Ukrutná bizarnost! Žádný děj, jenom sled satirických a ironických what the hell scének, někdy trapných, nudných a nechutných, jindy zase zábavných a vtipných, často však s velmi vratkým a globálně problémovým tématem. Steven Seagal coby Cockpuncher ve své nejvýstřednější roli, kterou si viditelně užívá. Američani jsou magoři. Vůbec bych se nedivil, kdyby se song Take me from Behind vyšplhal ve Státech na nejvyšší příčky hitparád. 75 hodně ulítlých minut.(4.6.2008)

Jde to správným směrem, ale ne vždy je to opravdu vtipné. Kolikrát místo výbuchu smíchu přijde rozpačitý úsměv mísící pochopení záměru vtipu se zklamáním z jeho realizace.(1.2.2013)

"We might be fucked, sir."(30.6.2008)

Škoda, že místy tak hrozně moc tlačí na pilu, takže z toho lezou slabší okamžiky Tele Tele. Kdyby si tvůrci dali víc záležet na udržení kvality, kterou vykazují ty lepší momenty, soustředěné hlavně v první třetině filmu, mělo by to větší sílu než Seagalovská rána do koulí (kterých je ve filmu docela dost:)). Jsem zvědav, co by Zprávy TV Onion řekly o Miley Cyrus, když Britney Spears to od nich schytala tak brutálně, nejen "from behind";) Sice je potřeba ocenit, že tomu tvůrci chtěli dát cosi jako příběhovou linii, ale co naplat, když jednotlivé skeče nebo epizody Onioňáckých pořadů, kterých je plný internet, jsou obvykle o několik tříd lepší. Takhle dám 70%. Takových těch sedmdesát, které znamenají, že mi nevadí reprízy.(20.3.2015)

Tak tenhle film je fak úlet. Nékteré scény jsou sice docela trapné, ovšem najdou se takové které člověka pošlou do kolen. Tři hvězdičky znamená v tomto případě skvělý úspěch - na to že to nemá ani špetku děje... For The Onion News... this is Norm Archer. Fuck you, and goodnight.(4.1.2010)