Princezna ledu

David Hennings

Janice Hampton

Kostýmy:

Michael Dennison

Rozpočet $25miliónovTržby USA $24,402,491Tržby Celosvetovo $27,645,491(6.8.2009)

Roztomilá limonáda od Disneyho a pokiaľ upustíte z prísnejších kritérií, nemusíte byť sklamaní. Ak čakáte realistický dej, tak ste na zlej adrese, radšej sa pripravte na hutnú dávku klišé a pátosu a taktiež výborne zvládnuté scény na ľade, ktoré potešia každého krasokorčuliarskeho fanúšika. Ani vtipy nie sú až tak trápne ako v Denníku pricenznej a pre mňa veľkým kladom je aj účasť dvoch seriálových hviezd - Michelle Trachtenberg a Hayden Panettiere. Hoci väčšina divákov by možno radšej sledovala cestu hviezdičky z Heroes ale mne to vyhovuje takto, Michelle mám predsa len o dosť radšej.(14.8.2007)

• Hal_Moore

Ničím neurážející klíšoidní příběh o popelce, která k vítězství znenadání přišla. Tentokrát však v odvětví jménem krasobruslení... Michelle Trachtenberg to sluší, ale to je asi tak všechno. Herecké výkony jsem ani nehledal, neb bych nic nenašel. Hudební stránka mi také neseděla, prostředí nevýrazné, příběh ohraný... Nejvíce se mi líbila "rocková" krasobluslařka, která také všechny přehrála, a to se ani nesnažila. Film na jedno zkouknutí, když zrovna nemáte co dělat a nechce se vám přepínat stanice, protože ten ovladač je ták daleko...(26.11.2006)

Krasobluslařské scény byly to nejlepší z filmu... Jinak lehce překlišované, předvídatelné atd.(14.5.2006)

• ajuska

Mám ráda filmy s krasobruslařskou tématikou, což je nakonec to jediné, co Princezně ledu vynáší dvouhvězdičkové hodnocení. Ačkoli nemám absolutně nic proti odreagování se u teenagerovského filmu, kde člověk opravdu nečeká žádný kulturní zážitek, tohle bylo i na mě příliš naivní a limonádově ploché.(11.7.2009)