Dům voskových figurín

• USA House of Wax (více)

Víkend, který začíná jako jeden velký úlet, se pro partu šesti přátel stává hrůzným bojem o přežití. Z jejich cesty na každoroční největší fotbalové utkání univerzit se stává noční můra v okamžiku, kdy jsou Carly, Paige a jejich přátelé nuceni přespat v lese. Již tak stísněnou atmosféru ještě zhorší hádka s tajemným řidičem kamiónu, a Carly má co dělat, aby usmířila svého přítele Wadea s bratrem Nickem. Když se ráno vzbudí, zjistí, že jejich auto bylo někým záměrně znepojízdněno. Není se tedy co divit, že přijmou nabídku odvozu do města Ambrose, které je široko daleko jediným lidským sídlištěm. Když se dostanou na místo, okamžitě je upoutá největší atrakce – Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné soch, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín ... (oficiální text distributora)

kwoky

Chtel jsem dat odpad, ale nakonec to neudelam, protoze se segra bala (tak jsem se aspon tolik nenudil). Film obsahuje par povedenych scen, kdy jsem si ho trochu uzival, ale krome toho take obrovske mnozstvi nudne vaty a desitky (stovky?) totalnich kravin. Nekdy se postavy chovaji tak debilne, ze pak treba dvouminutova napinacka pusobi zcela kontraproduktivne. Prace s voskem se povedla, kdyz ma neco byt hnusne, tak je to hnusne. Chtelo to ale neco lepsiho nez dva pary skoroodhalenych nader a dementni scenar. Nad jednu hvezdicku tedy nemuzu jit. ()

PußyMagnet

Jedna hvězda kvůli úchvatné Elishi, a jedna za povedenou smrt Paris Hilton a ucvaknutý prst. Bez těchto dvou věcí velmi podprůměrný film. ()

venom14

Naposled jsem to viděl v kině a to mám vždy pozitivnější hodnocení.Ale žádný velký děs,hrůza a potoky krve tu nebyly. ()

TERRORDROME

Priemerný slasher, ale dokázal to, čo len máloktorý a síce že ma nesral a dokonca aj zaujal. Rozbeh je štandardný, partia teen-bulov niekam cestuje, žúrujú, trtkajú v stane a nakoniec dôjdu niekam kde vyčíňa nejaký ten psychoš čo celé mesto premenil na voskové múzeum. To už začne prituhovať, rozbehnú sa brutálne vraždy, varenie ľudí zaživa vo vosku a klasické naháňačky. Tento film je zvlášť vhodný pre tých čo neznášajú Paris Hilton, ktorá tu zhynie veľmi efektne a drasticky. Záver s roztekajúcim sa voskovým domom je potom grandiózny a naozaj ma prekvapil, je to žrádlo! Tak sa z toho celkom podarilo niečo vytrieskať, keby každý podobný film vyzeral aspoň takto. ()

t.mon

Ze začátku velice dobrý film(ucvaknutí Elishina prstíku je nezapomenutelné), ale od této scény už jenom nuda a nuda. Serra se sice snažil, ale nevyšlo mu to. Velké plus jsou masky, ty byly hodně slušné. Narozdíl od Serrova dalšího hororového snímka Orphan je tohle blbost. Vivat Orphan! ()

Hanes88 odpad!

Kvalitní horory opravdu můžu, ale co bylo tohle, to opravdu nevím. Opravdu to byla blbost, založená snad jen na pěkných holkách. Nemá tady ani cenu něco dalšího psát. ()

Senfi

Tohle má být horor? Buďto sem už tak vytrénovaná, že se nebojím ničeho nebo ten film nestál za nic. Osobně bych se asi přiklonila k druhé možnosti. I když vidět umírat Paris Hilton..komu by se o tom nesnilo:o) ()

Damielka

Začnu tím příjemnějším - líbila se mi atmosféra domu voskových figurín, nápad s voskovým městem a maska Vincenta. Ale to je asi tak vše. Jinak je to nuda, nuda, nuda, dvě nebo tři lekačky (leknu se víc, když na mě bratr vybafne zpoza rohu) a pak bžunda díky prý "vydřenému hereckému výkonu" Paris Hilton, který sestává z jedné svlíkačky, "sexy" útěku v krajkové červené podprsence před vrahounem Vincentem (to asi nebude mít nic společného s Vincentem Pricem, který ztvárnil šíleného "umělce" v remaku z roku 53, co? Nebo že by jo? No, aspoň něco by ty filmy měly společného) a ranou z milosti, kdy nebohé Paris hlavou prolétne kovová tyč. Stejně si ale myslím, že nezemřela na poranění mozku (to by tam nějaký musel být), ale zděšením, že jí krev řinoucí se z hlavy poničila účes. Vsadím se, že tahle blonďatá "kráska", která toho v životě už HODNĚ dokázala, dostala zaslouženě nejvyšší honorář a doufám, že její herecká kariéra, pokud bude pokračovat, bude se nést v obdobném duchu - pět minut na scéně a pak drastická smrt. Leč věřím, že její otec, vida, kteraj je jeho potomek nadaný, jí příště zaplatí roli třeba v pokračování Titaniku nebo Nema (mohla by si zahrát murénu, žijící v potopeném vraku, kterou znásilní a sežere žralok. Nemusela by se učit text a ve vodě by dobře vypadala). ()

mythbuster

Tomuhle říkají horor. Nevim proč , ale mě to přišlo jako dobrá parodie. Co mi na tom přišlo asi nejlepší byla ta budova muzea ta se povedla docela stylově. ()

Kacitr

Dům nudy a utrpení. Paris Hilton jako herečka? Prosím vás....ušetřete mě trápení. Blbost. Žádné napětí, žádná slušná lekačka. Přitom by se z námětu dalo vytěžit tolik!!! Promrhaný potenciál. A že se tomuhle upsal Jared Padalecki? ()

kecinzer

Zbytečné dlouhý počin, který kopíruje skutečně dobré nápad. Neříkám, že film je to špatný, ovšem s napětím jako kdyby šetřil. Těch pár lekacích scén to nespraví. ()

Strike

Ty dvě hvězdičky jsou jen za Elishu a závěrečný roztýkání domu. Jinak to je nevídanej film. Scénárista viděl pár vyvražďovaček a rychle spíchnul taky něco, jinak si to neumim vysvětlit. Některé (no většina) chování postav je prostě nepochopitelné. I když jak nad tím přemýšlím, tak možná chtěl naznačit, že pokud se v podstatě vloupete do cizího (dům, benzinka atd.), rozbijete bezdůvodu někomu světlo od auta, tak asi zaslouží potrestat. No potrestat zaslouží asi i tvůrci tohohle filmu, kteří si ještě ke všemu nechali otevřená vrátka pro dvojku - jen to NE. Ještě se musím, stejně jako většina tady, pozastavit nad Paris Hilton - To je peklo. Stejný výraz bych použil pro ,,herectví" jejího černošského filmového přítele. ()

Oxymoron

Nebylo to rozhodně tak špatné, jak jsem čekal. Paris Hilton mi film neznechutila tak, jak jsem předpokládal. Bál jsem se víc, než jsem si myslel. Ale já ve všech třech případech očekával jednohvězdičkové hodnocení, takže ta trojka je nakonec velmi slušné hodnocení. ()

Dracula zase trochu jinak

Dracula zase trochu jinak