Vtipné, pobavilo mě to (někdy i místy trošku znechutilo), ale myslím si, že mnohem lepší jsou jen samostatné videa a zprávy The onion, než celý film, který se stejně skládá z několika desítek útržků, ač je fakt, že na konci se většina z nich spojí.. to asi abychom právě neměli ten pocit, že nic s ničím nesouvisí.(5.6.2013)

Možno som to s tými 4**** trocha prestrelil, ale scéna s Brendanom Larouxom a handicapovanými športovcami vo mne zanechala naozaj veľmi silný dojem vo všetkých smeroch. Z niečoho takého si urobiť srandu a ešte v tak vážnom poňatí... sila no! Zvyšok filmu by som ohodnotil taktiež pozitívne. Scény ako "zákaz fajčenia", "odborníci na penisy" a ďalšie boli naozaj vydarené, originálne a vtipné. Určite by som privítal aj pokračovanie ;-o(4.12.2012)

MIluju satiru :)(3.2.2013)

Je to tak půl na půl. Polovina jsou super kameňákovité scény, hlášky nebo postavy. Bohužel připletlo se tam i několik doslova trapných blbostí, který snad ani k zasmání nejsou a vyloženě kazí film. Někdo by mohl říct, že to dost připomíná Létající cirkus, akorát v americkém podání a ten někdo budu já. Ale ten stejnej někdo taky dodá, že se to zase nedá takhle srovnávat. Američani si libují ve vtípcích o koulích, prdění, buzerantech a šukání a v tomhle filmu to jen a jen potvrzují. A přidají hafo fórků na teroristy (ale ty patří k těm horším). Nejvíc mě pobavila hlavně Melissa Cherry nebo zloděj v bance, ale je tam plno dobrejch gagů. Fuck you and good night.(19.8.2008)

• Dharter

Tak tohle je přesně takový ten pod-primitivní materiál, který mnoha Američanům plně stačí. Srovnám to sem k nám do ČR: Za všechny americké celostátní televizní sítě (NBC, ABC, CBS, FOX) dosaďme Novu, Primu, Barrandov, a ČT. Pokrok je nyní přítomen, a tak už máme set-top-boxy, schopné na televizor zobrazit zdarma 12 televizních stanic, které šíří svůj nízko-energetický téměř pro-biblický (viz Biblický pás zformovaný v USA) materiál, obsahující odpad o Romech/fejk uprchlících, dopravních nehodách, Počasí, recyklovaných únosech, slaš recyklovaných vraždách, slaš recyklovaných loupežích, slaš recyklovaných (fejk) teroristických útocích nejen kdesi daleko v poušti, slaš další recyklovaný příběh o dvou-létem dítěti, které omylem spolklo kostičku Lega. Dále do takového materiálu spadají jakoby-zprávy o kryptosocialistech z ČSSD/TOP09/ANO/KDU-ČSL. A samozřejmě i o environmentalistech ze Strany Zelených. To vše je psané na objednávku. _ _ _ A nemyslete si, že nic z toho, co jsem vypsal, by sionáckové neprocpali do české verze Onionu. ✘(14.9.2011)

• - Film bol nakrútený už v roku 2003 ale jeho vydanie bolo odložené a film sa nikdy nedostal do kín. Vyšiel až v roku 2008 priamo na DVD. (U_S_O)