Oblíbenou firmu Mystery Inc. reprezentovali samolibý Fred Jones a kráska Daphne Blake, byli její tváří před veřejností. Skutečná práce však ležela na inteligentní brýlaté Velmě Dinkleyové a zručném Norvillu Rogersovi, přezdívaném Shaggy, který se staral o fyzickou práci společně s věčně hladovým mluvícím psem jménem Scooby. Před dvěma roky se ale pohádali, dokonce se od té doby ani neviděli. O nové nečekané setkání se postará Emile Mondavarious, majitel Strašidelného ostrova, oblíbeného výletního místa plného různých atrakcí. Ten všechny členy bývalé Mystery Inc. pozve na svůj ostrov. Děje se na něm totiž něco velmi podivného a chce, aby tomu přišli na kloub. Studenti, kteří se sem přijíždějí pobavit, se totiž záhadně mění v bezduché loutky obdařené prázdnou hlavou a velkou silou. Bývalí kamarádi se nedokážou dohodnout a rozhodnou se po tajemství záhady pátrat každý na vlastní pěst. Všichni členové týmu se však nechají vlákat do strašidelného zámku. Zatímco Fred s Velmou objeví místnost s videoprogramem, který slouží k vymývání mozků studentů, Daphne najde svatyni, ze které sebere podivný skládací jehlan s nápisy. Velma se v baru seznámí se sympatickým studentem, zatímco Shaggy se tu setká s Mary Jane, do které se zamiloval už cestou na ostrov. Zábava je přerušena monstry, která přepadnou bar. Shaggy a jeho čtyřnohý kamarád se ocitnou v podzemní jeskyni, kde se jim podaří zachránit všechny tři kamarády. Konečně se dají znovu dohromady a společně odhalí tajemství ostrova i skutečný důvod, proč na něj byli pozváni. (TV Nova)

JohnMiller

Prvý hraný celovečerný film Scooby-Doo ma svojho času (10 - 12 ročného) už vtedy na zadok neposadil ale tvrdiť, že sa mi to nepáčilo by bolo klamstvo. Po ďalších pokračovaniach s novými hercami a animovanými filmami ktoré sú pre mňa nepodarky (všetky som nevidel ale stačilo mi) musím uznať, že táto komédia zreje ako víno. Aj po rokoch sa na tom dá pousmiať, Rowan Atkinson ako zloduch bola dobrá voľba. Nehovorím, že ide o niečo extra no s porovnaním ostatných filmov je tento celkom podarený. ()

Aleee89

Čekala jsem, že se aspoň trochu pobavím. Aspoň trochu. Ale ono nic, bylo to nudné, divné, místy až docela trapné. Spíše mi to připadalo jako parodie. Seriál jsem taky nikdy nesledovala, ale jako malá jsem pár dílů zhlédla a i když to bylo docela pitomé, film je ještě horší. Děj, herci - neherci, kteří jsou svým předlohám sice podobní, ale to je tak asi vše. Hrát teda moc neumí, ale ono co byste v takové slátanině taky chtěli předvést? Připadalo mi to místy až umělé. Znova se dobrovolně nepodívám, ale dvojku si asi ujít nenechám, abych si zase něco mohla rozcupovat. ()

Fanucci odpad!

Hrozně zahrané a nevtipné. Dabing příšerný. Starý kreslený seriál jsem miloval a toto dílo se mu nepřibližuje ani omylem. ()

jhr

Celkem zábavná oddychovka která rozhodně nenudí i když je to plné infantilního humoru tak se nedá říct že by to nějak vadilo naopak je to docela vtipné a Sarah Michelle Gellar je tady opět nádherná a herecky jednoznačně nejlepší z celé party ale i ostatní jsou ve svých ujetých rolích naprosto kouzelní! ()

lekr odpad!

Nemám slov..nehotázná blbost a vyložený odvar z ucházejícího seriálu....takovouhle blbost jsem dlouho neviděl a doufám že taky dlouho neuvidím!!! ()

rakovnik

Film jsem sledoval z pouhé nudy, ale tu jsem jím bohužel nezahnal. Nápad není špatný, vizuální provedení také není úplně hrozné. Ale u komedie, kde jsem se ani jednou nezasmál, je něco špatně, a to nezáživný, nevtipný a někdy naprosto nevkusný scénář. Potěšily snad jen spořeji oděné mladé ženy a Rowan Atkinson (i když netuším, proč roli zde bral). ()

honajz2

Jako děcko jsem měl tenhle film strašně rád a i když mi teďka v něčem připadá poněkud infantilní, pořád se na to dá v pohodě dívat a pořád ten film mám rád, i když už z něj nejsem tak nadšený jako kdysi. 4* ()

C0r0ner

Jednoznačně nejhorší role Mr. Beana, především proto, že se z něj nakonec vylíhne otravný pes. Celkově je to celkem slušná stupidita a trapárna, která s kvalitou seriálu nemá společného skoro nic. Aspoň to ale rychle uteče a postavy jsou v podstatě přesně kopie. 50% ()

Andre3000

I kreslená předloha se mi líbila. Tenhle filmek není sice nějak kýčovitý, ale nedává ani nějaký super zážitek ze sledování. průměrná podívaná. ()

Juto

Je to dosť rýchle, frenetické a vtipné na to, aby pobavilo nových fanúšikov aj dlhoročných ctiteľov postáv. 5/10 ()

WolfR

Laciný, nevtipný, infantilní, otravný, tak takový je hraný Scooby-Doo. Jedna velká trapná nuda. Kreslený seriál je teda mnohem lepší a zábavnější. Přesto ale 1 hvězda, a to za roli Rowana Atkinsona. ()

KajusaK

Opravdu mám hraného Scoobyho raději než animovaného, přesvědčila jsem se o tom už podruhé. Krásné provedení , vtipné, postavy sympatické především Freddie Prinze. ()

Noviik odpad!

Můžete mi najít nějaký vtipný moment? Můžete mi ukázat, co je na tom kvalitního? Můžete mi ukázat aspoň jednu osobu, která by herectvím nějak vynikala? Myslím, že ne. Scooby-Doo mi přišlo stupidní jako seriál a oni z toho udělali i film. Proč? ()

Superman versus zombíci

Superman versus zombíci

16.10.2007

Pokračování Singerova Superman se vrací se odkládá na neurčito. Bylo to víceméně zřejmé už ve chvíli, kdy Bryan odešel do Německa natáčet válečný thriller Valkyrie a Warneři se naplno vrhli do… (více)