Jejich láska měla jeden háček - oba si měli brát úplně někoho jiného... Julia je servírka a pracuje na svatebních oslavách. Robbie je zpěvák a také si na svatbách přivydělává. Na jedné takové se oba mladí hrdinové do sebe zakoukají a láska je na spadnutí. Má to však jeden háček – jak Robbie, tak Julia si mají za pár dní brát někoho jiného. Kolotoč dějových zvratů, citových šoků a překvapivých rozuzlení může začít. (HBO Europe)

SuicideKing

Adam Sandler s hrozným učesem, rozkošná Drew Barrymore a Billy Idol. celkem pekna romanticka komedia na sobotni odpoledne.. neurazí a možná aji trošku nadchne. ()

Izz

Drew je roztomilá,Sandler se snaží,ale s určitých věcí prostě dobrý film nenatočíte.Tohle je jedna z nich. ()

topi80

Abych řekl pravdu, uvažoval jsem o ještě vyšším hodnocení. Tyhle stylizované osmdesátky mě totiž absolutně dostaly. Kýč tady kouká z každého záběru, z každého kousku obleku, z každé postavy, ba dokonce z každé věty. Ano, kýčovitost, s jakou zde byly osmdesátky naaranžovány, převyšuje i ty nejpřímočarejší pokusy nastolit ve filmech atmosféru podobně provařených a nostalgií opatřených 60. let. Ovšem, osmdesátky si o podobné ztvárnění přímo říkají. Ono se toho o filmu zas tak moc říci nedá. Kladné postavy trousí jedno moudré poučení za druhým, svatby jsou zde velebeny a oslavovány natolik, že se tomu musí smát i při promítání ve Vatikánu, a hudba je tak nasládlá, že vedle toho i růžová barva na oblecích osmdesátkových hairmetalových kapel se stává ve vašich očích černou. Postavy sympatické, hned je jasné, kdo je kdo a vy se nemusíte snažit o nějaké velké přemýšlení. Příjemná a vtipná oddychovka. A to až bude v televizi příště, přítelkyně tomuto programu neuteče. ()

ANTYCHRYST

Tahle dvojička je prostě boží :) sladká Drew a střelenej Sandler, kterej v téhlé romanťárně má neskutečný háro. Parádní oldschůůůlová záležitost, kde zazní spoustu dobrejch starejch songů a je tam i Billy Idol. 90 % ()

TommyDiamond

Tento snímek jsem viděl úplně poprvé a zcela náhodou v televizi. S odstupem času je zde krásné vidět, že většina Sandlerových filmů je pořád na jedno brdo. I když je film ohyzdně nabobtnalý romantikou (zjednodušeně přihlouplý) a Sandlerovo pěvecké umění připomíná spíš kňourání, tak mě snímek v rámci možností pobavil a neurazil. Dvě hvězdy ()

KryplXxX

Pořád mi to přijde zábavnější než Nuda v Brně. I když je třeba uvést, že je potřeba to vidět v originále a ne s českým dabingem, který je příšerný. ()

meryl

Sice dvě hvězdičky, jenže jsem retro dívka, takže mně hlavně zaujala atmosféra 80's... A štěky Steva Buscemiho... Ale chabou zápletku tomu filmu neodpustím... ()

stacey99

Somebody kill me please. Dosť dobre vyjadrené. Vo všeobecnosti nemám veľmi rada Drew Barrymore, príde mi ako afektovaná sliepka, a tobôž nie Adama Sandlera. A ako tu už niekto napísal jedna pesnička (vlastne dve, aj tá v lietadle) film nespasí. ()

mllokovec

fajn sandlerovka , takovouhle fajn sandlerovku už v dnešní době nelze natočit , příběh průměrný ale při sledování to odsejpalo. fajn herci,soudrack pecka, je to fajn sobotní odpolední popcornovka = 60% ()

lobo87

Priemerná Sandlerovka na nedeľné popoludnie. Barrymore ušla, Adam klasika. Najlepší bol jeho prednes piesne Somebody kill me, please... 60% ()

AndrewNewman

Sandlerova prvá vydarená komédia, ktorá určite nie je na plný počet hviezd, ale ako jeho fanúšik mám právo pri tomto trochu preháňať. Navyše ho úžasne dopĺňa rozkošná Drew Barrymore, s ktorou si ešte dvakrát zopakoval spoluprácu a vždy to dopadlo výborne. ()

Marty_cihi

Zajímavý příběh s vtipnými scénami. Celkem povedená muzika a luxusní závěr v letadle. Bylo to trochu přeslazený, ale Adam Sandler měl fakt super háro. ()

winniefred

Minulý týden jsem viděla tento film asi po čtvrté nebo dokonce po páté. Nevyhledávala jsem ho, jen nebylo v televizi nic lepšího. Tak jsem si řekla, že se podívám, jestli jsem ho ohodnotila a nestačila jsem se divit. Po prvním shlédnutí jsem usoudila, že je hoden dvou hvězdiček, ale protože jsem se při čtvrtém až pátém podívání vůbec nenudila, a ba naopak jsem se stále bavila, tak jsem musela ty hvězdičky přehodnotit. A z toho plyne, že opravdové hodnocení se projeví časem. ()

LCH

Tak na odreagování...nic závratnýho, ale ani to není špatný. Dávám (50%), takže 3 hvězdy to jsou... ()

bmx6

I kdyby za nic,tak už jenom za tu skvělou muziku si ten film ode mně zaslouží plný počet hodnocení.A to nepočítám skvělého Adama Sandlera se svým skvělým hárem a bezvadně příjemnou Drew Barrymore.K tomu skvélý romantický příběh s několika vtipnýma místama.Takže když to tak shrnu,tak je to perfektní film na odreágování,protože nic víc se v tom hledat nedá a když jste dobře naladění,tak si ten film pokaždé užijete. ()

matracak42

Tento film mě zaujal, protože některé scény jsem tak trochu zažil - jako hlavní hrdina. Každopádně je důležité jak se cítíte před sledováním tohoto filmu - dát tomu šanci může každý bez rozdílu ()