Méďové (TV seriál)

Rodinný

Česko, 2001, 16x8 min

Václav Chaloupek

Jiří Bálek

TV-seriál. Brum, brum, brum, o čem se zdá medvědům? Zde můžete vidět krásu českých "Večerníčků". Stačí jen vzít kameru na rameno a natočit radosti medvíďat a jsou z toho nádherné záběry. Zlaté české ručičky. | Průměr všech 16. epizod: 70% (3*) |(8.1.2012)

Roztomilý večerníček Václava Chaloupka o 3 malých medvědech. :)(13.2.2013)

Z Chaloupkových večerníčků jediný opravdu povedený. Sice je zcela stejný jako ty ostatní, ale zde se krom poučné linky aspoň skutečně něco děje.(29.1.2007)

Chaloupek (když jsem ho jako malý na ulici potkal, vždycky jsem z toho měl hroznou radost) je génius ve tvorbě pro děti ( s výskytem rozličné zvířeny, jeho nejnovější díla sice lehce ignoruju, ale Vydrýsek, První Méďové, Pruhovaní kamarádi... Kam se na těch pár minut s rozkošným zvířectvem hrabali jiné pořady. Méďové mají navíc ožralé, nezletilé medvědy, kde jinde tohle vidět?(19.11.2013)

• Dudek

Naprosto příšerné, trojice medvídků se ve společnosti starého pána toulá lesem, což radostně doprovází naprosto zcestný komentář... Není to dojemné ani roztomilé, spíše nechutně vlezlé a odporné. Osobně neznám dítě, kterému by se tenhle večerníčkový odpad líbil, ale netvrdím, že žádné neexistuje... Dobrou noc.(3.7.2008)