Princezna ledu

• USA Ice Princess (více)

Sedmnáctiletá Casey se snaží získat stipendium na Harvard. Přijímací komisi ale musí předložit samostatný projekt. Rozhodne se zkombinovat své dvě vášně - fyziku a krasobruslení. Chodí se dívat na tréninky mladých krasobruslařek a vytvoří projekt, který radí krasobruslařkám, co mají na svých pohybech zlepšit. Nakonec začne sama trénovat pod vedením matky své spolužačky Gen, přísné a náročné Tiny Harwoodové. Ta objeví její nesporný talent, a Casey se ze začátečníků dostává rovnou do juniorek. Aby si na trénink vydělala, nabere si spoustu brigád, čímž ovšem trpí její příprava do školy. Matka jí krasobruslení zakazuje. Casey také zjistí, že její fyzikální projekt je úspěšný a může jí vydělávat peníze. Na přeborech, kde závodí společně s Gen, je tak dobrá, že trenérka, v obavě, aby její dceru nepřipravila o postup, dá Casey schválně nové boty, které jí rozedřou nohy do krve. Casey je její zradou hluboce dotčena... (TV Nova)

krasomama

Samozrejme, že SPOILER hlavná hrdinka zvládne po expresnom rýchlokurze trojité skoky. (... a potom zazvonil budík a bolo ráno... ) Ale je to kraso, takže 4*. ()

cubiczech

achjo... nudil jsem se, až jsem usnul, i když jsem film dokoukal asi až někdy na pátý pokus, myslím že kontinuální sledování by na mém výsledném dojmu nic nezměnilo ()

Mr. Movie

Ledový to bylo celý, škoda. Označení: Komedie / Drama / Romantický / Sportovní bylo sedělo, jen kdyby to tam aspoň bylo. ()

TheMe

Klasický film ke kávě a bábovce na sobotní odpoledne. Když člověk nebude nic očekávat, nebude ani zklamaný. ()

mikalana

Spojením fyziky a krasobruslení došlo k zajímavému kontrastu v charakteru postavy a jejích touhách. Bohužel jsem herečce neuvěřila lásku k ani jednomu předmětu a konec potom vůbec ne. Vzdát se stipendia na prestižní škole je dojemné, nicméně to postrádá pravdivost. Dalo by se třeba studovat a u toho krasobruslit - v amerických filmech studenti hrají fotbal a zvládají to. Herečka se dobře předvedla v roli malé špiónky, nicméně po zklamání zvaném Eurotrip dokázala okouzlit hezkou tvářičkou, nikoli hereckým uměním. Zajímavě ale vypadala její zrzavá konkurentka na ledě. Hvězdičku dávám alespoň za to, že nevyhrála závod v krasobruslení, ve kterém spadla. ()

carnacv

Dojemné teen dramátko, které nabizí lidskou a realistickou tvář pohádkovému tématu. Mimoto je plné životních reálií a situací, že jsem se nad nimi nejen pousmál, ale i zafandil hlavní hrdince. ()

Sireen

Milé, odpočinkové, hezká hudba a nádherná Michelle Trachtenberg. Kromě toho se tam bruslí a děj není ani zdaleka tak klišovitý, jak byste čekali. Jako oddychovka naprosto uspokojující.:) ()

litllewitch

2 hvězdičky a to ještě s bídou. Ten scénář je tak mizernej. Tolik klišoidních dialogů v jednom filmu...to se jen tak nevidí. Michelle je sice pěkná holka, ale tím tomu nic nepomůže, vedle ní Hayden Panettiere...no u tý se nikdy o hraní mluvit nedalo. Takže Kim Catrall je tam jako příjemné zpestření + ta malá zrzka, které má být asi 17 a vypadá s bídou na 10, ale tak to je jedno. Prostě never more ()

InaS

Co k tomu dodat... Herečka z Eurotripu se promění v romanickou svatou disney hrdinku najde si prince, zvítezí nad zlou královnou a žije šťastně až do smrti (nebo rozvodu)... Prostě kýč, kýč a kýýýč. ()