poster

Méďové (TV seriál)

 • Slovensko

  Mackovia

Rodinný

Česko, 2001, 16x8 min

Scénář:

Václav Chaloupek

Kamera:

Jiří Bálek
 • Dudek
  odpad!

  Naprosto příšerné, trojice medvídků se ve společnosti starého pána toulá lesem, což radostně doprovází naprosto zcestný komentář... Není to dojemné ani roztomilé, spíše nechutně vlezlé a odporné. Osobně neznám dítě, kterému by se tenhle večerníčkový odpad líbil, ale netvrdím, že žádné neexistuje... Dobrou noc.(3.7.2008)

 • Radek99
  ****

  Nejen pro Chaloupkovu snahu popularizovat přírodu a alespoň v této formě ji přiblížit dnešní ,,televizní" generaci, ale i kvůli tomu, že Vojta, Kuba a Matěj byli v mládí televizními celebritami a teď na stáří jsou ustájeni u nás v medvědím příkopě na českokrumlovském zámku shledávám tento ,,večerníček" velmi povedeným...(14.9.2007)

 • Darth Sidious
  ****

  Kdyby na začátku nebyla tak debilní písnička, dal bych 5 hvězd. Ale to je jako když to zpívá jantar.(11.8.2012)

 • kingik
  ***

  Není jistě jednoduché natáčet se zvířaty. A tři malí medvídci se svými "dobrodružnými" výpravami za dohledu Václava Chaloupka provedou nejmenší diváky po zdejších luzích a hájích za pěkného folkového hudebního doprovodu a s dobrým vypravěčem. Vše sestává až příliš z improvizace, což je na jedné straně dobře v rámci zachování autenticity, ale přece jen ráz vyprávění je tím pak tak nějak stereotypní. Po několika dílech se to postupně omrzí, ačkoliv příroda a celkové tempo a pojetí vyprávění lze označit za velmi pohodové. Jednotlivé příběhy nejsou zbytečně natahovány. Působí to na cílovou skupinu možná až obyčejně. Dnešní děti asi dají přednost atraktivním animovaným seriálům než je tenhle, ale nějakou šanci tenhle seriál o lesních zvířátkách má. 50%(8.8.2012)

 • Dalda
  ****

  Brum, brum, brum. Docela pěkně se na to kouká.(3.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace