Vydrýsek (TV seriál)

Česko, 2002, 13x10 min

Viktor Preiss

Zvuk:

Jan Zikmund

Výborný novodobý Večerníček nejen pro děti. Na to se může koukat opravdu kdokoli. Skvěle zpracováno, velká obliba. Super nápad.(4.6.2009)

• kulyk

Tragičtí amatérští neherci s mizernou mimikou a artikulací, animace příšerná, příběh plytký jako Majla Kyrus. Než tohohle nedonošeného jezevce, pusťme dětem..... třeba plyn. Příroda. Fuj.(8.10.2013)

Hmmm... Ochočená zvířátka. Dětičky se pomějou... :-| . . . Nejsem si jen jist tím, zda zrovna toto je to pravé ořechové. Faktem ovšem je, že v éře kravek Milek je toto téměř jako >ze života< zvířat. Ale právě v tom je ten problém. Tváří se to jinak, než že jenom >JAKO< . Ale zase je fakt, že nejsem malá hloupá holčička nebo chlapeček, kteří jsou cílovou skupinou tohoto >přírodního< produktu. Přesto ale víc než pošetilých dětiček je mi líto oněch zneužívaných zviřátek. Říká se tomu DREZŮRA. Myslím, že si to ty šelmičky malé bezbranné nezaslouží. A nejsem prosím žádný aktivista hnutí za svobodu zvířat! . . . Tak proto jen ty tři hvězdičky... - - - P.S. Tenhle komentář má z mé strany rovnocenou platnost na všechny >zvířátkovské< projekty pana Chaloupka.(1.6.2006)

Sympaticky půvabný elegantní hlavní hrdina, jednoduchý příběh vyprávěný jedním z nejhezčích filmových hlasů. Nechodí po světě dítko, které by po tomto večerníčku nezačalo milovat vydry. Pokud ano ... hnáty mu přelámat, parchantovi rozmazlenému.(25.12.2015)

Příběhy rovnou ze života, to dětem neplete hlavu. A text o životě vydrýska je poutavě napsaný a hlas V. Preisse příjemný,***(13.12.2010)(13.12.2010)