Agent v sukni

Agent v sukni

Komedie / Akční / Krimi

USA / Německo, 2000, 98 min

• Sobis87

Murphyho zákon pro tento den zní:"Zahraj si v komedii, kde tě namaskujou za starou tlustou babku a dál už budeš natáčet jen samý sračky." Eddie Murphy o tom ví své. P.S.:Mizerové 2 a Divočáci jsou samozřejmě vyjímky potvrzující pravidlo.(29.8.2009)

• Segrestor

Chtěl bych být shovívavý, ale nejde to. To je tak blbé, že jsem nenašel sílu to dokoukat. Kdyby se možná jednalo o nějaký amatérský počin, tak bych asi pochopil, že si kluci u toho užili nějakou legraci a schválně natočili blbost, ale on je to velkofilm. Mega pecka do kin. Hnus je to a nic víc. Mělo se to jmenovat Debil ve filmu. Teď jsem se tak rozčílil, že nemám chuť k tomu něco dál psát.(21.6.2011)

Když jsem tuto komedii viděl poprvé, tak jsem z ní byl unešen. Po téměř 6 letech jsem se k ní vrátil a stále se mi líbí a hlavně se mi potvrzuje, že tam kde je Martin Lawrence, tak to je většinou záruka příjemné zábavy. Přiznávám, že Agent v sukni je poněkud blbost a hlavně nepřináší nic nového, protože komedie o tom, jak se někdo za někoho převlíká jsme měli možnost vidět již několikrát. Ovšem u této komedie jsem se vážně bavil a tu hodinu a půl jsem ztrávil skvěle. Samozřejmně je pravda, že ke konci je to hodně slabý a hlavně závěr je velmi trapný. Martin Lawrence je prostě komik, ten dokáže pobavit. Terrence Howard ve své roli parchanta je perfektní a je hlavně cool ( např. scéna kdy si kupuje zbraň ). Dále mně potěšili dobrý hip hopový songy. Myslím, že 3 * jsou právem zasloužené a že by si tato komedie takových 50-60% zasloužila, protože je dost podceňovaná. Teď už jen doufám, že druhý díl nebude pokažený, jak to většinou u pokračování býva.(19.5.2007)

• zahadna

Komédie mám síce rada, ale toto bola veľmi nepodarená komédia, ale herec je dobrý a preto dávam jemu hviezdičky.(14.4.2009)

• sinp

Naprosto neuvěřitelná hovadina, kterou má pod palcem Martin Lawrence, jehož od tohoto okamžiku skutečně nesnáším. Nejenom že kostra filmu je vlastně vykrádačka, jak mnozí říkáte Mrs.Doubtfire, (ten film mimochodem taky nemám moc v lásce) ale z celého námětu si Agent v sukni vybírá ty nejnechutnější a nejtrapnější scény. Za co vlastně dávám tu hvězdu? Raja Gosnell mohl udělat dobrou komedii, ale okolnosti mu zlámaly vaz...(27.7.2005)

• - Natáčení s postprodukcí zabralo 5 měsíců. (HappySmile)

• - Natáčení probíhalo v americké Kalifornii v lokalitách Burbank, Orange, Glendale, Beverly Hills nebo Piru. (Terva)

• - Scénárista Darryl Quarles přišel s nápadem, aby se hlavní postava jmenovala "Velká máma," protože přesně tak říkaly děti ze sousedství jeho matce. (HappySmile)