Agent v sukni

Agent v sukni

Komedie / Akční / Krimi

USA / Německo, 2000, 98 min

• Boogeyman

Víte, já tenhle film vůbec neviděl. Ale o tom, že jde o odpad není pochyb. Stačí pouze jednoduchá matematika. Začneme-li na pětihvězdičkovém hodnocení od kterého budeme odčítat jednoznačné zápory známé už před shlédnutím filmu, bude tento příklad vypadat asi takto: 5 mínus Martin Lawrence mínus v hlavní roli černošský komik převlečený za ženskou mínus neschopný režisér mínus trailer mínus buranská černošská komedie mínus Martin Lawrence = odpad!(1.4.2008)

• genetique

Všetko čo mohla ponúknuť Lawrencova komika prostredníctvom jeho zábavných ksichtíkov pokryla tona gumeného tuku. Ale na úplný odpad! to určite nieje, na pár miestach som sa peckovo zasmial, aj keď tá komika bola výrazne nanútená. 40%.(17.5.2006)

Někdy musíte zpomalit, abyste dosáhli toho, čeho chcete .....(13.9.2008)

• Stanislaus

Doby kdy se Robin Williams převlékal za chůvu jsou už pasé - a když si někdo myslí, že to vylepší tím, že z chůvy udělá agenta, tak takhle určitě ne! Film měl spíše tmavé než světlé stránky a zasmál jsem se pouze párkrát (možná ani tolikrát ne) - 35%.(17.1.2010)

Když jsem tuto komedii viděl poprvé, tak jsem z ní byl unešen. Po téměř 6 letech jsem se k ní vrátil a stále se mi líbí a hlavně se mi potvrzuje, že tam kde je Martin Lawrence, tak to je většinou záruka příjemné zábavy. Přiznávám, že Agent v sukni je poněkud blbost a hlavně nepřináší nic nového, protože komedie o tom, jak se někdo za někoho převlíká jsme měli možnost vidět již několikrát. Ovšem u této komedie jsem se vážně bavil a tu hodinu a půl jsem ztrávil skvěle. Samozřejmně je pravda, že ke konci je to hodně slabý a hlavně závěr je velmi trapný. Martin Lawrence je prostě komik, ten dokáže pobavit. Terrence Howard ve své roli parchanta je perfektní a je hlavně cool ( např. scéna kdy si kupuje zbraň ). Dále mně potěšili dobrý hip hopový songy. Myslím, že 3 * jsou právem zasloužené a že by si tato komedie takových 50-60% zasloužila, protože je dost podceňovaná. Teď už jen doufám, že druhý díl nebude pokažený, jak to většinou u pokračování býva.(19.5.2007)

• - Film byl vydán na Enhanced Versatile Disc (EVD), což je digitální audio. (Terva)

• - Scénárista Darryl Quarles přišel s nápadem, aby se hlavní postava jmenovala "Velká máma," protože přesně tak říkaly děti ze sousedství jeho matce. (HappySmile)

• - Natáčení probíhalo v americké Kalifornii v lokalitách Burbank, Orange, Glendale, Beverly Hills nebo Piru. (Terva)