Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

Zajija

Tahle romantická komedie mě natchla. Vynikající všeználek v oboru láska Alex Hitchens ( Will Smith ) mě zaujal. K tomu krásná Eva Mendes a vtip, který mě opravdu dobře pobavil. Když si z tohoto uhňácám jednu velkou kuličku, vznikne mi pětihvězdičkové Rafaelo. ()

zaso162

Milo ma prekvapila romanticka komedia a este k tomu z USA. To je prilis vela nahod :) Will Smith presne podla mojich predstav, bolo to mile, rychlo sa rozvijajuce a vtipne. Vyborny film na sobotny vecer. 4* ()

[Scorpion]

Moc sa mi to páčilo. Neviem, či to má dočinenie s tým, že Evu Mendes naozaj "žerem", alebo skutočne mám rád filmy s romantickou tématikou. Zrejme je pravda oboje a ja na tento film budem spomínať ešte pár rokov. Veď naozaj každý muž môže mať hocijakú ženu, len treba vedieť ako to docieliť. ()

stiewe

Chvíli pro mě bylo těžký překousnout Willovu roli schůzkologa po všech těch akčních bombách, ale výsledek stál za to. Hitch svým nevtíravým půvabem působí na každého z mužů jako jejich skrytá můza která v nás objeví ztracenou odvahu oslovit ženy. Dějová linie mezi Albertem a Allegrou stála za větší pozornost, už jen kvůli skvěle trapným scénám. ()

6sense odpad!

Není to dlouho, co jsem zaslechl partu, že jedou podle návodu z netu jak balit holku. Že by toto byl film kde se inspirovaly? Místo netu zde najímají na pomoc Hitche, film se ale zamotá odhalením jeho práce do novin novinárkou, kterou by ale Hitch chtěl. Nesnášim umělost, umělé vztahy, umělý řeči... proto to hodnocení. ()

Radim1.

Příjemná romantická komedie (a ty já mám rád, když jsou dobré, jako třeba tahle). Rozhodoval jsem se mezi 3-4*, ale nakonec díky Smitha to jsou 4*, ten snad dokáže hrát ve všem :) ()

Izz

Solidně odsýpající romantika se sympatickým a fešným Willem,zoufale předvídatelná,ale naprosto nezávadná. ()

Stanix

Hloupé, až telenovelové dialogy, po všech stránkách příšerná Eva Mendes a situace, u kterých mi ani necukly koutky. Oceňuju jen standartně dobrý výkon Willa. Zatím nejhorší film co jsem s ním viděl. ()

Shredder

Will Smith, vystupujuci v tomto pripade ako PUA, pomaha beta chlapom zvadzat ich zivotne lasky. S Hitchom mam jeden problem, trpi totiz rovnakym nedostatkom ako 90% americkych romantickych komedii. Zacne sa zabavne a osviezujuco, ale potom sa utopi v klise, ktorymi su naockovane takmer vsetky americke romanticke komedie. Charizmaticky hlavny hrdina tomu dodava pohodovu atmosferu, ale lepsie ako jednorazova jednohubka na nudny vecer to neposluzi. ()

touchud

Zpočátku jsem se bavil výborně, s postupem času úroveň trochu upadala, 115 minut je přece jen na komedii hodně. Moc sympatický herecký výkon všech, příjemná oddychovka. ()

Daginka

Nemastné, neslané. .Neurazí, nenadchne. Procentuální obodování na ČSFD je podle mě v tomto případě velmi nadhodnocený. Maximálně průměr. 55%. ()

himor

Ach jaj tieto stupídne romantické hlúposti. Ale tak niekomu sa to asi aj páčilo, keď vidím tie blahoslavné komenty...ako Smith dačo aj zahral, koniec bol trááápny ako šlak...Eva Menzés bola milá a tiež odohrala čo mala, ale nič naviac. Ale dobre no, dáko som to dopozeral a už chcem na to zabudnúť. 45% ()

Shitonit

Hezky přiteplený příběh vcelku o ničem. Dobrej v tom je Will Smith, poletující v růžovoučkejch košilkách :-) Celkově to drží pohromadě, nikdo z toho neumřel, takže se to dá doporučit k takovýmu tomu sledování ničeho těsně před usnutím.. ()

hazdrova

Na film som narazila úplnou náhodou na Netflixe a nedávala som mu veľké šance. Naopak ma veľmi prekvapil. Will Smith ako láskový poradca si sám nevie poradiť, lebo už má v hlave všetky scenáre predpísané. Veľmi sa mi páčil tento kontrast - pripomína mi to doktora, ktorý sám na sebe nevie vykonať operáciu. 4* ()

Ewík

14.12.2020-Pěkná oddechovka, která má hlavu i patu, na páteční filmový večer s kámoškou. Will Smith je mi obecně sympatický, bylo tam dost vtipných sekvencí a i základní práce s emocemi na mě fungovala. Takže krásná pohodička na povznesení romantického ducha. ()

Ex_Machina

Každý človek túži po láske, no nie každému je dopriata. Ľudia ako Alex Hitch by mali byť vyvažovaní zlatom, pretože pomáhajú druhým v tom najdôležitejšom. A to naplniť lásku dvch ľudí, ktorí by bez neho len ťažko spojili svoje cesty a nikdy by nezistili aké krásne je, keď jeden nájde druhého. No ako to tak v živote býva, práve on, expert na vzťahy to má v tomto smere vždy najťažšie a aj on musí vynaložiť maximálne úsilie, aby si svoju lásku udržal a bol šťastný. ()

MrMir

Solidní oddechovka. Evča je po celý film kouzelná a okozlující. Své kouzlo však ztratí ve velice trapných závěrečných tanečních scénách. Pominu-li tanečky, dávám za 4* ()