dakarin

60% je mírně nahoru ;-) především za ukázky parkouru, jinak věrohodnost a inteligence filmu je na úrovni houpacího křesla - ovšem v klidové poloze... ()

Kadas97

Parkourová divočina najhrubšieho zrna s parádnym soundtrackom. To čo David Belle predvádza popiera zákony gravitácie. 8 z 10 P.S. Komentár som sa rozhodol napísať po počúvnutí soundtracku, ktorý vo mne prebudil dojmy z filmu. ()

Kingjiri

Velice přímočarej příběh je sice postavenej na hlavu a navíc korunovanej trapnym závěrem, ale díky tomu, že se téměř pořád bitkaří, střílí nebo netradičně parkourově utiká, se určitě nikdo nudit nebude a slabší děj leckdo odpustí. Veškerá akce je předevšim efektně a líbivě nakroucená, až se ani nechce věřit, že takováhle podivaná pochází od Frantíků (Amíci by si z nich mohli občas i vzít příklad). A to všechno za krásnejch 12 milionů euro nebo bez známejch ksichtů (možná proto skromnej rozpočet). Se smysluplnějšim a napínavějšim příběhem mohlo jít o ultimátní akční zábavu, ale nabouchaná akce vydřela "aspoň" čtyři hvězdy a mojí další projekci v budoucnu. ()

tranquill

Francouzi se zhlédli v extrémních akcích a rychlosti, o příběhy vůbec nejde. Ale za perfektní free style dávám hvězdu navrch. ()

NorseSword24

Super zbesilá akčná naháňačka ktorá divákovi rýchlo ujde. Parkour nemusím ale pri tomto filme som si ho neskutočne užíval. Bohužiaľ to je tak všetko čo môžem vynachváliť na tomto filme. Zápletka taká všelijaká. Postavy sú dobré napísané a zahrané. ()

FeriusParfax

Ze začátku to byla nadprůměrná akční bomba, která mě fakt chytla a navnadila. Ale i přes krátkou stopáž to ztrácelo grády. Akce byla od začátku do konce, ale asi mě odpudila dost stupidní zápletka, kterou už si ani pořádně nepamatuji. Reperte snímku už bych si nikdy nedala, ale k večerní oddechové podívané to bylo fajn. ()

LordMysti

Hezká podívaná, hezky natočeno, ale chybělo tomu něco, co člověka vtáhne a pohltí. A to tomuto filmu bohužel chybělo. ()

Ingwio

Dejovo jednoduché až banálne, s dialógmi snažiacimi sa chŕliť jednu hlášku za druhou. No dialógov je vo filme dokopy tak na 15 minút a zvyšok je našlapaná akcia parádne reznutá parkourom a to sotjí zato. A kamera a rôzne režisérske vychytávky to všetko len umocňujú. Vymyslieť tým akčným scénam lepší príbeh, hneď by išlo hodnotenie hore. ()

Petey

Policista Damien vypadá jako francouzská verze Vina Diesela, akorát je tak o 30 kilo lehčí a o nějakej ten sval chudší. Čekal jsem mnohem víc a nakonec mi byly podstrčeny scény jako z filmů s J.Chanem a kulek lítalo víc než v Walker Texas Rangerovi, ale jinak nemam namitek.Klasika z Francie ()

Wencek

No tak to byla docela blbost. Opravdu hloupá zápletka a dost chabé herecké obsazení, dialogy psal asi nějaký nýmand. Jediné co bylo na tom filmu ke koukání tak byly parkourové výkony obou hlavních představitelů. Jinak dost velkej čajíček pro týnejdžry. Dneska to na nic lepšího než na 2* nebude. ()

Martell47

Jeden z mojích najobľúbenejších akčných filmov, skvelé scénky, človek má celý čas na čo pozerať, nedostatkom akcie teda tento film rozhodne netrpí......špičkový film, 105%....a tá Leitova setrička O_o ()

bodlis

Svižný snímek, který dokonale zobrazuje krásu volnosti pohybu v LE PARKOUR. Škoda, že příběh je spíše průměrný. ()

Sign

Velice zvláštní pohled na blízkou budoucnost, u mne upřímně se to zdálo takové, ne zrealizované ve skutečné budoucnosti ale kdo ví co bude, ovšem co se týče preciznosti natočených akčních scén nemám slov, také musím poukázat i když hlavni hrdina je David Belle, tak na jeho policejního kumpána Cyrila který se začíná pomalu ale jistě ukazovat, sice zatím v Francouzských filmech ale už se mihnul i v Hollywoodském opusu Die Hard 4, kde mohl také dobře kvalitně ukázat co je vlastně zač, doufám že se objeví v ňákém dobrém akčním bijáku po boku nových frajerů jako Scott Adkins nebo Michale Jay Whitte, o Asiatech ani nemluvně .-) ()

Luckyman

Podarený akčný film. Akcia, akcia a ešte raz samá akcia! To mám rád. Skvelá hudba, perfektne zvládnutá práca s kamerou a dokonca má dej hlavu aj pätu. Počul som na tento film len samé chvály, tak som si ho konečne aj pozrel a vrelo odporúčam :-) ()

Henry Morgan

jako asi v dobe vzniku to byla pecka, ted je to možná už překonané. I když kdo ví. Třeba se jednou vrátíme zpět. Dobrý vyber herců. Navíc.. porvat se se scénářem, nabušit film dobrou akcí a dokázat nastínit děj, tak aby nebyl potlačen souboji a esteticky běhajícími street jumpery, v 80 minutách, musí být umění. Jsou i lepší filmy, ale jen málo akčňáků má tak zběsilé tempo, umocněné roztěkaností a pobíháním hlavních postav. ()