Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ****

  Rozhodně velké potěšení! O snímku od Ridleyho Scotta opět s Russelem Crowem, ale s takovým příliš obyčejným tématem jsem nechtěl slyšet vůbec nic. Nakonec jsem povolil a film shlédl a jsem velmi spokojen. Russel Crowe předvádí velký herecký výkon, kdy bych mu na začátku nepodržel ani dveře u výtahu a na konci bych mu s radostí i vyčistil boty. Jeho proměna je uvěřitelná, příjemná a hlavně... přirozená. Ridley Scott k tomu napomáhá svým vytříbeným vizuálním vkusem, kdy dokáže proměnit obyčejnou zahradu v úchvatné místo plné slunečního světla dopadajícího přesně tam kam on chce a kde to na diváka působí nejkrásněji. Hudební motiv filmu je také velmi příjemný a vůně vína prochází každým okénkem filmu. Film, který lze doporučit bez rozdílů věků a který by měl být brán bez očekávání, protože v tom je jeho síla. Zaútočit ve chvíli kdy to nečekáte a naprosto mu podlehnout.(23.3.2007)

 • TheMaker
  *****

  ::::::::::::::: Ufff...... Tak tohle se povedlo ! Russela Crowea nemám moc v lásce, ale po tomhle filmu na něho měním názor. Super herec. V tomhle filmu se mi moc líbil, role mu sedla jak ulitá. Pro mne asi nejlepší film Ridleyho. ::::::::::::::::(8.1.2008)

 • Isherwood
  *****

  Nejnepitelnějí víno v Provence, nabroušený vztah Angličanů a Francouzů, filmové ‚framy‘, které by se daly okamžitě rámovat, všechna žánrová klišé v takové kupě, až je to příjemné, sympatické vtipkování, příjemné tempo, napravený cynik a modré oči jednoho z nejkrásnějších andělů, kterého teď Francie má. Ridley Scott je pravý anglický gentleman…(24.9.2008)

 • DaViD´82
  *****

  Ovíněná pohádka pro dospělé, která dokáže spolehlivě zvednout náladu i takovému morousovi jako jsem já. A díky smyslnosti Marion Cotillard bych se vůbec nedivil, kdyby se mužské části publika zvedalo i něco jiného než pouze nálada.(12.10.2010)

 • Brouk
  ****

  Duben 2008 - Miluji víno, miluji Francii, "ujíždím a relaxuji " na romantických filmech... I nachystal jsem se do pohody (nalil si skvělý a sváteční BARSAC) a usedl k "bedně" abych shlédl dlouho očekávanou filmovovou lahůdku.... Nic vůči R.C., ale už jsem dlouho neviděl herce hrát hlavní roli s tak neupřímně nepřesvědčivým zápalem... Film to není přitom vůbec špatný ba naopak, Provence jako kulisa... famozní... ale od představitelů (představitele) hlavních rolí jsem čakal trochu víc než trochu nudnou a trochu nepřesvědčivou rutinu... ale ono to třeba chce jen dozrát... ten můj pohled... Uvidíme jaká bude další sklizeň, tj. repete mého shlédnutí tohoto snímku a dlouho to trvat nebude... :-) Srpen 2008 - Jen málokdy se vracím ke svým komentářům a hodnocením, on ten pozdně doupravený text či změna hodnocení není ve většině případů správná, v tomto případě milerád udělám změnu... Přidal jsem jedničku a po třetím shlédnutí ještě více obdivuji M.Cotillard (božská jako E.Piaf), musím ustoupit a ubrat od negativ na R.Crowa... jen si všimněte jeho bezděčné mimiky, hejska a povrchnío floutaka zahrál dobře... inu... ten film v mých očích zraje jak víno... a jak známo dobré víno je živé.. i tento film ožil.... u mě ANO!!! Můžu ho...(21.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace