T-pack

Perfektní napůl černá, napůl prostě šílená komedie. Film mého mládí (doslova, dávali ho, když jsem byl maličký). Ačkoli jsem si z příběhu moc nepamatoval, když jsem ho viděl tuhle na nově, zase jsem se do toho vrátil. ()

lennyd

Je to vůbec zvláštní rodinka, tihleti Addamsovi. Výstřední rodiče Gomez (Raul Julia) a Morticia (Anjelica Huston), jejich depresoidní dcera Wednesday (Christina Ricci), jejíž největší zálibou je terorizování svého bratra, pološílená babička čarodějnice, sluha, který jakoby vypadl z Frankensteina a useknutá ruka Věc. Že tu někdo chybí ? Ano - strýček Fester, který kdysi dávno po roztržce s Gomezem rodinu opustil. Když se o tomto dozví zákeřná psychoanalytička Abigail, dohodne se s právníkem Addamsových a za ztraceného Festera vydává svého syna Gordona ... Docela příjemná změna proti těm všem Krokům za krokem, a podobných pohledům do netradičně tradičních rodinek. Addamsovi jsou naprosto úžasní - skvělá atmoška z filmu jen čiší. Jak dokázal i podobně laděný Beetlejuice, tak horové komedie mají daleko větší úspěch než horory samotné. Sice proti Barrymu Sonnenfeldovi nic nemám, ale docela by mě zajímalo, jak by si s tématem Addamsovy rodiny poradil horrorový mág Tim Burton... ()

Bobik9

Jeden z filmů mého mládí. Dokonalá atmosféra, skvělý vtip a náramné herecké výkony, především začátky akriéry Christinny Ricci. Moc jsem se u toho bavil a budilo to jistou nostalgii, ale zároveň jsem zjišťoval, že kdysi mě bral tento film více. Nicméně poctivé 4* za dnes již klasický snímek, který vždy a každého musí potěšit. ()

Pavlínka9

Skvělá nostalgie cca o 20let později od prvního shlédnutí :) Bavila jsem se, učarovaly mi jednoduché narážky, které ale byly funkční a obsazení - naprosto bravurní. Jediná nevýhoda - neskutečně rychle to uteklo... ()

dANo

Mám rád túto uletenú rodinku, ale hlavne v seriálovej podobe... táto celovečerná nie je zlá, ale ich príbehy sú proste ideálne v polhodinovom seriálovom formáte. Ale čo je takisto chvályhodné, je obsadenie postáv - fakt gratulujem ;o). ()

sahe

hmmmm... Morticia je super :-))))) efektní a její manžílek.... ale i tak jsem měla ráda ručičku :-) ()

sskrblik

Klasická černohumorná komedie se zdařilým námětem a šílenou rodinkou Addamsových. Občas slabší místa ve filmu, ale jinak vynikající film! ()

VanTom

Velmi netradiční (seriálovou předlohou zůstávám nepolíben), morbidně černohumorná komedie. Nejvíc nejkrásnějších vtipů vyplývá už ze samotné podstaty, tzn. udělat soudržnou, milující a šťastně harmonickou rodinu z hororových monster; jestliže k ní ale ještě přimícháme smysluplnou zápletku, stylizovanou trikovou výpravu a jako třešničku navrch přidáme brilantní casting, uvaříme téměř nestárnoucí klasiku. ()

lykan9

Klasika, která je i po letech vtipná a zábavná. A přesto, že se jedná o bláznivou střeštěninu, tak herci ke svým rolím přistupovali zodpovědně a jejich výkony byli skvělé. Mezi Anjelicou Huston a Raulem Julianem to dokonale jiskřilo, Christopher Lloyd je jako obvykle skvělý a vtipný a Christina Ricci je rozkošná. Prostředí domu a speciální efekty jsou dokonalé. Jediné, co mi vadilo, byly výkony některých vedlejších postav. To je však vše, co bych vytkl. ()

smolicek04

Vždy pobaví, vždy správne naladí a vždy okúzli svojou humornou stránkou, no mierne horrorovím prostredím. Snaď 1000 krát v televízií, a nikdy to neomrzi. ()

Ravi

Člověk se zasměje, atmosféru to má, ale že by to bylo hororové? Nevím, spíš tragikomické. 55% = 3/5 ()

Mr.KarlAdler

Rodinka k pohledání, to jsou Addamsovi - vášniví jižané s vizáží mrtvých okultistů žijící si vlastní pestrý život v duchu dekadence se šmátravou useknutou rukou. Christina Ricci se svým smyslem pro "humor" je dokonalá. Ostatně, proč žít normálně? ()

Autogram

Seriál ma nikdy nejako zvlášť nazaujal a podobne ani táto farebná verzia rodiny Addamsovcov. Ich štýl humoru mi je cudzí a tak som film dokázal vnímať viacmenej len ako kulisu. Tým ho ani neodsudzujem, ale u mňa len slabšie tri. ()

Tim Burton se vrací k Addamsovým

Tim Burton se vrací k Addamsovým