Otravne emancipovana a protekcni radobyredaktorka Zilkova "pomaha" sympatickemu inspektorovi Kodetovi s vysetrovanim zlocinu, pri nemz byli postreleni 3 mladi lide. Film je utahany a prilis televizni. Spis nuda nez zabava. Jedna projekce je schudna, Zachranuje to Kodet, Augusta nebo treba Herfortova... P.S.: problem je taky v tom, ze Valik (dulezita postava) hraje o rad hur nez vsichni ostatni, coz divaka rusi. 3-(26.4.2015)

Ale že to byla zapeklitá rozplétačka, co? :o) Jeden by neřekl, kdo všechno a kdo kam a tak to u detektivky má být.(11.11.2012)

Rozvleklá televizní detektivka z brněnské produkce. Celkově to působí neslaně, nemastně, takový příběh na jedno shlédnutí. V.Žilková hraje svůj klasicky otravně protivný styl emancipované dívky, která místo sympatií budí spíš chuť ukončit sledování filmu. Naopak J.Kodet drží svůj vysoký standard, role prvorepublikového vyšetřovatele mu do jeho elegantní polohy báječně sedí.(13.3.2010)

Každý vidí zločin jinak. Kdo je oběť, kdo vrah a kdo třeba sebevrah? Tolik scénářů, až se mi málem zamotala hlava. V druhé polovině už jsem nevědela, jak to vlastně bylo nebo mělo být. Jiří Kodet trochu méně cholerický, ale nezapřel se.(30.1.2013)

• Snorlax

Překombinovaná detektivka, kterou hraje skupina afektovaných skoroherců, Kodet, Lakomý a Herforotová.(18.7.2015)

• - Natočeno v Kroměříži. (baxz)