poster

Mandžuský kandidát

 • USA

  Manchurian Candidate, The

Drama / Thriller / Sci-Fi / Mysteriózní

USA, 1962, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pohrobek
  ****

  Dost zručně odvedená práce v tomhle politickém thrilleru narozdíl od mccarthyovských paralel nezestárne nikdy, o žádný zázrak se však rozhodně nejedná. Sinatra odvádí standard, "vymytý" Harvey taktéž, hereckému průměru se vymyká překvapivě Jessica z To je vražda napsala v roli dost panovačné Harveyho matky.(19.7.2005)

 • Djkoma
  ***

  Určitě nesrovnávat s remakem, který už bude znát každý vnímavější divák. Mandžuský kandidát je hodně zajímavý film, který předkládá a řeší trochu odlišná témata než jeho mladší bratříček a tím mění i ukončení dějových linií příběhů postav. Studená válka, politický podtext, armáda, tajné konspirace a okolo toho všeho dominantní matka Angela Lansbury. Dobře odvedená práce bohužel ztrácí především v tempu příběhu, který se spíše vleče a pro moderního diváka není vůbec uzpůsoben. Silné momenty a zajímavé nápady se však dají najít poměrně snadno.(4.6.2010)

 • sepp
  ****

  Vyjimecny psychologicky thriller s Frankem Sinatrou o americkych zajatcich, kterym jsou vymyty mozky a nejvhodnejsi z nich vybran za ucelem spachani atentatu. Opravdu vyjimecna a hlavne nestarnouci podivana.(30.12.2003)

 • Aky
  ***

  I na svou dobu značně naivní trhiller-drama o vymývání mozků, zlých a všemi mastmi mazaných bolševicích a skvělých Američanech, kteří se přes to všechno koneckonců dostanou. Největším kladem je pohled na civilně hrajícího Franka Sinatru(14.5.2011)

 • LiVentura
  *****

  Perfektní dílko...(12.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace