Fotografka Rafi (Uma Thurman) je velmi atraktivní 37-letá žena. Po rozvodu řeší zklamání z mužů se zkušenou terapeutkou Lisou (Meryl Streep). Ta jí poradí, aby si našla takového muže, který jí zase vrátí chuť do života. A tak se Rafi seznámí s okouzlujícím a přitažlivým Davidem (Bryan Greenberg). Fantastický milenec je o 14 let mladší. Na pravidelných setkáních s terapeutkou Lisou září Rafi štěstím a při konverzaci zabíhá až do těch nejintimnějších detailů mileneckého vztahu, včetně pikantností. Lisa je spokojená s pozitivním vývojem své klientky. Její klid ale vezme velmi rychle za své v okamžiku, kdy zjistí, že oním ideálním mužem je její vlastní syn! Je vůbec možné se s takovou situací vypořádat? Snadné to asi nebude, když už i tak zkušená terapeutka potřebuje terapii... (oficiální text distributora)

josefina

Tenhle film jsem si paradoxně mnohem víc vychutnala doma na DVD, než před lety na projekci. Tam mně mnohem víc vadilo, že je to patvar mezi komedií a dramatem, kde Streep zbytečně diblíkuje, vrátný napodobuje postavy z jiných filmů, každou čtvrt hodinu mám pocit, že sleduju jiný film. Kdyby se scenárista nesnažil zavděčit všem, bylo by to skvělé. I takhle je to ale vlastně příjemně nedokonalé. ()

Polda99

Skvělé téma, které v tomhle filmu bylo naprosto promarněné. Snad jediná scéna, u které jsem se bavil, byla scéna v ordinaci, kdy se Meryl Streep dozvídá detaily ze sexuálního života svého syna. Vlastně jediný, co v tomhle filmu stojí za to je právě Meryl Streep. Film není nijak zvlášť výjimečný a jediná originální věc na tomhle filmu (matka je psycholožkou přítelkyně svého syna) rychle vyšumí do ztracena. Rozhodně velká škoda, tenhle film měl rozhodně navíc. ()

egoistic

příjemné, rozhodně inteligentnější než většina vztahových/romantických komedií. Krásná a dobrá Uma Thurman, poklidné tempo, nenásilné zvraty (akorát ten závěr mi přišel tak nějak divný). Celkově 70% - potěší, ale moc dlouho si ho pamatovat nebudu. A že bych toužil ho v brzké době vidět znovu, to asi taky ne. ()

boticelli

Pro me by tato romanticka komedie bez Meryl byla jenom romantika, kterou ve filmech nevyhledavam. Sice pribeh byl zajimavy a happyend se vlastne taky nekona ale presto me ty limonadove sceny nudili... V porovnani k ostatnim romantickym komediim musim dat aspon tri hvezdy a za Meryl i tu ctvrtou. ()

Lonelybiker

Moc hezký film. Příběh je dobře zpracovaný, nechybí hodně komických situací a celkově to bylo pro mě hodně příjemné pokoukání. Jsem rád, že se Uma Thurman také občas objeví v nějaké normálnější roli a Meryl Streep je tu skvělá jako vždy. Závěr jako by ani nepatřil americkému filmu. 85% ()

insky

Pohodový film na nedeľu poobede. Uma Thurman a Meryl Streep dokázali vniesť "drive" a pridanú hodnotu aj do zdánlivo tuctovej romantickej komédie. Veľmi dôveryhodne zahrané. ()

jossC

Původně jsem dal čtyyři,ale teď jsem to viděl znovu a kvůli Meryl musím tu hvězdu navíc přidat...Je fantastická..Díky ní teď nenávidím svojí matku mnohem víc...:-)) ANO mamčo,JE TO VŠECHNO TVOJE VINA....:-)):-)):-))Ano,správně,to je u nás jedináčků běžný,tak to neřešte...:-)) ()

Widlicka4

Tak teď řeším dilema, jestli se film má hodnotit podle aktuálního dojmu z prvního shlédnutí, nebo jestli se to má hodnotit z nějakého globálního pohledu. Protože pokud bych volil první cestu, pak si to čtyři hvězdičky zaslouží. Na pevném disku se mi film nějaký ten týden válel pod nicneříkajícím názvem Losování Šťastných 10 (nebo něco podobného, co bylo předtím a zasáhlo do času filmu) a když jsem z upoutávky filmu předcházející zjistil, že se jedná o romantickou komedii, tak mě trochu polilo horko. Ale nakonec se z toho vyklubal docela solidní film, ani ne tak komický, jako spíš lehce psychologický, který sice sám o sobě nic stěžejního nepřínáší, ale díky ústřední trojici Thurman/Streep/Greenberg to ční o level výše než spousta jiných podobných filmů. Pokud bych volil druhou cestu, pak by to samozřejmě čtyři hvězdičky nikdy mít nemohlo - viděl jsem to poprvé a zřejmě naposledy, protože v tom filmu není nic, co by Vás přimělo nebo nedej bože nutilo si to pustit znova. A i to ukazuje na kvalitu filmu, nutkání vidět jej pořád dokola, i když už to můžete citovat nazpaměť. Takže je to tak na pomezí tří a čtyř hvězdiček, ale protože řemeslnou kvalitu tomu upřít nelze a ani ten scénář není zase až tak blbej, tak nakonec za čtyři. A to přesto, že od chvíle, kdy všichni vědí, že celou pravdu už vědí i všichni ostatní, to trochu ztratí na tempu. ()

Rathe

Tohle je tak úžasný film se zamotanými vztahy. Já jsem se rozhovorů Rafi (Uma Thurman) a Lisy (Meryl Streep) nemohl nabažit. Skvěle jsem se bavil po celou dobu. ()

sun.eagle

Věděl jsem o tomhle filmu kvůli mé oblíbené Umě Thurman, ale nějak jsem se mu vyhýbal. Až před Vánoci 2019 jsem ho viděl poprvé v TV a tak příjemně překvapen jsem dlouho nebyl. Není to žádná tuctová romantická komedie, naopak jde víc do hloubky vztahů, řeší nepříjemné a nelehké témata, ale to neznamená že zde není humor. Naopak, je ho tu dávkováno dost a vždy padne na úrodnou půdu. Uma Thurman je tu úžasná a setsakramentsky jí to tu sluší. ()