Jejich láska měla jeden háček - oba si měli brát úplně někoho jiného... Julia je servírka a pracuje na svatebních oslavách. Robbie je zpěvák a také si na svatbách přivydělává. Na jedné takové se oba mladí hrdinové do sebe zakoukají a láska je na spadnutí. Má to však jeden háček – jak Robbie, tak Julia si mají za pár dní brát někoho jiného. Kolotoč dějových zvratů, citových šoků a překvapivých rozuzlení může začít. (HBO Europe)

Vojcl

Málo vtipná romantická volovina,ostatně tak jako většina Sandlerovek. Tahle zaujme snad jen milovníky hudby z 80.let, která zabírá většinu soundtracku, jinak scénář a herci slabší průměr. ()

blackrain

Bavilo mě hádat a poznávat písničky, které filmem proplouvaly. Byla to jedna osmdesátková pecka za druhou. Steve Buscemi a Jon Lovitz nezklamali. A už někdy zkamali? ()

kaylin

Rozhodně to není nejlepší sandlerovka, k tomu má docela daleko, ale spojení Sandlera s Barrymore prostě funguje pokaždé. Těma dvěma se dá fandit, i když je příběh až neskutečně čitelný a nepřipraví na diváka žádné překvapení. V tomhle je hlavní chyba filmu. Je až moc tuctový. ()

IllIlIlIIl

Oddychová romantická komedie s Adamem Sandlerem, který zaujme zejména svým podáním písničky You spin me round (společně s jeho transexuálním parťákem Georgem) a taktéž nezvyklým porostem na hlavě. První polovina je silnější díky podařenějšímu humoru a také díky krásným pěveckým vystoupení na začátku filmu. Druhá polovina je stereotypní a každý okamžik jaksi očekávaný. ()

Mikita

Příjemná romantická komedie je přesně takovou, jakou byste od Adama Sandlera čekali. V jeho filmografii ale najdete mnohem lepší a vtipnější dílka. Není tu nic nového, ale přesto se na to hezky kouká. Adam Sandler zpívat umí a navíc umí být zvláštním způsobem i velmi okouzlující. ()

MATADOR

Adam Sandler s nehorázným účesem. A Drew Barrymore se mi líbila jako nikdy předtím. Jediné mínus je v tom, že se opět jedná o typickou, americkou romantickou komedii, při které Vám je konec už předem jasný. Ale to by to nebyla "Sandlerovka", která by Vás v průběhu nepobavila některými velmi povedenými, až ujetými fórky. S pěknými písničkami se jedná o jednoduchý a hezký film. *** ()

lekr

Romantické komedie nemusím ale tahle je díky skvělému výkonu Adama Sandlera skutečně delikátní záležitostí. Adam umí opravdu skvěle bavit a i když jsem to nečekal tak jsem se při snímku smíchy popadal za břicho. Kéž by se všechny romantické komedie nesly v témže duchu.... ()

Streeper

Průměrná komediální oddechovka. Zasmála jsem se, bylo to dojemné a navíc uslyšíte zpívat Adama Sandlera a už to značí skvělou podívanou na volné odpoledne. ()

pufina

Pár Sandler & Barrymore dohromady sice fajn, ale proboha, Adame, neber do ruky mikrofon! Příběh byl docela dost nudný.. ()

Juto

Adam Sandler a Drew Barrymore tvoria príťažlivý pár v tejto hlúpej, ale veľmi sympatickej romantickej komédii. 7/10 ()

c.tucker

Klasická romantická komedie se standardním dějem, ale je tu trochu něco navíc, zasazení do osmdesátek a s tím spojené účesy, oblečení a hlavně hudba. Není tam moc urputně vtipných momentů, ale dohromady se člověk pobavý a odpočine si. ()

Mol

Naprosto skvělej film, kde naprosto vyřízenej Adam Sandler (s kterým jsem se tady ztotožnil) prožívá zlomený srdce. Nikdy nezapomenu na scénu, kde zpívá Somebody Kill Me, kterou jsem po té hrál s kapelou na koncertech. A možná přijde i Billy Idol. ()

otík

Začínající Sandler ve své tradiční roli dobráka až za kost, který se zamiluje a ... však to znáte, vždyť je to pohádka. ()

Triple H

Sorry, ale už len za geniálne výstupy Stevea Buscemiho a Jona Lovitza. Ani jeden z nich nebol na plátne čo i len 5 minút, ale ukradli si celý film. :-))) ()

neoBlast

Je tu vše co v k sandlerovkám patří: trouba v hlavní roli, jednoduchá zápletka, cameo Buscemiho, nadávání starým/tlustým lidem, hodně divnej účes na hlavě... Občas to člověku stačí k životu, ale nikdy to"antisandlerovským" typům nevysvětlíte. 60 % ()

zdenny

Adama Sandlera mám rád, Drew Barrymore ve filmech takového typu také hraje dost, ale v tomto je opravdu asexuální. Neříkám, že jindy je sexy, ale tady je to tragédie. Vím, že to není porno, ale přece jenom... Jinak film nic moc, jen ta hudba byla super. Ve filmu Mr. Deeds - náhodný milionář jsem slyšel jak A. Sandler zpívá D. Bowieho, což mě přivádí k tezi, že jej Adam má rád stejně jako já. Toto není první film, ve kterém Adam hraje a jsou tam super písničky. Takže mimoto, že je to můj oblíbený herec, máme i velmi podobný hudební záběr. PS: Jo a sexy zde byla Christine Taylor: "Pojď dál a dostaneš, co budeš chtít". ()