Můj auťák Brouk

• USA Herbie: Fully Loaded (více)

Rodina Peytonova se už několik let účastní automobilových závodů NASCAR. Nejmladší dcera Maggie by také chtěla závodit, ale její otec jí v jakékoliv kariéře s vůní benzínu brání, protože nechce, aby se jí něco stalo. Proto dostane Maggie od otce k úspěšnému zakončení studia jako dárek starý Volkswagen Brouk z vrakoviště. Maggie ho s kamarádem opraví a ke svému překvapení zjistí, že Brouk má jméno Herbie. Jak se brzy ukáže, není Brouk jen obyčejný kus rezavé karoserie s motorem, ale kouzelné auto, které Maggie pomůže splnit její velké sny. (TV Nova)

k212

Je mi jedno, že je to plné nelogičností, ale JE TO FILM PRO DĚTI! Nezávadný, pěkně natočený, vtipný. A pokud se chce i dospělý člověk bavit, musí přistoupit na pravidla hry a tou je fantastično. No jasně, Brouk co vyhraje NASCAR, je asi jako Škoda 110 kupé, která vyhraje DTM! Ale mě je to jedno, jednou ráda tento film pustím svým dětem, radši než nějaké ty násilnosti typu Spider-man. ()

Frajer42 odpad!

Nenapadá mě jediný důvod proč tahle sračka byla vytvořena. Nemluvím teď pouze o mluvícím autě. To vem čert. Ale celkově se jedná o maximálně kriploidní příběh, který nemá potenciál oslovit vůbec nikoho. Jediné, co lze považovat za koukatelné je vzhled hlavní hrdinky, ale i kdybych tam hrál třeba dokonce já, tak by to byla stále sračka. Možná o něco menší, ale stále sračka. ()

Kothy

Kde jsou ty časy, kdy ještě Lindsay Lohan uměla hrát... Není to žádná sláva, ale ani to člověka neurazí. ()

Smok

To bola rozprávka ??? Tak to bude asi chyba, že sa to deťom nepáčilo, však? (Ono sa to ale nepáčilo ani dospelím, tak som teraz v pomykove ako hodnotiť...) ()

Pedestrian

Klasická disneyovka. Naivní, milá, odpočinková. Pár světlých okamžiků (Broukovi se postaví anténka, zamlží sklo aj.), příjemný hudební doprovod, svěží herci. Jinak často předvídatelné, místy nudné. ()

WANDRWALL

Ve své době revoluční autíčko, první lidové v Německu, když se po obří krizi ekonomicky zmářilo. Za komunistů, v ČSSR, zase pěst na oko prohánět se jím kdekoli, ale pěst na oko, které někdo rád absolvoval, kdo se chtěl bavit a škádlit okolí a měl obstojný příjem, který ale nebyl v souladu se socialistickou morálkou. Jisté bylo, že s Broukem bylo možno zažít v polovině osmdesátých let za socialismu hodně dobrodružství, více než by s ním bylo možno zažít nyní.*** A pochopitelně i více, než ukazuje tenhle film. Jestliže už tři generace se věnují závodění NASCAR, potom nepochybně členové tří generací zažili více zajímavého, se kterým se ale s námi nechtěli, či nemohli podělit. Je to smutné, že si ty hlavní špeky nechala rodina pro sebe, a podstrkuje nám jen ty ohrané, všední, takže se cítím při sldování takové komedie spíše melancholicky, ošizen, jako by přede mnou jako filmovým divákem rodina to hlavní skrývala a já se tohjo nemohl dočkat, zatímco ty lepší historky si povídají mimo scény, mimo děj, tedy mimo mě jako diváka sledujícího tenhle film a to mě tedy mrzí. (1.10.2010) ()

Chrustyn

No, spíše dětská podívaná. Film nemá nic čím zaujmout dospělejšího diváka. Snad jen hlavní představitelku. ()

heyda

Já mám prostě slabost pro Lindsey Lohan. Takže ať zahraje kdekoliv, tak já jsem spokojenej. Ale samozřejmě tomu nedám 5 hvězdiček, to bych byl hňup. Je to prostě prdlá romantická komedie, která je pro mě únosná jen díky Lindsey Lohan. Asi tak jsem to chtěl říct. ()

eraserhead666

V jedenáct v noci na noční to i sedne. Trochu nevyrovnané v cílové skupině i v rámci rodinné podívané. Snad překvapí zástup známých herců a hereček (což film zvedá lehce nad průměr). Humor je hodně dětinský, chyběl mi nějaký vtípek pro odrostlejší publikum, které se na film zcela jistě také dívá (např. jako doprovod). Ale sexy pihám, zrzavým vlasům a jiným přednostem Lindsay Lohan odpustíte mnohé. Djkoma to vystihl docela trefně. ()

SOLOM.

Ještě než se z Lindsay Lohan stala vymetačka večírků, fetka a návštěvnice vězeňské cely – byla celkem nadějnou dětskou herečkou a vzorem pro mnoho mladých dívek. Tenhle film sice stojí na dosti naivní zápletce, ale tak film je určen hlavně pro děcka a puberťáky, takže tato cílená skupina diváků byla jistě spokojená. Herbie bylo pěkné autíčko, finální závod pěkně zpracovaný, nechybělo ani několik lehce „dramatických“ momentů, takže proč tomu nedat alespoň průměrní ohodnocení. ()

ChArLeNe

Návrat "živého" pretekárského auta. Pre mňa jeden z najlepších hraných disneyoviek. SPOILER! Keby nebolo tej dohode o techničáky, tak by som dala aj vyššie hodnotenie. ()

villon17

Lindsay mám moc ráda, jako závodnici jí to slušelo, ale autíčko bylo prostě roztomilejší. Pohodovej film, kde člověk nemusí přemejšlet, prostě vypne a nechá se unášet nenáročnou atmosférou. ()

Marek1991

Film ako veľký reklamný pútač. Veľa pubertiackych nezmyslov, trápna romanca, šialené fantasy, pripomína mi to tie autíčka, čo sa hrali na živé, myslím, že už viac vidieť nepotrebujem. ()

prsvl

Rodinný film určen spíše mladším divákům. Ti se nemusí bát nedostatku naivity a klišé, neboť timto tento film opravdu nešetří. Příběh je, jak asi vyplývá, klasický, jednoduchý a předvídatelný. Lindsay Lohan je sice pěkná ale to tento průměrný (lehce podprůměrný) film nezachrání. ()