Mírouš

Je to svižný,akční,lehce bizarní pohled do blízké budoucnosti,kde nikdo pravidla neporušuje,ale vytváří si svoje,jak pravil kdysi jeden klasik :-) Tenhle film nemá v povaze někoho poučovat o nějakých lidských hodnotách,ani vás nenutí přemýšlet nad smyslem života,nebo podobnými existenčními otázkami. Je to klasická,navíc moooc pěkná oddychovka,kde každý druhý provozuje parkour (což se dost dobře sleduje,když to někdo fakt umí). Lumpové z O 13 zřejmě nakoupili už dost jetý,vytuněný káry v autobazaru,který vede Dominik a Brian,největší odběratelé oxidu a známí závodníci z F&F,a pak s nimi páchají zločin v ulicích...Dávám 4*,poněvadž tuning můžu a taky za tu parkourovou exhibici. ()

MkSallam

Morel na volnoběh. Zajímavá premisa, dobrej potenciál bitek a super ústřední duo jsou bohužel zabitý někým, koho pořádně nenapadlo co s tím udělat. Dějově to tak nedává smysl, finální zvrat je dost o hubu a ani akce nemá až na pár nápadů a solidní choreografii co nabídnout. Průměr, stále ale lepší než imbecilní dvojka... ()

mazadlo

Film ve kterém se krom efektivního hopsání nic neděje. Postavy nemají pořádné charaktery. Hlavní záporák, který vypadá jako docela dobrej týpek má minimální prostor a nakonec je vlastně jen loutka pro potěšení úchylného dobra. Jako kraťas by to asi bylo zajímavé. Celovečerák totálně mimo mísu. Za hopsačky dvě hvězdy. PS: Akční scény, kdy někdo někomu mláti do obličeje vypadají jako pěkná krávovina. ()

peto580

francúzke filmy nie su u mňa veľmi v obľube, no toto prekvapilo. Jednoduchá akčná jednohubka pri ktorej čas zbehol raz dva a musím povedať že som sa ozaj bavil. ()

Piri

Nie je to nič výnimočné, nejaké hlbšie prvky nehľadajte, je to akčná pecka bez zbytočností, rýchle, tvrdé a realistické, geniálna akrobacia a využitie priestoru je hlavným prvkom tohto filmu. Samotný dej je absolútne trápny, keby z toho spravili možno nejaké klasické sci-fi z budúcnosti, nevyznelo by to tak dementne. Tá hodinka 24 skutočne bohato stačí, nenudil som sa. ()

Garch

Pierre Morel natočil nápady Luca Bessona precizně. Akční gangsta-ghetto-parkour má do detailů propracované lokace i bitky (víc bych po tomto žánru ani nechtěl). A parkourový guru David Belle je ve formě, stejně jako kaskadér-choreograf Cyril Raffaelli. Hodně slušná práce. ()

Strike

Solidní mix Parkouru (Belle)a bojových umění (Raffaelli). Oba dva předvádějí, že jsou docela šikovní i jako herci. Slabinami snímku jsou: slabý scénář (i když to je to nejmenší), překvapivě , na to kdo hraje hlavní role, také málo akce. Třetí slabinu bych viděl v použití nezajímavé hudby v Parkourových pasážích. Tím se stávají zdlouhavými. Občas jsou v nich také zbytečné střihy, které znehodnotí, jinak výtečnou, akci. Celkově ale stále ****. ()

poet

Pomerne slušná akčná jazda, ktorá stráca na sile keď prídu na rad dialógy. Doporučujem začínajúcim parkuristom. ()

(Z)denny

Za to pěkný hopsání po balkonech a ze střechy na střech si to tři hvězdičky určitě zaslouží. Nic světoborného než oddechovku jsem nečekal a proto mě to nemohlo zklamat ()

Brejlil

Na akci narouboval Besson děj neděj. Z větší části je akce čistě fyzická, kdo umí běhat po střechách, proskočit světlíkem a bez problémů seběhnout schody, dost si to užije. Zbytek jen tiše závidí. Bohužel zápletka je z rodu těch neuvěřitelných a její finále je naprosto nemožné. Nebylo by jednodušší prostě onu raketu odpálit na okrsek 13 zpoza plotu? Asi ano, ale o čem by pak proboha ten film byl? ()

Eristt

Dobrá zábava, která sice po zhlédnutí nezanechá žádné stopy a vsadím se, že už zítra si na film sotva vzpomenu, ale jako jednohubka chutné. Lepší 3*. ()

Andresito

Francouzský styl akce mám moc rád a ve spojení s parkourem v podání těch nejlepších (alespoň co já vím) to mohlo dopadnout zatraceně dobře. Jenže nedopadlo. Proč? Protože Besson, který se zase jednou na scénáři pořádně vyřádil. Akce je tu trestuhodně málo, čistě parkourových scén ještě méně (jen dvě, sakra proč?), zato přihlouplého žvanění a předvídatelných zvratů je film plný. Dostat tak Belle víc prostoru ke skákání po střechách a míň k marným pokusům o herectví, sám celý film nedokáže utáhnout ani náhodou. 40% ()

fummyk

Wow, krátký film,plný akcí. Davida Belleho jsem si často pletl s Messim, ale nevím, proč. Příběh by mohl režisér trochu více promyslet, to mě na tom nejvíce štvalo a taky se poté ukázala délka filmu. Každopádně bych film zhodnotil jako úspěšný a dávám 4 hvězdy. ()

Eterninox

Takové francouzské Fast & Furious, jen místo zábavně přestřelených auto-moto honiček zábavně přestřelený parkour. Rozhodně je na co koukat, ale o příběhu raději příliš nepřemýšlejte. 65% ()