Princezna ledu

Lester Cohen

Kostýmy:

Michael Dennison
  • ajuska

Mám ráda filmy s krasobruslařskou tématikou, což je nakonec to jediné, co Princezně ledu vynáší dvouhvězdičkové hodnocení. Ačkoli nemám absolutně nic proti odreagování se u teenagerovského filmu, kde člověk opravdu nečeká žádný kulturní zážitek, tohle bylo i na mě příliš naivní a limonádově ploché.(11.7.2009)

• ivishka

Hloupost, trapnost, smutně nudné, předvídatelné, neskutečně otravné......mohla bych takhle pokračovat nejméně pět dalších řádků a ještě pořád bych se neuklidnila ze svého rozhořčení. Nechápu jak je možné, že tohle někdo točí? Já jsem troufám si říct milovník sledování krasobruslařů(záměrně používám mužské označení)v televizi :-D. Myslím si, že obsazení takových skvělých hereček jako jsou Kim Cattarall a Joan Cusack je velmi nevhodné, ale asi neměly do čeho "píchnout". Jako v každém teen filmu bez jakékoliv logiky se vždy objeví happy end a love forever...Pfuj tolik karamelu najednou :-( .(22.12.2012)

Krasobluslařské scény byly to nejlepší z filmu... Jinak lehce překlišované, předvídatelné atd.(14.5.2006)

Už si moc tenhle film nepamatuju, ale vím, že když sem byla menší, tak se mi líbil..(31.5.2010)

Trošku nespravodlivé je to nízke hodnotenie, lebo aj keď ide o Disneyho, bol to veľmi dobrý športový film. Skvelé poukázanie na rodičov, ktorí si chcú prostredníctvom svojich detí plniť sny a nielen tie športové. Výborné natočené krasokorčuliarské scény, keď máte dojem, že tie skoky naozaj zvládli herečky. Príbeh je v pohode, žiadna dokonalá rozprávka, že na konci hlavná hrdinka zaskáče bez chyby a vyhrá šampionát, ale vždy sa dopustí nejakých chýb. Herečky tiež nadštandardné. U mňa 70%(23.5.2015)

• - Krasokorčuliarka, ktorú Casey sleduje v TV na začiatku filmu, je trojnásobná svetová šampiónka Sasha Cohen. (corona)

• - Za Michelle Trachtenberg zaskakovali 4 krasokorčuliarky. (corona)

• - Krasobruslařka/y zaskakující za: Casey (Michelle Trachtenberg) - Jennifer Robinson, Sandra Jean Rucker, Lauren Wilson, Cassandre Van Bakel,  Nikki (Kirsten Olson) - Danielle Kahle, Tiffany (Jocelyn Lai) - Victoria Yeung .. (Katulik25)