poster

Princezna ledu

 • USA

  Ice Princess

 • Slovensko

  Denník ľadovej princeznej

 • Slovensko

  Ľadová princezná

Komedie / Drama / Romantický / Sportovní

USA / Kanada, 2005, 95 min

Režie:

Tim Fywell

Scénář:

Hadley Davis

Kamera:

David Hennings

Střih:

Janice Hampton

Scénografie:

Lester Cohen

Kostýmy:

Michael Dennison
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.a.t.t.
  ***

  Roztomilá limonáda od Disneyho a pokiaľ upustíte z prísnejších kritérií, nemusíte byť sklamaní. Ak čakáte realistický dej, tak ste na zlej adrese, radšej sa pripravte na hutnú dávku klišé a pátosu a taktiež výborne zvládnuté scény na ľade, ktoré potešia každého krasokorčuliarskeho fanúšika. Ani vtipy nie sú až tak trápne ako v Denníku pricenznej a pre mňa veľkým kladom je aj účasť dvoch seriálových hviezd - Michelle Trachtenberg a Hayden Panettiere. Hoci väčšina divákov by možno radšej sledovala cestu hviezdičky z Heroes ale mne to vyhovuje takto, Michelle mám predsa len o dosť radšej.(14.8.2007)

 • Kamca_
  ***

  Nebejt toho krasobruslení, tak jsem tenhle film málem nedokoukala. Už na začátku bylo jasný, jak to skončí. Určitě by se to dalo natočit líp. Dávám 50%.(9.9.2006)

 • Rosaviva
  ***

  Zhlédnuto hlavně proto, že v hlavní roli hraje Michelle Trachtenberg. Nepřekvapilo, ale vcelku jsem se nenudila, místy mi to vtáhlo do děje. Odpočinkové, proč ne. 3*(20.12.2010)

 • ajuska
  **

  Mám ráda filmy s krasobruslařskou tématikou, což je nakonec to jediné, co Princezně ledu vynáší dvouhvězdičkové hodnocení. Ačkoli nemám absolutně nic proti odreagování se u teenagerovského filmu, kde člověk opravdu nečeká žádný kulturní zážitek, tohle bylo i na mě příliš naivní a limonádově ploché.(11.7.2009)

 • Hal_Moore
  **

  Ničím neurážející klíšoidní příběh o popelce, která k vítězství znenadání přišla. Tentokrát však v odvětví jménem krasobruslení... Michelle Trachtenberg to sluší, ale to je asi tak všechno. Herecké výkony jsem ani nehledal, neb bych nic nenašel. Hudební stránka mi také neseděla, prostředí nevýrazné, příběh ohraný... Nejvíce se mi líbila "rocková" krasobluslařka, která také všechny přehrála, a to se ani nesnažila. Film na jedno zkouknutí, když zrovna nemáte co dělat a nechce se vám přepínat stanice, protože ten ovladač je ták daleko...(26.11.2006)

 • - Michelle Trachtenberg (Casey Carlyle) nikdy predtým nestála na korčuliach. Kvôli filmu sa 10 mesiacov učila profesionálne korčuľovať. (misterz)

 • - Krasokorčuliarka, ktorú Casey sleduje v TV na začiatku filmu, je trojnásobná svetová šampiónka Sasha Cohen. (corona)

 • - Za Michelle Trachtenberg zaskakovali 4 krasokorčuliarky. (corona)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace