Fotografka Rafi (Uma Thurman) je velmi atraktivní 37-letá žena. Po rozvodu řeší zklamání z mužů se zkušenou terapeutkou Lisou (Meryl Streep). Ta jí poradí, aby si našla takového muže, který jí zase vrátí chuť do života. A tak se Rafi seznámí s okouzlujícím a přitažlivým Davidem (Bryan Greenberg). Fantastický milenec je o 14 let mladší. Na pravidelných setkáních s terapeutkou Lisou září Rafi štěstím a při konverzaci zabíhá až do těch nejintimnějších detailů mileneckého vztahu, včetně pikantností. Lisa je spokojená s pozitivním vývojem své klientky. Její klid ale vezme velmi rychle za své v okamžiku, kdy zjistí, že oním ideálním mužem je její vlastní syn! Je vůbec možné se s takovou situací vypořádat? Snadné to asi nebude, když už i tak zkušená terapeutka potřebuje terapii... (oficiální text distributora)

zberatel

Myslim ze Ume thurman to este v ziadnom filme tak nesvedcilo ako tu,navyse aj skvelo hra.Romantika naozaj na urovni,ktora vas prijemne prekvapi svojou vyspelostou a ukaze vam ze laska a vek niekedy nehra ulohu a vy mozte prezit kusok ozajstneho stastia... a ten koniec je naozaj krasny. ()

Lasombra

Super zápletka s výbornou Meryl Streep jakožto promovanou psycholožkou:) Nechápu jak to dělá a vždycky je dobrá jak v humorných situacích tak v dramatech, prostě paní herečka. A Uma taky dobře válí. ()

sanikope

S priateľkou som sa stavil že dokážem upozerať Prime celé bez toho že by som zaspal. Ona samozrejme tvrdila že to nedokážem. A tak som tvrdo zabojoval a bol som príjemne prekvapený, od polovice som už nemusel ani bojovať. Možno to bolo tým že som očakával mega pakáreň ale hlavne som tam nečakal Meryl Streep, ktorá býva zväčša zárukou toho že sa nejedná o absolútny odpad. Dokonca sa mi podarilo i 2 x schuti zasmiať. Pri znamkovaní som strelil 3 hviezdičky v rámci žánru v ktorom práve nie som doma, inak lepšia 2. ()

PedroPo

"Má tak krásný penis, že bych mu na něj nejradši ušila čepičku" Prime má znamenat vrchol, v tomto případě sexuální, pro Umu Thurman je to něco jako druhá míza v podobě mladičkého milence. Když se do toho zapojí její terapeutka, která je však zároveň matkou mladého milence, vychází z toho celkem milý příběh. Jen kdyby to nebylo ke konci tak přeslazené. ()

Jonatána

Příjemné, chytré, ale i podle komentářů tady jsem čekala víc. Společné scény Meryl Streep a Umy Thurman byly to nejlepší. Hodně jsem se bála, že z toho udělají "A žili šťastně až navěky", což by bylo na hlavu. Naštěstí závěr byl uvěřitelný a krásný, a proto taky dávám 4 hvězdičky. Ta čtvrtá je za nemedový, realistický a dospělý konec. ()

sehe

Veľmi fajn film.Niekedy treba i takúto romantiku,zvlášť ak hrajú Meryl Streep,Uma Thurman a aj mladík Bryan Greenberg sa nenechá úplne zatieniť zvučnými menami svojich hereckých kolegýň.Priznám celú pravdu,pozrela som to aj 2x. ()

Primavera

Tri hviezdičky za super dialógy terapeutky Meryl Streep (fantastické grimasy) a jej pacientky Umy Thurman (neuveriteľné, ako dojemne vie zahrať prežiarenú zamilovanú ženu). Zvyšok pomerne nudný milostný príbeh... Apropó, 23-ročný muž, ktorý sa po dvoch milenkách učí u tretej, kde je klitoris ....sakra, čo robili tie ženy s ním pod paplónom?! To by bolo zaujímavejšie na námet filmu ako táto nezáživná romantika. ()

Argondia

Co mi to jen připomíná? Prime je jeden z mála nezidealizovaných, romantických filmů ze života a ne pohádkou o tom, jak spolu dva lidé žili šťastně až do smrti. Umu Thurman nijak zvlášť ráda nemám, ale její zamilovanost byla roztomilá a přesvědčivá. Hláška o upletení čepičky mě fakt rozesmála. A židovská maminka, co přehnaně hlídá svého syna? Paní Wolowitzová z The Big Bang Theory by Umě jako tchýně dala určitě větší čočku a její terapie by byla léčba šokem. ()

Oonika

Fajnová romantika, docela i vtipné. Líbila se mi hlavně Meryl, hrála zas výborně. No a jako na Bryana, to se to kouká O:-) A nakonec to ani nebylo takové klišé jak jsem čekala... Pohodička :-) ()

Psycho.R

Čekal jsem daleko víc, myslím, že Meryl Streep byla uplně nevyužitá, měla tam být víc a příběh se měl točit víc v komediálním rytmu, tady tempo zkomíralo. První půl hodiny jsem měl v plánu dát čtyři hvězdy, to ale pomalu klesalo. ()

fojtas

vsechno mi v tomhle filmu zapadlo do prumeru...nebylo to spatne, ale nicim uplne zajimave, nicim zvlastni a vubec...byla to prijemna podivana ()

Threepwood

Slabší čtyři hvězdičky si tento lehce realistický smínek určitě zaslouží.Je milé vidět hollywoodský romantický film,který má podstatně blíž k realitě než většina ostatních. ()

Kathien°

Čekala jsem od toho teda mnohem míň, o to větší bylo moje překvapení... Tenhle film balancuje mezi komedií a romantickým vážným filmem. A tak by to mělo být. Je v tom vtip, osobitost a kapka inteligence tomu taky neuškodila... Prostě fajn pokoukání ()

ear.wig

Velice povedená romantická komedie. Umu Thurman mám jako herečku moc ráda a myslím, že do role "postarší" ženy randící se zajíčkem perfektně sedla. To samý Meryl Streep ála lehce uťáplá matka-terapeutka. Celý příběh měl svižné tempo a problémy hlavních postav mi přišly docela reálné...teda pokud už nastane situace, kdy se do sebe zakoukají dva lidé s takovýmhle věkovým rozdílem. I to že konec nebyl úplně happyend se mi dost líbilo, nějakýma dojákama by tvůrci celej film akorát zkazili. ()

polonius

Pohodový film, především asi pro něžnější polovinu lidstva, ale v rámci daného žánru snese ta nejpřísnější kritéria. Nic pro náročného diváka, ale po nedělním obědě pásne vždycky. ()