poster

Vydrýsek (TV seriál)

Rodinný

Česko, 2002, 13x10 min

Hrají:

Viktor Preiss

Zvuk:

Jan Zikmund
(další profese)
 • Radko
  ****

  "Možná na ty fousy - hele malá vydra! - ještě nemá věk. Odhodlaně brousí, to si teda piš!, očičkama švidrá, hlava žádná myš, proti proudu řek." atď. si zvyknem pospevovať na ceste. Za piesničku štvorhviezdičku.(24.11.2008)

 • Hrabka
  ****

  Výborný novodobý Večerníček nejen pro děti. Na to se může koukat opravdu kdokoli. Skvěle zpracováno, velká obliba. Super nápad.(4.6.2009)

 • kulyk
  *

  Tragičtí amatérští neherci s mizernou mimikou a artikulací, animace příšerná, příběh plytký jako Majla Kyrus. Než tohohle nedonošeného jezevce, pusťme dětem..... třeba plyn. Příroda. Fuj.(8.10.2013)

 • igi B.
  ***

  Hmmm... Ochočená zvířátka. Dětičky se pomějou... :-| . . . Nejsem si jen jist tím, zda zrovna toto je to pravé ořechové. Faktem ovšem je, že v éře kravek Milek je toto téměř jako >ze života< zvířat. Ale právě v tom je ten problém. Tváří se to jinak, než že jenom >JAKO< . Ale zase je fakt, že nejsem malá hloupá holčička nebo chlapeček, kteří jsou cílovou skupinou tohoto >přírodního< produktu. Přesto ale víc než pošetilých dětiček je mi líto oněch zneužívaných zviřátek. Říká se tomu DREZŮRA. Myslím, že si to ty šelmičky malé bezbranné nezaslouží. A nejsem prosím žádný aktivista hnutí za svobodu zvířat! . . . Tak proto jen ty tři hvězdičky... - - - P.S. Tenhle komentář má z mé strany rovnocenou platnost na všechny >zvířátkovské< projekty pana Chaloupka.(1.6.2006)

 • Divočák
  *****

  Vydrýsek (ne, opravdu nejde o Václava Vydru nebo někoho z jeho rozvětvené famílie) je malá vydra. A jakožto malá vydra je zatraceně roztomilý a i když třeba jeho příběhy neokypují nijak zvlášť zajímavým příběhem, zkrátka a dobře vás prostě dostanou.(20.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace