Zeptej se prachu

Dennis Gassner

Kostýmy:

Albert Wolsky
  • Violeta

No úplně nuda mi to nepřišlo. Trošíčku plytký možná.. Vlastně si moc nevybavuju o co šlo, ale to určitě ne proto, že by to bylo nudný nebo tak něco!! :)(15.7.2008)

Definitivně jsem ztratil antipatie vůči Colinu Farrellovi. Kdysi jsem s ním četl rozhovor v Cinemě a z jeho odpovědí jsem nemohl mít jiný pocit, než že je to namyšlený kretén, který má v hlavě doslova nasráno. Ovšem po shlédnutí Telefonní budky, Miami Vice a tohoto dílka jsem si názor poopravil, ať je v soukromí jaký chce, herec je opravdu výborný. Postavu nesmělého a zasněného spisovatele, který se zamiluje do prosté, mexické servírky, zvládl bravurně. Vše dokresluje pěkná hudba a skvělý Donald Sutherland.(21.6.2008)

Colinovi to sluší, Salmě taky, a když budete mít tu správnou náladu, bude vám to stačit.(2.11.2006)

Tento komentář může být brán jako SPOILER!! Představte si Moulin Rouge. Odmyslete si Paříž a nahraďte ji Amerikou. Poté, nahraďte všechny písně, které v MR zazněly, utahanými scénami. Jako velké mínus si dejte tyto scény, jako velké plus dokonalou Salmu Hayek. K tomu si ještě připočtěte průměrného Farella a dostanete "Zeptej se prachu". Já od toho moc nečekal, ale přece jen mohlo to být mnohem lepší. Ale také horší. Díky bohu za tu nádhernou Salmu, jinak bych tento film ohodnotil minimálně o jednu třídu níž. Minimálně.(27.1.2009)

• Falko

Colin Farrell - (Arturo Bandini) +++ Salma Hayek - (Camilla) +++ Donald Sutherland - (Hellfrick) +++ Hudba: Ramin Djawadi, Heitor Pereira ++++++++++++++ Najprv som bol prekvapeny, ze takyto nudny film produkoval Tom Cruise, potom na reziserskej stolicke sedel muz Robert Towne, ktory natoci film asi tak raz za 9 rokov (HRANICE MOZNOSTI - 1998, TEQUILA SUNRISE - 1988). Pri tomto filme by som skor pochopil, keby ho natocila zena reziserka. Pripadal som si, akoby som sa dival na jednu z telenoviel a to nedokazala zachranit ani moja oblubena herecka Salma Hayek. 2 hviezdicky davam za koniec filmu, inac nuda, co je skoda, lebo tento film mal naviac.......... 02.07.2008(2.7.2008)