Oblíbenou firmu Mystery Inc. reprezentovali samolibý Fred Jones a kráska Daphne Blake, byli její tváří před veřejností. Skutečná práce však ležela na inteligentní brýlaté Velmě Dinkleyové a zručném Norvillu Rogersovi, přezdívaném Shaggy, který se staral o fyzickou práci společně s věčně hladovým mluvícím psem jménem Scooby. Před dvěma roky se ale pohádali, dokonce se od té doby ani neviděli. O nové nečekané setkání se postará Emile Mondavarious, majitel Strašidelného ostrova, oblíbeného výletního místa plného různých atrakcí. Ten všechny členy bývalé Mystery Inc. pozve na svůj ostrov. Děje se na něm totiž něco velmi podivného a chce, aby tomu přišli na kloub. Studenti, kteří se sem přijíždějí pobavit, se totiž záhadně mění v bezduché loutky obdařené prázdnou hlavou a velkou silou. Bývalí kamarádi se nedokážou dohodnout a rozhodnou se po tajemství záhady pátrat každý na vlastní pěst. Všichni členové týmu se však nechají vlákat do strašidelného zámku. Zatímco Fred s Velmou objeví místnost s videoprogramem, který slouží k vymývání mozků studentů, Daphne najde svatyni, ze které sebere podivný skládací jehlan s nápisy. Velma se v baru seznámí se sympatickým studentem, zatímco Shaggy se tu setká s Mary Jane, do které se zamiloval už cestou na ostrov. Zábava je přerušena monstry, která přepadnou bar. Shaggy a jeho čtyřnohý kamarád se ocitnou v podzemní jeskyni, kde se jim podaří zachránit všechny tři kamarády. Konečně se dají znovu dohromady a společně odhalí tajemství ostrova i skutečný důvod, proč na něj byli pozváni. (TV Nova)

Paity

Snad jen pro největší fandy animované série Scooby-Doo, kterého jsem jako malý sledovat na satelitu, ale nikdy jsem z toho nešílel. ()

Skalda

Pamatuju si Scoobyho ze svých dětských let ale ten zážite ze "sjetýho" psa co mluví film nedokáže překonat... asi ()

Ollie235

Scoobyho jsem nikdy neměl rád a proto bylo hodnocení tohoto snímku jasné v podstatě předem. Snažil jsem se tomu přijít na chuť, ale prostě mě to nebavilo. Navíc je zde až příliš nechutných a absurdních scén. ()

KM Phoenix odpad!

Film se až překvapivě věrně drží způsobů animované předlohy, což ale v této polohrané a poloanimované variantě působí až děsivě. Také spousta "gagů" a "žertovných" scén v této podobě vyznívá až příliš stupidně. Chvílema to bylo vyložené utrpení a můj konečný verdikt nemohl být jiný. ()

Gulde odpad!

To je tak trapné, až to bolí. Celý film jsem měl sto chutí zastřelit jak toho příšerného psa, tak i postavu, kterou ztvárnil Matthew Lillard. Film, který staví na trapnosti (která má být asi chápána jako humor) dvou zmíněných exotů a metrosexuálnosti těch ostatních. Přínos filmu - kde nic není, ani smrt nebere. Být to animovaní, možná by to vyznělo jinak. ()

Flopik

Ja vám nerozumiem ale ja som sa kvalitne zasmial. Vtipy ma pobavili , a dej nebol až tak na zahodenie.Nebralo sa to až tak decky čo sa mi páčilo.Shagy a Scooby no super partia Spolu to proste zabíjali a bavili. A ďalší traja ako Fred,Velma,Daphne sa mi tiež celkom páčili.Dám 5 hviezd Scooby je špica . ()

IvcaSammet

Královsky jsem se bavila a tak to má být! Jako malá jsem milovala seriál a stejně tak i tento film. I když se ve filmu najde spousty chyb a velmi umělých efektů, pořád je na co se dívat. A hlavně - je to film pro děti, tak by se tak měl i brát! ()

Lilloos

Animovaný seriál je pro děti fajn, ale kdo si Scoobyho nezamiloval tam, tady už to nenapraví. (Hlavní) herci jsou vybraní skvěle, ale na hraný film je tohle potrhlé dobrodružství trochu moc. Sem tam se vyskytne fajn vtípek (voodoo-cápek zabíjel), ale to je spíš vyjímka. A pan reřisér má očividně nějakou úchylku v převlékání čehokoliv za dámu. ()

kaze

Myslím si, že sa to dalo urobiť aj vtipnejšie. Chybou asi bolo, že som videla len málo častí kresleného seriálu, takže som z filmového prevedenia nemala až taký pôžitok. Scenár mohol byť lepší... ()

Mchazik

Animovaný Scooby Doo je lepší, ale tohle taky nebylo nejhorší. Ale přeci jen zůstávám spíše u Animované verze. :) Jinak efekty se jim i docela povedli a dokázali tak na plátno přenést alespoň část kouzla seriálu. ()

drozdy1

Animáky Scooby Doo jsou o hodně zajímavejší , vtipnější a dokonce mají i lepší příběh. Filmová podoba se vůbec nepovedla. ()

Superman versus zombíci

Superman versus zombíci

16.10.2007

Pokračování Singerova Superman se vrací se odkládá na neurčito. Bylo to víceméně zřejmé už ve chvíli, kdy Bryan odešel do Německa natáčet válečný thriller Valkyrie a Warneři se naplno vrhli do… (více)