Dům voskových figurín

• USA House of Wax (více)

Víkend, který začíná jako jeden velký úlet, se pro partu šesti přátel stává hrůzným bojem o přežití. Z jejich cesty na každoroční největší fotbalové utkání univerzit se stává noční můra v okamžiku, kdy jsou Carly, Paige a jejich přátelé nuceni přespat v lese. Již tak stísněnou atmosféru ještě zhorší hádka s tajemným řidičem kamiónu, a Carly má co dělat, aby usmířila svého přítele Wadea s bratrem Nickem. Když se ráno vzbudí, zjistí, že jejich auto bylo někým záměrně znepojízdněno. Není se tedy co divit, že přijmou nabídku odvozu do města Ambrose, které je široko daleko jediným lidským sídlištěm. Když se dostanou na místo, okamžitě je upoutá největší atrakce – Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné soch, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín ... (oficiální text distributora)

Puchyr

Mně se to líbolo. Miluju horory snad v jakémkoli stavu, vyvražďovačky, duchařina, zombie... Zkrátka tady mi šel mráz po zádech. Představa že by mně někdo zaživa zalil voskem a postavil do svého modelového městečka je děsivá. Nejvýc z celého filmu si pamatuju na to jak zalitej voskem pohnul těma očima a strhávala se kůže..ble,,,, nezapomenu ani na to jak poprvé vkročily do kostela, já fakt nepoznal že nejsou živý,, Perfektní dávám 5 * , když ovšem přehlídnu to závěrečné kliše z roztékajícím se domě. ()

Bila_pani

Hvězdičky za scénu, kde Paris projede hlavou dřevěný kůl, a za závěrečné titulky se songem od My Chemical Romance. ()

Black1e

Dobrý nápad s městečkem z vosku..vždyt to byl docela fajn film, znám mnohem..mnohem horší..Paris kterou zrovna moc nemusím mi kupodivu nevadila, jinak sourozencům jsem fandila, znetvoreny zaporak nahanel hruzu, ten druhy byl zas zraly na cvokare..libilo se mi to ()

sOlaR

Béčkoidnost toho teen vyvraždováku nezná meze. Takových filmů se dnes najde hodně, ale snad v žádném není tak s prominutím vymatlaná blondnýna která vás odrazuje svým pohledem a svou nesympatičností-Paris Hilton. ()

ronaldmekdon

Paris je mrtvá, ať žije Paris!! Na první pohled laciný béčkový horůrek pro teenagery, ale mě se relativně líbil. Zajímavá myšlenka města složeného z voskových figurín (jako živých) sice pochází z filmu z roku 1953, který jsem bohužel neviděla, ale ani toto zpracování mě vyloženě neurazilo. Možná si teď budete ťukat na čelo, ale i zde jsem si našla nějaké působivé momenty (kluk u klavíru). Milovníky hlavní hvězdy Paris Hilton kromě nějaké té ukořistěné Zlaté maliny určitě potěší i její vyloženě labužnická smrt. :D ()

kakakakakaka odpad!

Hnusný sado-masochystický film pre hnusných sado-masochystov. Za normálnych okolností by ma ani nenapadlo niečo také pozerať. Bohužiaľ sa nás v letnom tábore rozhodli postrašiť. Kakanica ! ()

ES13

Můj názor je, že je to prostě super horor. Morbidní a to mam ráda. Hrajou tam super lidi a co si budem povídat Chad je prostě kus! Jared mě uchvátil už v seriálu Supernatural. Sou tam fakt super scénky, sice trošku morbidní, ale kdo by se nebál takovýho městečka, kde vaše volání o pomoc uslyší leda tak tři trhlý bratři. Fakt pecka :) ()

Ariano

Jeden z filmů, který byl velice očekáván a to nejen kvůli tomu, že v jedné z hlavních rolí byla obsazená Paris Hilton. Ale myslím si, že příliš mnoho poprasku pro nic. Řekněme si to na rovinu, Paris Hilton hrát vůbec neumí, a byla spíš taková kulisa. Ale film sám o sobě nebyl špatný. Zase jsme u toho, že parta mladých lidí si udělá výlet, ale místo super zážitků drtivá většina zemře. I když opravdu zajímavé zpracování a děj, který dokonce dával smysl. Ale prostě šlo to udělat líp! Některé otřepané scénky, které se objevují v každým béčkovým hororu, se objevily i tady. Dala bych tomu tak 60% ()

-krusty- odpad!

EHF: Jsou v životě různé chvíle. Některé věci se dějí s železnou pravidelností a časem snad ten stereotyp i přestane vadit a člověk si tak nějak zvykne. Na druhou stranu jsou chvíle, momenty, akce...které jsou vzácné jako šafrán. Tak třeba odcházení od filmu. Ten bod zlomu, kdy si řeknete v půli filmu "to půjdu raději spát...". Věřte nebo ne - tohle se mi stalo právě při tomto kousku. Tak vlastně ani nevím, jestli mohu film recenzovat/komentovat. Prostě jsem to ten sobotní večer neustál. Blbé (další synonyma: hloupé, trapné, jalové...)je na tomto skvostu prostě VŠE. Fuj! ()

PetulQa_Zzz

Tohle je můj nejoblíbenější horor.Je strašidelný,ale není nejděsivější.Není tam zrovna nejvíc krve,ale ten příběh!Ten vymyslel génius! Zhlédla bych to klidně znovu (ale to už by nebylo ono). Doporučuji hlavně těm,kteří mají rádi i mysteriozní filmy :) ()

aileen.bp

A mě to docela bavilo, sice je pravda, že tento film nepřinesl nic nového, nejen co se děje a postav týče, ale bylo to koukatelný, hlavně tedy díky Elishe a Chadovi, který se se konečně objevil v jiné roli než "Sladoučký, hodný krasavec" a hodně to zachraňuje. Paris zase tak hrozná nebyla, ačkoli nějaká velká herečka není (což samozřejmě všichni víme, takže se žádné překvapení nekonalo), ale že by to celý kazila, se taky říct nedá, v mnoha jiných hororech ( a kdyby jen v nich) se objevují daleko trapnější postavy než byla ta její. ()

Kosir

Tohle se nedá brát vážně, takže žádný odpad! Tvůrci si z mnoha efekty hezky pohráli a za to jim patří uznání. Trochu mě tudíž mrzelo, že ta scéna v kině nezohlednila světlo z promítačky, které mělo dopadat na postavu s puškou. To nezmákli. Na konci jsem měl na jazyku otázku, kterou Elisha Cuthbert vyslovila za mě, takže - jak říkám - i odpověď nutno brát rezervou. :-) ()

janejudyjune

Podle hodnocení jsem si říkala, že to bude blbost, po shlédnutí první scény z minulosti jsem si řekla "Možná, že to bude i dobrý!". Po konci první scény se už ve filmu nic zajímavého ani strašidelného nedělo. Pouze hezká písnička v titulcích. Závěrečná scéna (roztékající se dům) nedávala fyzikálně ani logicky smysl, neboť horký vosk by je popálil, ale oni se v něm zde doslova koupají a po popáleninách ani stopy. Prostě další béčkový horor, ve kterém se není bohužel čeho bát. ()

Dracula zase trochu jinak

Dracula zase trochu jinak