Paan

Podle názvu Absurdistán jsem očekával drsný zážitek z prostředí totalitní šedi, psychologické drámo jak řemen. Rozhodně ne naprosto absurdně pojatou a směšně pitomou komedii o budoucnosti. V tomto ohledu jsem byl, dalo by se říci, zklamán. Ale později jsem docenil všechnu tu dementní originalitu, s kterou film až moc pravdivě popisuje společnost, u jejíhož zrodu se teď minimálně americká kultura nachází. I když film jako komedie nikterak neexceluje, nápad má na jedničku, a rok 2505 je tak velká idiotská reflexe se vším všudy a s určitou mírou nadsázky jedna z nejpravděpodobnějších ulítlých vizí budoucnosti. Dokonce jsem se dočkal i toho, s čím by přišel i správný thriller - ne příliš šťastného konce =D ()

LaCro1x

Je to tak absurdní a hloupé, až se bojím, aby se to nestalo skutečností. Občas mám pocit, že má k tomu lidstvo značně nakročeno... ()

SacRoS

Já to hodnocení nechápu... Tenhle film mi připadá celkem dobrý. Ať už povedený český dabing, v rámci žánru béčko jak vyšité a vůbec, snímek si na nic nehraje a to je jeho přednost... Jako taková jednohubka, kterou si vždycky rád pustím po nějakém vážnějším sci-fi, je to hustý. Chtělo by to víc takovýchhle filmů... ()

Abin_Sur

Úžasná kombinace komedie a "sci-fi", ve kterém, jako v málo, snad jako jediném filmu je pohled na budoucnost, ve které jsou lidé hloupější. Plus za opravdu kvalitní zpracování a vtipné hlášky. Minus za někdy až moc "dementní" populaci. ()

MaxDamage1

Přebytek chlípného humoru,to mám rád!! Možná to není nejinteligentnější film, ale na zasmátí hodně tvrdého humoru to bahatě stačí. Doporučuji. ()

tetka betka

Mne sa ten film veľmi páčil. Len som mala také zmiešané pocity. Je to síce komédia, ale zároveň je smutné, že k takémuto niečomu ľudstvo proste speje. ()

Duston_Movie

Film pri ktorom sa treba vážne zamyslieť, zároveň mi trochu pripomína niektorých známych :) Film na začiatku poučuje, ale zároveň ohromne baví, tento začiatok bol dosť vydarený, možno preto som film trochu precenil hneď na začiatku ale za ten nápad (dosť reálny!) musím film kladne ohodnotiť. Možno, že to s tou hlúposťou trochu prehnali, ale za to sa dali scény ľahšie vymyslieť (napríklad útek z basy ). Film odporúčam, komédia čo pobaví. ()

noKOMERZIALL

Tak takhle jsem se dlouho nezasmál,nemusím moc komedie,ale tohle je ukázkový originál.Podobný film neexistuje.Smál jsem se ještě týden po shlédnutí a směju se kdykoliv si na tuhle nezapomenutelnou komedii vzpomenu.Největší sranda ale je,že je to FAKT!a že přesně tímhle směrem se lidstvo ubírá-viz babovřesky-au,moje koule!Neskutečně reálná vize AMERIKY za 500 let.A největší rozsek je-průměrný američan-voják ze skladu,průměrná američanka-prostitutka-TO SEDÍ!! ()

eyeskiller

Dlho som sa tak nezasmial o jednej ráno. :-) Totálne najlepšia hláška je s kýblami pri IQ teste. To som sa chytal za brucho celkom dlhú dobu. :) Nie je to žiaden trhák na oskara, ale jednoznačne pobaví. ()

nakedsoul

Mně z tohoto filmu zůstane v paměti, podle mne nejlepší fór snímku, oskarový snímek "Ass",..a jak se tam všichni chlámaj v tom kině :)) ()

Frank234

Málokdy přijde na svět bláznivá americká komedie, která si najde nějaké téma, logicky promyslí základní zápletku a do filmu přidá názor, který sdílím jak já, tak i kapela Korn s klipem "Evolution" a nejspíše i mnoho dalších lidí. Myšlenka filmu přidala k mému hodnocení jednu hvězdičku navíc. 80% je zcela zasloužených. ()

+sfinx+

Můžeme jen doufat, že se nás tento film netýká ... marně! Můžete s tím nesouchlasit, nemusí se vám to líbit, ale to je tak jediné, co se s tím dá dělat. ()

brondy

možno nie oskarové dielo, ale ako ako pľuvanec do ksichtu stále viac a viac prekvitajúcej ľudskej hlúposti VYNIKAJUCE! ()

Arnien

Neberu to jako trapnou komedii, ale jako pohled do budoucnosti. Že vymřou chytří lidé a svět ovládnou blbci? Ano, je to dost dobře možné. V současné době to vidím kolem sebe. Spolužáci, co sotva dodělali základku a naučili se psát, mají už druhé dítě, podřadnou práci a minimální mzdu, zatímco chytří vrstevníci pilně studují vysoké školy, hledají si práci a děti neplánují buď vůbec, nebo až jim to dovolí ekonomická situace. Na to přijde možná čas tak ve dvaatřiceti a bum. Přesně jako v Absurdistánu. Už tak se současný svět přizpůsobuje blbům... Asi jsem skeptik, ale myslím si, že ten film není až tak mimo... ()

Modano

Krásná ukázka toho, jak by náš svět mohl dopadnout, je to spíš takový odstrašující příklad než komedie. A dost pochybuji, že by takoví tupci vynalezli automat na tetování, či co. ()