Dům voskových figurín

• USA House of Wax (více)

Víkend, který začíná jako jeden velký úlet, se pro partu šesti přátel stává hrůzným bojem o přežití. Z jejich cesty na každoroční největší fotbalové utkání univerzit se stává noční můra v okamžiku, kdy jsou Carly, Paige a jejich přátelé nuceni přespat v lese. Již tak stísněnou atmosféru ještě zhorší hádka s tajemným řidičem kamiónu, a Carly má co dělat, aby usmířila svého přítele Wadea s bratrem Nickem. Když se ráno vzbudí, zjistí, že jejich auto bylo někým záměrně znepojízdněno. Není se tedy co divit, že přijmou nabídku odvozu do města Ambrose, které je široko daleko jediným lidským sídlištěm. Když se dostanou na místo, okamžitě je upoutá největší atrakce – Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné soch, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín ... (oficiální text distributora)

murderbird

geniální popkulturní obsazení, jemuž vévodí paris 'královna komedie' hilton. škoda, že chvílemi hrozí nebezpečí zaměnění s XXVII fiktivní řadou seriálu gilmorova děvčata. ()

cupito

Přesto, že nejsem přívržencem hororů, tak tenhle byl dobře udělaný, hlavně závěr se mi líbil, kde se vše kolem rozpouštělo a ukázalo se, že špatně spočítali sourozence... ()

Domec

Neni to zas tak spatny jak vsichni rikaj. Chapu, ze uz jen kvuli Paris se strhava hvezda, ale prece jen na to, ze to ma bejt teen horor, tak dopadl docela dobre. Na Elishu, Chada a Jareda se proste dobre kouka. Navic Paris tam dopadne docela dobre, takze si nemam na co stezovat :D ()

lili6

Ale jo, chvílema jsem se i bála. Ovšem nejhezčí částí filmu bylo, když zaseknul ten kůl do hlavy Paris:D ()

RomeroIsGod

Zábavnej slasher s pěknou smrtí pipky Paris. První polovina trochu nudnější, ale pak se rozjede příjemná řežba. Hlavní záporák je sympaťák, městečko voskovců má stylovou atmosféru, dávám 70% ()

lukano

Mě se film líbil. Povařují to za povedený horor se solidní atmosférou, ve kterém se dostanete do městečka mrtvých navoskovaných lidí. Živí jsou pouze dva bratři psychopati, kteří vyhledávají své oběti, ze kterých potom tvoří tyto voskové figuríny. Paris Hilton tam sice nic moc nepředvedla(však ji režisér asi raději nechal v polovině filmu zabít), ale jinak celkově se film povedl. Je to film, na který se lze podívat i vícekrát. ()

Berry

House of Wax působí na lidi různě. Například, když jsem byla v kině, tak paní vedle mě brečela od té chvíle, co uselkli prst Elishe Cuthbert.... A srandu si nedělám!!! Já jsem sice nebrečela, ale figurýny na mě působily hodně děsivě. Každou chvilku jsem čekala, že se nějaká pohne... Nepohla... Ale House of Wax nen jenom horor, je to taky supr komedie! Když projrl kůl hlavou Paris Hilton, tak jsem se málem posr... smíchy! A celý kino se mnou. Takže, kdo se nerad bojí a "miluje" Paris, tak hurá do kina! ()

Zeek

Herečky byly vybrány pěkný, ale to je asi tak všechno. Navíc Paris prostě hrát neumí, tak nevím proč to furt zkouší, zpívat taky neumí. Ať zůstane u těch večírků a skandálů, to ji sedí. Příliš dlouhé a stereotypní. Moje hodnocení: 45% ()

Dracula zase trochu jinak

Dracula zase trochu jinak