Malcolm Turner patří s parťákem Johnem ke špičkovým agentům CIA. Je pověřen případem zločince Lestera Vesca, který se před dvěma lety během brutální loupeže zmocnil dvou milionů dolarů a nyní uprchl z vězení. Vedení FBI předpokládá, že o penězích by mohla vědět jeho tehdejší přítelkyně Sherry, a pověří Malcolma jejím sledováním. Po odvysílání zprávy o Lesterově útěku sebrala syna Trenta a opustila byt. Agenti odjedou do malého jižanského městečka, v němž žije její jediná příbuzná, babička Hattie. Rázná žena jim zkřížila plány, protože odjela na několik dnů za nemocnou přítelkyní. Malcolm si však ví rady a rozhodne se za ni vydávat. Sotva na sebe natáhne komplikovaný převlek, objeví se u dveří Sherry. Úspěšně se s vnučkou i Trentem přivítá, poté však musí čelit řadě komplikací. Tou první je neodbytný nápadník Ben, druhou skutečnost, že je Hattie vyhlášená porodní bába, a třetí je samotná Sherry. Malcolm se totiž do ní zamiluje. Dlouho se mu daří balamutit Sherry i celé městečko, jenže pak se objeví Lester. A zároveň dorazí skutečná Hattie. Jak jen může tohle všechno Malcolm zvládnout... (TV Nova)

Reverger

Martin Lawrence, u kterého už mě jeho humor dnes nic neříká, se tu celkem dobře vybarvil. Oproti jeho dnešním komediím, nebe a dudy. ()

Ollie235

Podprůměrná komedie s na nervy lezoucím Martinem Lawrencem. Úplná ztráta času to není, ale znovu bych to vidět nechtěl. ()

mira007

Občas i vtipné, ale na tomhle filmu je znát, že do kin v Americe choděj hlavně chudší černoši, tak se pro ně natočil i tento trhák. Hvězdy nedávám ani tak za filmové řemeslo, jako za to obchodní - téměř zdvacetinásobit vloženou incestici zaslouží skoro vstup do učebnic - obzvlátě jedná-li se o takovou blbinu. ()

Lilloos

Někdy člověk prostě potřebuje odpočinek od dramat, katastrof, thrillerů a vůbec všeho, co se bere tak strašně vážně, a koukne se na naprostou kravinu s "neinteligentním", občas oplzlým, jindy dementním, ale účinným humorem. ()

Corvaxus odpad!

Přestože Martin Lawrence není nejhorší z komiků, dodívat se na Agenta v sukni dalo hodně velké přemáhání. Trapná komedie plná klišovitých a přebraných gagů. A došlo i na fekální humor. Ach jo. ()

Bozvav

Vtipná vykrádačka Mrs. Doubtfire. Slušný herecký výkon hlavního aktéra, děj rychle odsýpá. Za mne 55%. ()

zdeny99

Jestli někomu připadal Eddie Murphy se svými XXXXL kostýmy trapnej, tak proti Martinu Lawrencovi je to pořád parádní komik. Agent v sukni totiž není nic jiného než trapná komedie. Policajt Martin Lawrence se v klidu nastěhuje do baráku zdejší 150 kilové ženské. Vyrobí si takový kostým, že jej ani dcera té tlustoprdky nepozná. Dialogy k tomu jsou příšerně trapné a nevkusné. Sranda žádná. Jediné, co se dá ocenit, je skutečně jen ten kostým. [12983. hodnocení, 219. komentář, 46%] ()

MarleyCZ

Na odpad to není, ale celý film se mi zdá být velice trapný. Člověk se sice u něho saměje, ale je to jedna vykrádačka filmu za druhou. Martin Lawrence si tu zahrál velice zajímavou postavu, nikdy by mě nenapadlo čeho může být schopen, chce být dobrým otcem a tak se převlékne a že mu to sluší, že? 40% ()

char_t

Hybrid Táty v sukni a Zamilovaného profesora. Ze všech situačních komedií, stojících na záměnách osob, lehce fekálním humoru a vulgárním výrazivu, je tahle asi nejsnesitelnější, kupodivu to není ani nijak zvlášť trapné. Většinou. 55% ()

franya69

Když tady čtu ten nakydanej hnůj, musím sé této ptákoviny trochu zastat. Nařehtal jsem se u toho jako blázen, oko spokojeně spočinulo na Nie long ve spodním prádle, takže o co jde? U mě to svůj účel splnilo, nenudil jsem se a jako divák byl vcelku spokojen. Jestli film byl vykrádačka, jakej byl nebo nebyl scénář, nebo jaké výkony podávali herci je mi celkem u zadele, protože tato bláznivá komedie neměla evidentně jiné ambice než diváka rozesmát a to se u mě povedlo - nejvíc asi při dvou baterkách :-) ()

Rathalos

Martin Lawrence tentokrat ako policajt prezleceny za babicku vysetrujuci pripad a spolocnost mu robi krasna Nia Long,bavilo ma to,taktiez dvojka i trojka...:-) ()

Carthorias odpad!

V upoutávce na TV Nova je k tomuhle filmu použita písnička od Black Eyed Peas - Let´s Get Retarded. Musím uznat, že se k tomuto snímku výborně hodí. ()

cerbygerby

Tak co k tomuto žánru dodat.... komedie s M.Lawrencem jejíž název hovoří za vše... pobaví, ale ničím nezazáří, takže na skouknutí dobrý a ja hodnotím průměr - 3* ()