Lencha

Takovej v podstatě normální akčňák, ale ty skoky Davida Belleho...výborný. Výborný bitkový scény...jj, tohle je dobrý dílko :-) ()

Ondra16

Pierre Morel se má k čemu vracet. A taky koho opouštět. Absolutní ptákovina, která díky svým reálně natočeným scénám (s minimálním podílem digitálních triků) má skutečně co nabídnout. Oprášit akční scény, smazat si Bessona z přátel na Facebooku, sehnat dalšího Liama Neesona (případně jiné divácké lákadlo) a Morel může jít znovu do akce. A běda mu, jestli nám naservíruje další vyměklou rádoby cool hračku. ()

Michelle75

Klady: bylo to svižné, mělo to akci a výborné parkourové kousky včele s Davidem Bellem. Zápory: strašně naivní scénář, ale tak hrozně moc nepravděpodobný až jsem se musela smát,což možná není zase tak špatně, ale pokračování už zřejmě neuvidím. ()

Spike23

Klasická akce s typickými jak kladnými, tak zápornými postavami a příběhem, který nic nezkazí. Bojové scény tu vypadaly pěkně, stejně tak jako Bellův parkour. a velké plus za to, že už konečně něco takového není z USA a za vcelku povedené zakončení. ()

cab

Akcni bomba v evropskem kabate. Akcni sceny jsou prehledne a clovek se v nich neztraci. Skoda, ze je tento skvost dosti neznami. Mel by slusnou sanci na zhodnoceni vlozenych penez po celem svete. 90% ()

eagle-eye

Film hodnotím s odstupem času cca tři měsíce co jsem jej viděl a pamatuji si, že mě na něm poměrně dost věcí vadilo. Scénář ten film snad vůbec neměl, přišlo mi, že někdo akorát vzal jednu akční scénu, kterou sem tam obměnil a udělal to tak, aby se to tvářilo cool. Na což mi teda nenachytal, ale oceňuji práci kameramanů a hlavně fyzické výkony hlavního představitele, které pro mě, kterému dělá problém udělat kotoul vpřed, zůstávají nepochopeny. ()

kery-

Skvělý David Belle, jenž předvádí 15 let svého "le parkourovského" umění. Film má výborný příběh o přátelství a při bitkách se vám doslova tají dech. Efekty, parkour, scénář a střih = 4* ()

Rssa

Velice dobrý akční film, choreografie je výborná, zápletka je šílená a přitažená za vlasy, ale to už jsem u bessona zvyklí. 75 % ()

Hopper

Kupodivu nie je ani veľmi kedy rozmýšľať nad stupiditou scenára, pretože akčný parkourový nárez je prinajmenšom nadštandardný. Akcia je nadupaná, pokusy o cool hlášky už menej, samozrejme adekvátny hudobný nárez a klipový strih. Na krátkodobé vypnutie je to na Bessona celkom podarený kúsok. ()

MareT.

Já jsem celkem zmaten tady tímto hodnocením. Pro mě to byla tuctová béčková záležitost, která měla dobré akční scény...toť vše... ()

Holina

Čistokrevná a prvoplánovitá akce. Naivní a chvílemi přitažená za vlasy, ale celkově vskutku zmáknuté. Trochu mi vadil ten hip hopový podkres, ale zřejmě to muselo být pro dotvoření atmosféry a zdůraznění nadsázky. Další důkaz toho, že ve Francii točit umí a je fuk jestli někoho kopírují (američani přece nemají monopol na předělávky) nebo tvoří originály. ()

dopita

Celkem zábavnej a rychle ubíhající akčňák. Z produkční dílny Luca Bessona už vypadly podstatně horší bláboly. ()

Mafian

Jednaapůl hodinová akční mlátička, kde se běhá, skáče, střílí a člověk to skoro ani nestíhá sledovat. Přesto jsem se u téhle akční nálože fakticky bavil. A tomu nezabránil ani strašný scénář, protože ten zase hezky zazdili... ()

Paity

Paradoxně tahle francouzská třináctka je mi sympatičtější než americký počin, u kterého jde skutečně jen o to být co nejdrsnější a co nejvíce si zastřílet. ()

Dohaja

Snažím sa praktizovať le parkour takže v tomto film je pre mňa veľmi vzrušujuce sledovať zakladatela tejto disciplíny. Keď sa to tak vezme v tomto filme nehrajú žiadni profesionálny herci David Belle je parkourista a Cyril raffaelli je výborný kaskadér. Výborná hudba a tiež akčné a parkourové scény.. ()