poster

Vydrýsek (TV seriál)

Rodinný

Česko, 2002, 13x10 min

Hrají:

Viktor Preiss

Zvuk:

Jan Zikmund
(další profese)
 • Hrabka
  ****

  Výborný novodobý Večerníček nejen pro děti. Na to se může koukat opravdu kdokoli. Skvěle zpracováno, velká obliba. Super nápad.(4.6.2009)

 • kulyk
  *

  Tragičtí amatérští neherci s mizernou mimikou a artikulací, animace příšerná, příběh plytký jako Majla Kyrus. Než tohohle nedonošeného jezevce, pusťme dětem..... třeba plyn. Příroda. Fuj.(8.10.2013)

 • igi B.
  ***

  Hmmm... Ochočená zvířátka. Dětičky se pomějou... :-| . . . Nejsem si jen jist tím, zda zrovna toto je to pravé ořechové. Faktem ovšem je, že v éře kravek Milek je toto téměř jako >ze života< zvířat. Ale právě v tom je ten problém. Tváří se to jinak, než že jenom >JAKO< . Ale zase je fakt, že nejsem malá hloupá holčička nebo chlapeček, kteří jsou cílovou skupinou tohoto >přírodního< produktu. Přesto ale víc než pošetilých dětiček je mi líto oněch zneužívaných zviřátek. Říká se tomu DREZŮRA. Myslím, že si to ty šelmičky malé bezbranné nezaslouží. A nejsem prosím žádný aktivista hnutí za svobodu zvířat! . . . Tak proto jen ty tři hvězdičky... - - - P.S. Tenhle komentář má z mé strany rovnocenou platnost na všechny >zvířátkovské< projekty pana Chaloupka.(1.6.2006)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Sympaticky půvabný elegantní hlavní hrdina, jednoduchý příběh vyprávěný jedním z nejhezčích filmových hlasů. Nechodí po světě dítko, které by po tomto večerníčku nezačalo milovat vydry. Pokud ano ... hnáty mu přelámat, parchantovi rozmazlenému.(25.12.2015)

 • WANDRWALL
  ***

  Příběhy rovnou ze života, to dětem neplete hlavu. A text o životě vydrýska je poutavě napsaný a hlas V. Preisse příjemný,***(13.12.2010)(13.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace