Najlepšie platenú úlohu vo svojej kariére dostala držiteľka Oscara za drámu MONŠTRUM Charlize Theron. Za úlohu elitnej lovkyne ľudí s nadľudskými schopnosťami dostala 10 miliónov dolárov. V akčnom príbehu, situovanému do 400 rokov vzdialenej budúcnosti, keď smrtiaci vírus takmer vyhladil ľudstvo, má jej hrdinka spáchať atentát na vplyvného politika. Charlize Theronovou uvidíme vo filmovom spracovaní komiksu Jinx. Scenáristom filmu bude autor pôvodného komiksu Michael Bendis. Theronová stvárni hlavnú hrdinku Jinx - lovkyňu ľudí, ktorá sa spoločne s ďalším zločincom rozhodne začať nový život. Hotovosť, ktorú k tomu potrebujú, si hodlajú získať z úkrytu mafiánskych peňazí. (oficiální text distributora)

j.o.j.o.

Sci-fi, která by za jiných okolností oslovila svým námětém, i přestože se ji tvůrci snažili brát vážně, skončila jen jako přehlídka Charlize Theron ve zvláštních oblečcích. ()

papadoce

400 rokov po takmer dokonalom vyhubení ľudstva na zemi tu máme doslova hŕstku přeživších, presne 1% z celej populácie. Čo je ale najdôležitejšie je to, že prežili čierne podväzkové punčošky a to rovno na nohách Charlize Theron a nosia sa viditeľne na verejnosti. Viete si predstaviť lepší začiatok ? A teraz si predstavte, že napriek tomu sa jedná o jedno z najhorších sci-fi v histórii hollyúdu. To je kombinácia. Tu bolo hrozné snáď všetko. Hudba, kulisy, kostýmy, kamera, akcia, triky, scenár, réžia, herci. Je to odpad prakticky od prvej po poslednú minútu. Lenže moje neukojené libido si proste pýtalo svoju daň a tak platím za krásu Charlize hviezdou. Myslím že aj režisér vrcholil pri pohľade na pyžamko CH. Tiež sa mi páčila myšlienka s opakujúcim sa klonovaním. Tak tiež dám hviezdu. Ale, že za toto dostala na účet 10 mega ty kokos. Že kto je potom zlodej. Nevydarený komiks. ()

wege odpad!

V den, kdy byla debata k volbám na ČT, dávali předtím toto. Těžko se to říká, ale i ten Andrej byl srozumitelnější než tento filmový kousek. ()

27Raven

Celkově to bylo takové divné. Tenhle flm mě naprosto nezaujal. A posledním hřebíčkem do rakve bylo obsazení Charlize Theron, která mi do této role vubec nesedla. ()

LukeSharp

Veškeré choromyslné nápady narvané do jednoho filmu bez ohledu na příběh nemohly utáhnout film at už vypadaly sebelépe.Ony ale vypadaly hrozně.Co to bylo za ženskou která měla místo nohou ruce!!!!!Herecké výkony více než otřesné a tak oscarová Charlize nakoukla do béčkových vod.No doufám že z nich brzy vypluje a zase se vrátí k herectví.Sniper scéna mě ale přece jen trošku zaujala možná ale jen proto,že mě dokázala probudit z hlubokého spánku.Celkový dojem?Hnus s občasným pobavením(tělo Charlize a ..... to je asi všechno) ()

eredin

V podstate je to stejny odpad jako Elektra, jen Charlize je opravdu krásná a některé vynálezy budoucnosti fakt vychytané ()

walecz

Design a architektonické nápady v tomhle filmu mě opravdu překvapily. Vlastně i lecos jiného - již zmiňované inteligentní koule, rostlinky životu nebezpečné aj. Každopádně bych nebyl tak kritický co se týče akčních scén nebo režije. Scénář je lineární a dialogy jsou opravdu prostinké. Nu což, mě film prostě dostal promyšleností prostředí, kulis, v nichž se příběh odvíjí a mimořádně milosrdnou stopáží - na rozdíl od jiných výtvorů. A jednu hvězdičku přidávám abych vyrovnal ty dle mého názoru neoprávněné sólovky. ()

Renie42

Ze začátku jsem si říkala, že to bude nuda, ale pekelně se film rozjel. Hlavně se mi v tom moc líbí Charlize Theron a její super účes, který jsem chtěla a taky chvíli měla, než mi to dorostlo na delší vlasy. Sci-fi filmy mám ráda, neurazí, což by se dalo říci i o tomto filmu. ()

Vikinec

Pěkná exhibice Charlize v úžasných oblečcích a vylepšená kamarádka, to jsou ty hvězdičky navíc. Bohužel je to asi tak vše. Pokus o nějakou high-tech podívanou moc nevyšel, naivní scénář také neuchvátil a těch pár dobrých nápadů (kuličky a zprávy v tabletkách) film nezachránilo. Ale pohled to byl příjemný. ()

Jaromír

Vizuálně pěkné scifi, ale občas až trochu kýčovité (pohledy, pózy atd., nad kterými se člověk zasměje :) ). Celkem pěkná podívaná pro nenáročného diváka na nedělní odpoledne... ()

vitac.

Tak to bylo slabé... Akci moc nemusím, jedině když je udělaná opravdu hodně dobře a originálně, a to v Aeon Flux neplatí ani omylem. V ději jsem se příliš neorientoval, pohnutky některých postav vůbec nechápal, třeba rozhodnutí některých policistů-nebo-jak-to-nazvat ke konci atd. Kladné body částečně za vizuální ztvárnění budoucnosti a pěkný nejen účes hlavní hrdinky. ()

Jara_II

Chtělo by se říct úžasný béčko, akorát ten rozpočet tomu moc neodpovídá. Každopádně v televizi, nebo na DVD je to pro fanoušky daného žánru docela dobrá volba. Film celkem dobře odsýpá, jako plus můžeme brát i Charlize Theron no a sem tam probleskne nějaký nápad, který zaujme...tak na tu hoďku a půl - proč ne... ()

mchlumak

Příběh je lepší scifi průměr, ale zpracování přesně na druhém konci. Můj názor: Pokud by se vytříhaly veškeré nudné a zbytečné scény a nechaly se jen ty, co za něco stojí(viz již zmiňovaný útěk z vězení, vysvětlující konec apod.), stal by se z toho výborný krátkometrážní film. ()

Pitryx

Několik velmi dobrých scén, ale dějově to je pro mně nepřijatelné. Hlavně přihlouplý předzávěr, sice skoro akční, ale přesto hloupý. Něco málo plusů právě za některé jisté scény. 201206068228/8905 ()

Charlize točí bez přestávky

Charlize točí bez přestávky

16.01.2006

Charlize Theron si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pracovní vytíženosti. V North Country utekla z nepodařeného manželství k hornické práci a předpokládaný akční hit Aeon Flux selhal nejen u… (více)