Demi Mooreová a Woody Harrelson se představují v rolích Diany a Davida Murphyových, milenců ze střední školy, kteří se vezmou a v životě si vedou velmi dobře - Diana je úspěšná realitní makléřka a David zase idealistický architekt, který postavil vysněný dům u oceánu. Pak ale udeří recese. David je náhle bez práce a oni už si tak nadále nemohou dovolit splácet hypotéku. Půjčí si proto od Davidova otce 5 000 dolarů a vydají se do Las Vegas, aby se pokusili vyhrát peníze na zaplacení půjčky. Zpočátku mají štěstí a získají 25 000 dolarů, ale protože kasino vždycky nakonec vyhraje, mladí manželé o všechno přijdou. Zatímco se Diana pokouší ukrást sladkosti v luxusním butiku, všimne si jí miliardář John Gage (Robert Redford), kterého okamžitě uchvátí. John pozve Dianu a Davida na opulentní večírek, kde nabídne Davidovi milion dolarů za jednu noc s jeho ženou. (Cinemax)

ppospisil

Po shlédnutí jsem byl mile překvapen, jak moc mě taková romantika zaujala.Má však docela originální příběh s originálním závěrem, který přebije jiné scény klasického romantického klišé.Navíc s hereckým obsazením, který na docela prostý scénář podal pěkné výkony.Pokud budete mít někdy chut' pustit si netradiční béčkovou romantiku,volte Indecent Proposal. Hvězdičku navíc za mladou a svůdnou Demi. 70% ()

sornilka

Tohle je můj velice oblíbený film...jednoduchý příběh, plný emocí, jasná zápletka, moc hezké momenty k zamyšlení...asi je to film spíš pro ženy, ale i chlapi by si mohli zamyslet, což? ()

acn

Já to prostě nechápu. Za milion dolarů mít jen jednu? Už z principu se mi to nemůže moc líbit. ()

hekla

Velmi netradiční romatický film, originalní svým neslušným návrhem, jehož odmítnutí je na začátku samozřejmostí, ale nenechá spát, a nakonec vše změní. Nebo ne? Zajímavé i z psychologické stránky. Nadherná atmosféra zamilovanosti a chemie mezi Demi Moore a Woodym Harrelsonem a opět charismatický Robert Redford jako slušňák s neslušným návrhem. Čtyřhvězdičkový film, ale za příjemné překvapení a za vybočení z "davu" romantických filmů dávám 5*. ()

Shitonit

Ve svý dobje bych tomu dal i pjet hvjezd, takhle s letmým odstupem uš je to takoví tuctoví, tak stačej tři. jedna je za Redforda, druhá za úžasnou Demi, třetí za to že to byl asi první film vo něčem takovim co jsem zřel, a to je vše co k tomu dodám, páč to zas kdovíjakej hit s odstupem těch led nejní. ()

JUWA

Videl som Neslušný návrh hneď po Srdcovej sedme a môžem napísať,že je to ENORMNÝ rozdiel.Dal by sa prehliadnuť absolútne nulový scenár aj príšerní herci,len keby to všetko nebolo zrežírované tak ideálne,naivné a hlavne presladené.Takto nasilu zapôsobiť na city divákov nie je žiadne umenie.Najzaujímavejšou scénou bola "filozofická,veľmi hlboká" prednáška o tom,že aj TEHLA chce byť niečím. To myslím hovorí za všetko.50 % ()

amyth

Tak už je to hodně dávno co jsem to viděl poprvé a celé. Nedávno jsem shlédnul asi 20 minutovou část a bylo to o dvacet minut více než mi bylo milé. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle byl ideální scénář na porno .... a tam by možná ta stopáž 113 minut k něčemu byla. Je to film který vařil pouze ze jmen herců a i to je podle mě důvod toho neskutečně NADHODNOCENÉHO výsledku na ČSFD. ()

Ernie_13

Prvy film, v ktorom Robert Radford hra takpovediac zaporaka. Teda nie je skutocnym zaporakom (co sa hlavne na koci ukaze), ale v ociach divaka je jednoznacne zlo voci Woodymu Harrelsonovi. Radford vo filme podal na neho priemerny vykon resp. neviem, mozno mu nebol ponuknuty dostatocny priestor. No a Demi a Woody sa perfektne hodili do svojich postav. ()

yaqwsx

Romantický film, který neoslní námětem ani provedením. Jedno klišé za druhým. To by samo o sobě nevadilo, ale celkově mě nechytl - nedojal mě. ()

kubilov

Dilema. Celý film je o různých dilematech, o rozhodnutí a jejich následcích a také samozřejmě o střetu dvou světů, tedy finančně zabezpečeného a na pokraji exekuce se potácejícího. Mladý sehraný manželský pár v moc fajn podání Woodyho Harrelsona a krásné Demi Moore, jenž bojuje s astronomickými dluhy se přes hazard seznámí se záhadným charismatickým mužem, který jim neodvratně změní jejich životy. Robert Redford jako muž, který si jde za svým i přes mrtvoly, ztvárnil svou postavu vážně dokonale zmrdsky, že jsem mu nemohl jinak než fandit, ostatní hravě strčil do kapsy ať už svým charismatem, herectvím nebo suverenitou. Poněkud neobvyklý příběh, avšak na druhou stranu pořádně prosycen klišé. ()

mac000

Pretty Woman a Indecent Proposal patří ke klasice romantických dojáků, které lze vidět znovu a znovu, aby si každý vychutnal své oblíbené scény ( či herce a jejich hlášky). Původně byl scénář psán pro T.Cruise a N. Kidmanovou v rolích mladého manželského páru Diany a Davida a Warrena Beattyho jako milionáře J.Gage. Poté byla role Diany nabídnuta Julii Robertsové, ale ta ji odmítla... ()

Seal269

Zápletka je zajímavá. Nabízelo se spousta možností jak film ukončit, ale tvůrci si bohužel vybrali tu nejvíc fádní a kýčovitou. Škoda, jinak jsem se u filmu nenudil. ()

George8

Kdyby vám někdo nabídl 1 milion dolárů za to, že se vyspí s vaší přítelkyni, vzali byste to nebo ne ? Výborný Redford. ()