• okkac
  *****

  Po dlouhé době opravdu vydařená parodie podávaná jako televizní zpravodajství (něco jako TELE TELE, ale mnohem lepší), kde kvalita klipů sice trochu kolísá, ale ty dobré drtivě převažujou. Nejlepší: černoch hledající práci v bance, vládní program vězeň do domu, zpěvačka Melissa Cherry popírající, že její songy nejsou vůbec sexuální, národnostní stereotypy, penis people a další.(6.7.2008)

 • Wormboy
  **

  Politicka, spolocenska a popkulturna pseodosatira, ktora by mozno ako tak fungovala, ak by bola rozdelena do viacerych casti. Ako suvisli hoc aj 80 minutovy film nefunguje, po par vtipnych skecoch a prvotnom nadseni, nastava vytriezvenie a v konecnom dosledku nuda. Treba vsak uznat, ze niektore napady boli velmi vydarene.(7.7.2008)

 • Kothy
  ****

  Nehorázný trolling. Občas je to opravdu uvěřitelné. Dostal mě například díl se špatně poslanými pěnězmi. "Andora není v Africe?" :D(18.2.2015)

 • cubajz
  ****

  dost povedená satira americké společnosti a jejího pokrytectví, podaná jako večerní zprávy.(9.4.2010)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Něco tak absurdního jen tak neuvidíte. Jen škoda, že je to až příliš přesná satira amerického televizního zpravodajství. Trefné momenty, snaha být za každou cenu vtipný se cení, jen škoda toho místy až přílišného opakování. Něco na způsob české sody v americkém měřítku. Nepobaví vás vším ale své silné momenty snímek má.(3.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace