ohraná lehce pitomoučká romantika.. 4/10 ()

Wishkah

Tuhle komedii opravdu můžu. Je vtipná, svižná a kdyby ubylo trochu trapnosti a závěr by se tak blbě nezamotal, možná by si ode mě odnesla absolutní hodnocení. Škoda. Drew Barrymore a Adamu Sandlerovi to spolu docela sedne a je tu hodně povedených vtípků ()

Yardie

50% - čistých a jasných. Klasický scénář jako ve všech romantických komediích - tady se nedá čekat nic nového. A už jde jen o to, jaká bude omáčka kolem a jak to bude vtipné, nevtipné či trapné. Zde to bylo celkem vtipné. Pár dobrých hlášek a pár povedených scének. Zbytek nebyl až tak moc nudný, takže to celkem šlo. Dá se na to kouknout jednou, po druhé už není proč. Howgh! ()

waits

Tak dlouho jsem vahal s nakupem listku na Woody Allena a jeho New Orleans Jazz Band, az jsem provahal a skoncil ten samy vecer u TV, a co hur, u nejslabsiho z nabizenych domacich programu. Hrdina Sandler, usmivajici se truhlik, je predurcen si padnout na konci do naruce s dokonale nezivotnou a nezajimavou Barrymore, obe nesympaticke postavy se k tomuto finale dostanou za pronaseni nejiskrivych dialogu a za doprovodu vybranych hudebnich pecek 80. let. Objevi se par potesujicich scen (Buscemiho monolog na svatbe a v zaveru zpivajici Spandau Ballet) a par scen strasnych (divocici starenka na jine svatbe). Bohaty hudebni podklad muze na kazdeho pusobit jinak, osobne me v podstate udrzel u televize, zejmena potesilo zarazeni Patricka Morrisseyho a Davida Bowieho, cameo Billyho Idola me naopak zanechalo chladnym. Pro romanticke typy: Nemuzu rict, ze by se hlavni hrdinove k sobe nehodily (u nas bych je oba tipnul na posluchace Honzy Nedveda a ctenare Mladeho sveta), ale ze bych chtel jejich pribeh nekdy videt podruhe.. ()

husokachna

Subjektivní láska, ani vlastně nevím proč. Možná díky vzpomínce na časy, kdy mě Sandler bavil a byl pouze občas odpornej kripl. Pro všechny ostatní diváky bych to viděl na takovej solidní průměr, kterej neurazí, má pár sympatických momentů a pár příjemných absurdních vtipů. U mě teda 4 + 1 za správně sprasenej českej dabing, kterej tomu dodává další rozměr - A co třeba kántryhit? :-) ()

lardko

Sandlerovky jsou skvělý nebo špatný. Špatný jsou s trapným humorem , a v skvělých Sandlerovkách vás vždy něco nadchne. Tenhle film patří k těm lepším Sandlerovkám. Film má příjemný a pohodový děj , a Sandler ve filmu dobře zpívá. ()

kaze odpad!

Už dávno som filmu nedala takéto hodnotenie, ale toto bolo mučenie a nie film. Drew sa tam stále uchechtáva a Adam sandler sa stále tvári ako blbec. Slabý scenár, ktorý nič nenapovie a celý film stojí za nič... ()

voidindigo

Tohle je asi nejhorší film, o kterém můžu říci, že ho miluju. Technicky to působí, jako kdyby to natočil naprostý amatér (což je možná dokonce i pravda). Některé scény působí jako kdyby je herci improvizovali bez scenáře (jako třeba ta, ve které Robbie a Julia dělají, že jsou sourozenci). Vlastně prostřední půl hodina (plus nebo minus) je ta nejslabší. Ovšem "Wedding Singer" má stejně pro mě silné klady. Aspoň v originálu, dialogy jsou skvěle napsané a velmi vtipné (i když český překlad a dabing jsou mnohem slabší - české verzy bych dal o jednu nebo dvě hvězdičky míň). Někdy se vyskytne i skvělý vizuální humor (jako ve scéně se svatební rvačkou). Také jsem sám zažil 80. léta v USA, a tímpádem se mi líbí všechny ty dobové odkazy. Skoro všechny ty novovlné písničky na soundtracku jsou špičkový. A i když bych se měl to stydět říci, jsem blbej nepoučitelnej romantik a celkový příběh docela dobře zapadá do mé vlastní "ideologie" (nebo jak by řekl Slavoj Žižek "idiologie"). :-) ()