Millanium

Nevadí mi přehnané filmy, ale musí v nich být troška uvěřitelnosti nebo alespoň poutavosti. Kromě toho, že film prakticky nemá scénář, je i děsně blbý. Několikrát jsem se snažil vypínat mozek, abych si ho alespoň trošku užil, ale prostě to nešlo. Další hrůza pro mě byl soundtrack... to je samozřejmě věc vkusu, ale já techno nemusim. Se zavřenýma očima 35% ()

Mihail123

Tí dvaja (David Belle, Cyril Raffaelli) sú obyčajní "číteri"! Je to až na smiech ako môže nietko mlátiť, unikať pred niekým tým najneuveriteľnejším spôsobom a nebyť pri tom zranený. Suchý príbeh, ktorý sa tvári vážne (s politickým podfarbením, wow!) nahradzuje podarená akcia (ako inak David Belle, ktorý parkour asi vie keďže ho vymyslel). Proste Bčko ,pri ktorom vypnete a len si užívate super nereálne situácie - ďakujem nemusím. ()

Danny F.

Solidní jízda. Pěkná přehlídka parkouru. Divočina ale to je asi vše co se v tomto filmu objevuje. Děj taky není nejhorší, jelikož je kapku primitivní. Co však postrádá logiku je, když týpek jako hora (je to přeci jen člověk) ubyje pěstí betonový roh. Nudné chvilky zde nebyly a pořád se něco dělo. 70% ()

Fakipics

Pierre Morel má sklony uchvátit člověka impulzivní akcí, bohužel oproti filmu Taken, zde akce mírně kolísala dolů, když to tam expanzivně gradovala do nebeských výšin. Rozhodně vykročil tou pravou nohou do vosího hnízda a udělal si silné jméno okrskem 13. Herecké zázraky zde nemůžete očekávat, ale estetické určitě. ()

sskrblik

Jeden z těch filmů u kterého můžete odložit mozek vedle sebe, vypláznout jazyk a sledovat akční jízdu doplněnou parkourem... jednou a víc ne. ()

Palvinie

Filmy z kriminálního prostředí mi nikdy nebyly úplně blízké. Když však v televizi nenarazíte na nic lepšího a spát se vám ještě nechce, nemáte jinou možnost. Tento počin mě přesvědčil, že není dobré dát na stereotypy a občas je třeba porušit své zvyky. Nikdy bych totiž neřekla, že děj v drogovém doupěti může být tak zajímavý a že mě nadchne nějaký šílenec, co skáče z budovy na budovu. ()

liuk

Představitel žánru "výplach mozku". Škoda že nejlepší dvacetiminutovky má film na začátku a na konci. Skromných 40 minut mezi tím je sice zábavných, ale akčně nijak neoriginálních. Ale i tak se na ně dá v pohodě koukat a film určitě potěší nejednu partičku kluků slezlou u monitoru. ()

smolicek04

Kamaráti mi vraveli že je to bomba film.A keď som si ho pustil tak som sa sklamal.Vobec to nieje bomba.U mňa má ten film asi tak 30% ()

Guzo

První velký počin režiséra Morela, na který navázal skvělým Taken. Už tady je ale znát, že akční scény zvládá naprosto perfektně a pokud od toho nečekáte nic jiného než ryzí akci, nemůžete být nespokojeni. Parkurové prvky tomu pak přidávají na originalitě, rozhodně tu nejsou na obtíž. ()

svobik

Potvrzen dojem z 96 hodin. Morel je skvělý řemeslník a akční scény dokáže podat jako málokdo, přičemž jediné co mu zabraňuje v pořádném rozletu, je otřesný scénář. Doufám, že mu po From Paris With Love přiklepnou něco pořádného, já bych mi klidně zkusil strčit do rukou nového Bonda. ()

Kurikmoon

Ten kto má rád parkour a puzzle, príde si na svoje. Pohyby totiž za sebou zapadajú do pôsobivej skladačky. Hrdinovia navyše zbytočne nepózujú. Nudiť sa nebudete. ()

Elleannie

Skvělý akční film, při kterém jsem doslova "kulila oči". Nad některými hereckými/tedy spíše kaskadérskými kousky mi opravdu zůstával rozum stát. Samozřejmě chápu, že tvrdým tréninkem je všechno možné, ale doteď obdivuju pružnost až takovou, že se dospělý muž rozběhne, vyhoupne, a nohami napřed prolétne pidi okýnkem ven, aniž by se mu něco stalo.. Perfektní zážitek a skvělá dvojice, na kterou je radost pohledět:-) ()

Puyi

Nejspíš nejsem uplně ten typ diváka, pro kterého měl být film určen, ale tohle mě naprosto minulo. Ano, třeba je film dobře natočen, ale to je tak všechno... ()

vyfuk

Upřímně řečeno, jsem čekal celkem hodně možností, ale takovouhle ne. V poslední době moc na filmy nekoukám a tak mi přijde, že jsem překvapen neustále. Film mi trochu připomíná parkourovou verzi Rychle a Zběsile. Příběh stručný, jasný, akční a v celku nabití. Jednoduše řečeno, jsem byl více, než mile překvapen a i když parkour je pro mne asi nejvíce vzdálený sport, kvůli své "nebezpečnosti", tak ale po Assassínech a po tomhle filmu ho pomalu začínám respektovat. ()

Autogram

Prázdny akčný nezmysel, kde sa nad príbehom zastavuje mozog. Akcia to nevynahradí, pretože je tiež nezmyselná a prehnaná bez snahy aspoň o jej zosmiešnenie. Paríž 2010 vyzeral asi trochu inak, skôr by ma niekto presvedčil, že by mohlo ísť o predmestie nejakého amerického skrachovaného mesta. –––– Vždy sa nájde nejaký blbec, ktorý bude stáť na strane zákona. ()

mirec88

Takmer 5-hviezdičková akčná nálož z dielne Luca Bessona sa mi veľmi páčila. Zaujímavý futuristický svet, kde je mesto rozdelené na okrsky ma veľmi zaujal a aj celá tá myšlienka s bombou bola výborná a na konci nečakaná. Super film so skvelými kaskadérskymi kúskami. ()