Agent v sukni

Agent v sukni

Komedie / Akční / Krimi

USA / Německo, 2000, 98 min

• Kothy

Zrovna tady se Martin Lawrence moc nepředvedl. Prostě totální ujeťárna.(7.7.2015)

• klerik

Nikdy som neholdoval prezliekacím komédiám. Táto patrí k tým znesiteľnejším, ale trápnosť samotného nápadu ma v čiernom a tučnom prevedení (však, Murphy?) ma už tradične znechucuje...(17.11.2016)

• tron

Mohlo to byť horšie, ale stále žiadna sláva; márne sa snažím spomínať na časy, keď sa diváci ešte smiali takým inteligentným kúskom, ako je MÔJ BRATRANEC VINNY. Martina Lawrencea znesiem len v BAD BOYS, vo všetkom ostatnom je nesympatický nudný panák, ktorý chce byť novým akčno-komediálnym Eddiem Murphym, ale neurobil prieskum trhu a tak nevie, že to už nikoho nezaujíma. AGENT V SUKNI je miestami fekálna a miestami len trápna bláznivá komédia s Paulom Giamattim ešte v časoch, keď bol rád, že hrá po boku Martina Lawrencea. A jedna podobnosť s Murphym navyše: rovnako, ako ZAMILOVANÝ PROFESOR, i AGENT V SUKNI má skvelé masky a strašný scenár.(25.10.2004)

• Webb

Nevtipné, nezáživné, děsné, strašné. Sakra, koho tato komedie baví mi řekněte.(25.10.2008)

• Boogeyman

Víte, já tenhle film vůbec neviděl. Ale o tom, že jde o odpad není pochyb. Stačí pouze jednoduchá matematika. Začneme-li na pětihvězdičkovém hodnocení od kterého budeme odčítat jednoznačné zápory známé už před shlédnutím filmu, bude tento příklad vypadat asi takto: 5 mínus Martin Lawrence mínus v hlavní roli černošský komik převlečený za ženskou mínus neschopný režisér mínus trailer mínus buranská černošská komedie mínus Martin Lawrence = odpad!(1.4.2008)

• - Scénárista Darryl Quarles přišel s nápadem, aby se hlavní postava jmenovala "Velká máma," protože přesně tak říkaly děti ze sousedství jeho matce. (HappySmile)

• - Natáčení probíhalo v americké Kalifornii v lokalitách Burbank, Orange, Glendale, Beverly Hills nebo Piru. (Terva)

• - Natáčení s postprodukcí zabralo 5 měsíců. (HappySmile)