poster

Fimfárum 2

Animovaný / Loutkový / Pohádka / Povídkový

Česko, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • balba
  *****

  Ještě lepší než první díl.Je to pohádka pro dospělé.Příběhy jsou napínavější , drsnější a hlavně propracovanější.Skvěle jsme se u loutek bavili.Mohu doporučit.(12.11.2006)

 • swamp
  *****

  Já se těch nádherně ošklivých loutek prostě nemůžu nabažit..a k tomu všemu ten příjemný Werichův hlas, jehož příjemná tónina není narušena ani občasnými hlesy Oty Jiráka. :) Režisérské čtveřici smekám!(13.1.2007)

 • pm
  ***

  Oproti výborné jedničce zklamání, ale pořád nadstandardní podívaná...ale pro malé děti raději ne. 70%(30.3.2009)

 • Ruut
  ***

  Samozřejmě jednička byla dokonalá. Co si budeme povídat, že. Fimfárum 2 dostalo těžký úkol jít v jeho stopách, ale už bez jakéhokoliv přispění geniálního Wericha. A docela obstálo. Animace je povedená. Grimasy loutek velice nápadité. A příběh Hrbáči je perfektní. Jenže ostatní příběhy mi přišli hodně na jedno brdo. Dokonce jsem měl problémy bezprostředně po jejich skončení si vzpomenout o čemže pořádně byli. Uznávam pořádný kus dobře odvedené práce všech zůčastněných na tomto projektu. Ale není to už ono.(1.1.2008)

 • Pluhy
  ***

  Nečekal jsem, že pokračování úspěšné filmové předělávky knihy Jana Wericha dosáhne podobné kvality, jako jeho předchůdce. Kupodivu mě pokračování mile překvapilo i ve větší ucelenosti. Příběhy se sice nezdají být tak humorné jako třeba lakomá barka v prvním dílu ale celý film vás spíše přenese do příjemného prostředí a především typického Werichovského humoru.(14.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace