Princezna ledu

Lester Cohen

Kostýmy:

Michael Dennison
  • Brygmi

Casey je pilná studentka, která ze všeho nejvíce touží dostat se na Harvard. Ale pak jednoho dne stoupne na led a zjistí, že má talent a všechny předpoklady pro to, stát se krasobruslařkou. Ech.. Nemohu si pomoci, ale tomuhle filmu jsem prostě nemohla věřit ani sekundu. Takhle to prostě v životě nechodí a chodit nebude. To už se spíš milionář zamiluje do prostitutky... Co se týče obsazení, tak skromnou, milou a nadanou Casey ztvárnila Michelle Trachtenberg, pro kterou mám určitou slabost už od dob Buffy. No… Hezoučká je sice pořád, ale scénář se k ní zrovna pěkně nezachoval a její po všech stránkách dokonalou postavu nelze mít rád. Spíš jí budete přát, aby spadla a zlomila si obě nohy. Jako velký klad vidím Hayden Pannettiere (ano, po krasobruslení přišlo roztleskávání). Taky se občas chová nelogicky, ale Hayden hrát umí a má v sobě zvláštní kouzlo. Stačí jediný úsměv a vás napadne, že ten film možná není zas až tak špatný... Ale... on je, no. Přiznávám, jsem asi příliš krutá a zaujatá. Princezna ledu je přece jenom určena mladšímu publiku (dvanáctileté holčičky to jistí). Já bych ale řekla, že v téhle kategorii se dají najít i lepší věci. Přeci jenom, i ten Deník princezny byl zábavnější a natočen aspoň s kapkou umu.(7.4.2007)

• castor

Odškrtnuto!! Další americký sen splněný..(16.12.2010)

Zhlédnuto hlavně proto, že v hlavní roli hraje Michelle Trachtenberg. Nepřekvapilo, ale vcelku jsem se nenudila, místy mi to vtáhlo do děje. Odpočinkové, proč ne. 3*(20.12.2010)

Roztomilá limonáda od Disneyho a pokiaľ upustíte z prísnejších kritérií, nemusíte byť sklamaní. Ak čakáte realistický dej, tak ste na zlej adrese, radšej sa pripravte na hutnú dávku klišé a pátosu a taktiež výborne zvládnuté scény na ľade, ktoré potešia každého krasokorčuliarskeho fanúšika. Ani vtipy nie sú až tak trápne ako v Denníku pricenznej a pre mňa veľkým kladom je aj účasť dvoch seriálových hviezd - Michelle Trachtenberg a Hayden Panettiere. Hoci väčšina divákov by možno radšej sledovala cestu hviezdičky z Heroes ale mne to vyhovuje takto, Michelle mám predsa len o dosť radšej.(14.8.2007)

Taková oddechovaka, od který by se radši nemělo očekávat vůbec nic. Ale ženský krasobruslení, na to se dá koukat a nenudí to, což je hlavní. Navíc Michelle Trachtenberg sem si oblíbil v Eurotripu(7.3.2009)