Vydrýsek (TV seriál)

Česko, 2002, 13x10 min

Viktor Preiss

Zvuk:

Jan Zikmund

"Možná na ty fousy - hele malá vydra! - ještě nemá věk. Odhodlaně brousí, to si teda piš!, očičkama švidrá, hlava žádná myš, proti proudu řek." atď. si zvyknem pospevovať na ceste. Za piesničku štvorhviezdičku.(24.11.2008)

Výborný novodobý Večerníček nejen pro děti. Na to se může koukat opravdu kdokoli. Skvěle zpracováno, velká obliba. Super nápad.(4.6.2009)

• kulyk

Tragičtí amatérští neherci s mizernou mimikou a artikulací, animace příšerná, příběh plytký jako Majla Kyrus. Než tohohle nedonošeného jezevce, pusťme dětem..... třeba plyn. Příroda. Fuj.(8.10.2013)

Hmmm... Ochočená zvířátka. Dětičky se pomějou... :-| . . . Nejsem si jen jist tím, zda zrovna toto je to pravé ořechové. Faktem ovšem je, že v éře kravek Milek je toto téměř jako >ze života< zvířat. Ale právě v tom je ten problém. Tváří se to jinak, než že jenom >JAKO< . Ale zase je fakt, že nejsem malá hloupá holčička nebo chlapeček, kteří jsou cílovou skupinou tohoto >přírodního< produktu. Přesto ale víc než pošetilých dětiček je mi líto oněch zneužívaných zviřátek. Říká se tomu DREZŮRA. Myslím, že si to ty šelmičky malé bezbranné nezaslouží. A nejsem prosím žádný aktivista hnutí za svobodu zvířat! . . . Tak proto jen ty tři hvězdičky... - - - P.S. Tenhle komentář má z mé strany rovnocenou platnost na všechny >zvířátkovské< projekty pana Chaloupka.(1.6.2006)

Vydrýsek (ne, opravdu nejde o Václava Vydru nebo někoho z jeho rozvětvené famílie) je malá vydra. A jakožto malá vydra je zatraceně roztomilý a i když třeba jeho příběhy neokypují nijak zvlášť zajímavým příběhem, zkrátka a dobře vás prostě dostanou.(20.3.2007)