Fimfárum 2

Animovaný / Loutkový / Pohádka / Povídkový

Česko, 2006, 90 min

80% - Kvalita Fimfára 2 je téměř stejně nadstandardní jako kvalita Fimfára. První dvě povídky jsou vynikající, další dvě už trochu ztrácí dech. Nic to však nemění na tom, že na mě Fimfárum 2 udělalo velmi dobrý dojem.(30.9.2007)

Pár chybiček by se našlo, zvláště v dramaturgii, vyznění některých povídek, ale na druhé straně spousta obrazových špílců, pomrkávání, vtípků, dobrá animace i využití hlasu Jana Wericha, případně Oty Jiráka. Tři veselejší pohádky, jedna temnější, a spíše pro dospělé :-) Třeba pro ten černý humor.(17.2.2006)

• ABLABLABLA

Popravdě dvojka mi přišla o něco lepší než jednička. Konečně byl pryč ten pupek, který příběhy uváděl a taky se mi zdály tyto "pohádky" pojaty trochu vtipněji alias v té o kafemlýnku, jak si četla časopis móda atd...:) Ale stále si stojím za tím, že se mi to moc nelíbí.(3.5.2012)

Po vynikající "jedničce" velké zklamání ....(9.4.2007)

Jo, je to pěkné. Ale na výsluní to celé táhne hlavně Werichovo vyprávění (to Jirákovo není už tak úplně ono). Vlastně jeho pohádky mám rád spíše v audio provedení.(5.2.2012)