Mělo by to být spíš na 3***, protože ačkoliv některé scény jsou skvělé, občas je film i trochu nudný. Ale když se na scéně objevil Steven Seagal, bylo o 4**** rozhodnuto.) Stylem mi to dost připomíná Robot Chicken a trochu i South Park, některé scénky jsou zábavné, některé ne, některé jsou originální, některé ne (sprint hluchých byl v Monty Pythonech před třiceti lety!) ale celkově je to příjemná zábava. 75%(8.10.2008)

Něco tak absurdního jen tak neuvidíte. Jen škoda, že je to až příliš přesná satira amerického televizního zpravodajství. Trefné momenty, snaha být za každou cenu vtipný se cení, jen škoda toho místy až přílišného opakování. Něco na způsob české sody v americkém měřítku. Nepobaví vás vším ale své silné momenty snímek má.(3.9.2011)

Možno som to s tými 4**** trocha prestrelil, ale scéna s Brendanom Larouxom a handicapovanými športovcami vo mne zanechala naozaj veľmi silný dojem vo všetkých smeroch. Z niečoho takého si urobiť srandu a ešte v tak vážnom poňatí... sila no! Zvyšok filmu by som ohodnotil taktiež pozitívne. Scény ako "zákaz fajčenia", "odborníci na penisy" a ďalšie boli naozaj vydarené, originálne a vtipné. Určite by som privítal aj pokračovanie ;-o(4.12.2012)

Za poslední léta nejlepší, nejbizardnější a nejvíce crazy komedie! Necelých 80 minut plné stylového humoru, skvělých hlášek a mini příběhů. Nejlepší, jak si černoch hledá práci, jak "černoch" vykrádá obchod a jak je černoch propuštěn z věznice :)) I když se to na první pohled nezdá, tak Onion mvie se snaží trošku obráceným způsobem upozornit na chování Ameriky, potažmo celého světa a jejich globálních problémů. Jde docela často do hloubky a vyvolá to nejen výbuch smíchu, ale taky důvod k zamyšlení. Cockpuncher :))(8.6.2008)

dost ujetá šílenost ve které se střídají scény které sou tak vtipné až vám to rve koule,pak zas přijdou scény ve kterých jen nepochopitelně kroutíte hlavou.nestandartně pojatý filmek který je nám naservírován v podání večerních zpráv,což je opravdu rarita.chtěl sem dát tři ale nakonec dám o jednu víc,páč se film dotýká dost žhavých témat a nebere si žádne servítky.(20.8.2008)