poster

Fimfárum 2

Animovaný / Loutkový / Pohádka / Povídkový

Česko, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stegr
  ****

  80% - Kvalita Fimfára 2 je téměř stejně nadstandardní jako kvalita Fimfára. První dvě povídky jsou vynikající, další dvě už trochu ztrácí dech. Nic to však nemění na tom, že na mě Fimfárum 2 udělalo velmi dobrý dojem.(30.9.2007)

 • honajz
  *****

  Pár chybiček by se našlo, zvláště v dramaturgii, vyznění některých povídek, ale na druhé straně spousta obrazových špílců, pomrkávání, vtípků, dobrá animace i využití hlasu Jana Wericha, případně Oty Jiráka. Tři veselejší pohádky, jedna temnější, a spíše pro dospělé :-) Třeba pro ten černý humor.(17.2.2006)

 • ABLABLABLA
  **

  Popravdě dvojka mi přišla o něco lepší než jednička. Konečně byl pryč ten pupek, který příběhy uváděl a taky se mi zdály tyto "pohádky" pojaty trochu vtipněji alias v té o kafemlýnku, jak si četla časopis móda atd...:) Ale stále si stojím za tím, že se mi to moc nelíbí.(3.5.2012)

 • A_FISH
  ***

  Po vynikající "jedničce" velké zklamání ....(9.4.2007)

 • Aky
  ***

  Jo, je to pěkné. Ale na výsluní to celé táhne hlavně Werichovo vyprávění (to Jirákovo není už tak úplně ono). Vlastně jeho pohádky mám rád spíše v audio provedení.(5.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace