poster

Méďové (TV seriál)

 • Slovensko

  Mackovia

Rodinný

Česko, 2001, 16x8 min

Scénář:

Václav Chaloupek

Kamera:

Jiří Bálek
 • Hrabka
  *****

  Výborný novodobý Večerníček nejen pro děti. Na to se může koukat opravdu kdokoli. Skvěle zpracováno, velká obliba. Super nápad. Méďové jsou z těchto zvířecích Večerníčků asi nejlepší.(4.6.2009)

 • kingik
  ***

  Není jistě jednoduché natáčet se zvířaty. A tři malí medvídci se svými "dobrodružnými" výpravami za dohledu Václava Chaloupka provedou nejmenší diváky po zdejších luzích a hájích za pěkného folkového hudebního doprovodu a s dobrým vypravěčem. Vše sestává až příliš z improvizace, což je na jedné straně dobře v rámci zachování autenticity, ale přece jen ráz vyprávění je tím pak tak nějak stereotypní. Po několika dílech se to postupně omrzí, ačkoliv příroda a celkové tempo a pojetí vyprávění lze označit za velmi pohodové. Jednotlivé příběhy nejsou zbytečně natahovány. Působí to na cílovou skupinu možná až obyčejně. Dnešní děti asi dají přednost atraktivním animovaným seriálům než je tenhle, ale nějakou šanci tenhle seriál o lesních zvířátkách má. 50%(8.8.2012)

 • Radko

  Šumava, Brdy, Pálava a iné hory. Mackovia sú roztomilí, pesnička vlezlo spevavá. No pochybnosti silné. Ako boli huňáči prevážaní pohoriami - nebodaj nie v klietkach, voči ktorým autor protestuje? Nevideli sme len falošnú roztomilosť života v zajatí? Za všetkými cukríkovými scenériami a eko rečami cítim len smutné jazvy v duši drezúrovaných medvedíkov.(29.1.2009)

 • Dalda
  ****

  Brum, brum, brum. Docela pěkně se na to kouká.(3.5.2013)

 • Darth Sidious
  ****

  Kdyby na začátku nebyla tak debilní písnička, dal bych 5 hvězd. Ale to je jako když to zpívá jantar.(11.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace