hRob

Má to sílu - potlesk poprvé. Má to grády - potlesk podruhé. Dobře jsem se bavil a to až do konce - potlesk potřetí, ale... ()

pasqviL

Pěkný akční nářez s úžasnými kaskadéry. Tohle je přesně to co si představím pod pojmem akční. V plném hodnocení mi ale zabránily místy až odpudivé morální poučky. ()

Weirdman

5/10... Hip-hopová kultúra drsných chlapcov mi príde celá neskutočne smiešna... Ale na parkour sa dobre pozerá :) ()

me3x®

Parkúr(neviem ako sa to píše) senzácia... ale inak dosť plytké oproti druhému Morelovmu filmu. Asi tou absenciou Bessona pri tvorení scenára. ()

LP-SK

Výborný vizuál akčných scén, dobrá stopáž a výborná réžia. To nie je málo a výborne sa to vďaka tomu pozerá. Ale nič viac. Príbeh je klišé, je tam mnoho donebavolajúcich sprostostí ( napr. "nenápadná" komunikácia hlavných aktérov, ktorú nepočuje a nevidí nikto zo zlých chlapcov stojacich okolo) a filmový zážitok siahajúci len do začiatku záverečných titulkov. Pozrieť, nemyslieť, pokochať, zabudnúť... Za tie úžasné únikové scény ale pridávam štvrtú hviezdičku. ()

Mustaffa

Podprůměrný film s nadprůměrnými akčními scénami. Zápletka i děj je opravdu hrozný, ale to bohužel u akčních snímků občas bývá. Tak vlastně jedinou zajímavou věcí na Okrsku 13 jsou již zmíněné akční sekvence, kdy lítají nohy a ruce do ksichtů padouchů, že by jim mohl závidět i samotný Chuck Norris. Do toho výborná práce kaskadérů a snímek z francouzské produkce není až tak špatný, ale myslím si, že když ho neuvidíte, tak se houby stane. Krásně se hodí pro vypnutý mozek. ()

chrustie

Obyčejný průměrný akční snímek. Nemastný a neslaný scénář vyvažují slušně vypadající souboje, které ale svou jednotvárností po čase začínají nudit. Nic bez čeho bych se neobešel... ()

route60

Okrsek 13 od Luca Bessona který napsal scénař je opravdu snúžka hloupostí a hlavně film bez děje, velké zklamáni, 35% ()

CrazymanM

Slušná akční věc,nebylo to zbytečně dlouhé a tím pádem mě to udrželo v koncentraci,kvalitní souboje,prostě pohoda! ()

Fugito

Konečne nejaký perfektný Francúzsky film so zakladateľom freerunu a skupiny Yamakasi Davidom Bellom, kde nechýba ako taký( typický Fr) dej a popri ňom akčný Le parkour. Určite pri ňom nezaspíte no takisto nebudete pri ňom plakať. ()

swinevenca

Žádný velký vymejšlení, jenom dva nabitý maníci, který se dřív nebo pozdějc musej utkat, aby to bylo ještě zajímavější. Ale všechny ty efektní srandy na mě působily a na to, aby mě ten film bavil na tři hvězdy, to bohatě stačilo. ()

kekulka

Okrsek 13 je povedená non stop akční jízda od začátku až do konce plná hlášek .. David Belle ukázal skvělé kousky z parkouru a to jeho úžasné tělo :-P :-) Film má rychlé, jasné, stručné scény, žádný zbytečný kecy kolem .. ode mě 100% 5* :-) ()

davistercz

Senzace, prostě senzace! Rychlé, přehledné, dobré a parádně natočené ve všech směrech.. co víc si přát? Velmi jsem se bavil, hlavně u parkurových triků co tam ti "blázni" předváděli. Ale i přes ty všechny dobré scénky nemohu dát plná počet bodů. Děj skvěle natočený a herci skvělí též, jediná chyba, kterou ten film má je to, že režiséři dali do filmu jako zápletku bombu, která zabije 2 miliony lidí. To se jim opravdu nepovedlo. Tak skvělý film, a oni ho připálej jak kus připáleného vajíčka na pánev. ()

Reiner

Skvělý film, kterému k dokonalosti sice ledacos chybí, ale i tak nabízí strhující podívanou okořeněnou skvělými scénami i kamerou :) 75% ()

blondboss

Tak toto bol naozaj akčný nášup v parkourovom podaní, ako sa patrí. V tomto prípade ani nejde o obsahovú stránku filmu, pretože scenár a celkový dej je deravý ako rešeto, ale akčnosť a dynamika filmu vás doslova "skopú" do kolien. A David s Cyrilom spolu ako dvojka fungovali perfektne. Ako oddychová akčná podívaná skvelé, ale viac od toho nečakajte. 70 % ()

Blazis34

Výborná akce, efekty a parkurové umění Davida Bellea a Cyrila Raffaelliho. Líbilo se mi, že film neodbíhal od tématu, pořád byl přímý a divákovi toho hodně nabídl, za bezmála hodinu a půl. Jako akční film na jedno shlédnutí stačí, ale bohužel nic víc - 65%, tři hvězdy. ()