Agent v sukni

Big Mamas Haus

Agent v sukni

Komedie / Akční / Krimi

USA / Německo, 2000, 98 min

Ano, je to typická bláznivá komedie ze zámoří, ale já se celkem dobře bavil. Martin Lawrence ze sebe rád dělá šaška a v převlečení za tlustou babču mu to jde ještě lépe. 50%(13.7.2011)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $117,559,438Tržby Celosvetovo $173,959,438/65%/(4.5.2006)

• Djoker

Kariéra Martina Lawrence se začíná podobat kariéře Eddieho Murphyho. Začatek dobrý v akčních komediích, pak úpadek do průměru a nakonec sázka na ksichty a fekální humor. Stejně jako Eddie v Zamilovaném profesorovi, tak i tady se Martin převlékl za tlustého, a aby to bylo ještě vtipnější, tak je z něho žena. Párkrát jsem se zasmál, protože nepatřím mezi Martinovi odpůrce a smíchu se nijak nebráním. Ten příběh je sice naprosto banální, ale jako oddychovka ujde.(17.1.2010)

• Segrestor

Chtěl bych být shovívavý, ale nejde to. To je tak blbé, že jsem nenašel sílu to dokoukat. Kdyby se možná jednalo o nějaký amatérský počin, tak bych asi pochopil, že si kluci u toho užili nějakou legraci a schválně natočili blbost, ale on je to velkofilm. Mega pecka do kin. Hnus je to a nic víc. Mělo se to jmenovat Debil ve filmu. Teď jsem se tak rozčílil, že nemám chuť k tomu něco dál psát.(21.6.2011)

• tron

Mohlo to byť horšie, ale stále žiadna sláva; márne sa snažím spomínať na časy, keď sa diváci ešte smiali takým inteligentným kúskom, ako je MÔJ BRATRANEC VINNY. Martina Lawrencea znesiem len v BAD BOYS, vo všetkom ostatnom je nesympatický nudný panák, ktorý chce byť novým akčno-komediálnym Eddiem Murphym, ale neurobil prieskum trhu a tak nevie, že to už nikoho nezaujíma. AGENT V SUKNI je miestami fekálna a miestami len trápna bláznivá komédia s Paulom Giamattim ešte v časoch, keď bol rád, že hrá po boku Martina Lawrencea. A jedna podobnosť s Murphym navyše: rovnako, ako ZAMILOVANÝ PROFESOR, i AGENT V SUKNI má skvelé masky a strašný scenár.(25.10.2004)