Různé varianty kdo je pachatel až je to nudné... Nebýt Kodeta tak sem to ani nedokoukal.....(23.10.2009)

Prvorepublikový český Sherlock řeší v pozvolném letním duchu zamotanou vraždu. Po pěti pivech docela koukatelný, ač to má běžné mouchy televizních filmů. Celkově to vypadá jako pilot k seriálu, dokážu si představit dalších x dílů v tomhle aranžmá.(30.7.2015)

Celkem dobrý film, sice detektivka, ale napětí tam tedy moc nebylo. Kodet potěší, ale znám jeho lepší role. Hodnocení: 60 %(1.4.2014)

Ale že to byla zapeklitá rozplétačka, co? :o) Jeden by neřekl, kdo všechno a kdo kam a tak to u detektivky má být.(11.11.2012)

Každý vidí zločin jinak. Kdo je oběť, kdo vrah a kdo třeba sebevrah? Tolik scénářů, až se mi málem zamotala hlava. V druhé polovině už jsem nevědela, jak to vlastně bylo nebo mělo být. Jiří Kodet trochu méně cholerický, ale nezapřel se.(30.1.2013)