Jde to správným směrem, ale ne vždy je to opravdu vtipné. Kolikrát místo výbuchu smíchu přijde rozpačitý úsměv mísící pochopení záměru vtipu se zklamáním z jeho realizace.(1.2.2013)

Pokud bych měl film shrnout jednou větou, tak mě napadá jedině "Celovečerní verze pořadu Tele Tele v americkém pojetí". The Onion Movie nemá prakticky žádný děj, snímek je složen pouze z mnoha scének ve vysílání fiktivní televize Onion. Najdeme tu tedy zprávy, hudbu, filmové upoutávky, reklamy, atd. Tak jako v případě Tele Tele se zde nedá mluvit o inteligentním humoru, ale k čertu s tím, je to zatraceně zábavný film. Kvalita scének se různí, některé jsou extrémně trapné, ale jiné jsou zase neuvěřitelná prdel (vzhledem k tomuto snímku jsem musel napsat tohle slovo). Poněvadž je to i satira, tak si tvůrci vzali na paškál snad všechna pro Ameriku aktuální témata - černochy a rasismus, cizí národy, homosexuály, obezitu, handicapované, americký systém nebo třeba filmový průmysl. Ty nejlepší scénky? Cockpuncher Stevena Seagala, přepadení banky, výcvikový film pro islámské teroristy, počítače Gila Batese, adopce afrických dětí a bílý černoch :-) Zase jeden z filmů, u kterého se tak trochu stydím, že jsem se bavil. Mimochodem, ve scénce s hrou na znásilnění se objeví Daniel Dae Kim, kterého můžete znát jako Jina ze seriálu LOST. "Příběh Brendana Larouxe: Jako malý chlapec chtěl být tanečníkem, ale ve dvanácti letech přišel o nohy. To by byla překážka pro každého mladíka, ale ne pro Brendana, který se chtěl stát chirurgem, dokud ve čtrnácti nepřišel o obě zápěstí."(24.8.2009)

• Dharter

Jo, tak tento pořad je přesně to, co každému Američanovi plně stačí. Zařadím to k nám do poměrů: Tak za všechny celostátní sítě (NBC, ABC, CBS) dosaďme Novu a Primu. Pokrok je však přítomen a máme tu 12 televizí, šířících svůj toxický mrak do set-top-boxů. Ale ty dvě biblické televize, ty vždy byly extrémně hloupé. A není důvod si myslet, že lenický odpad o Romech a kolik dětí spolklo kostičku Lega, o kryptosocialistech (ODS, ČSSD, TOP09) a environmentalistech, není hoden vysílání v českém Onionu. ✘(14.9.2011)

pri skečových filmoch sú dva základné problémy: rámcovanie a dávkovanie - to prvé dáva rozbitej forme "sledu skečov" istú súdržnosť a spája skeče na základe nejakého kľúča do jedného celku, druhé zasa má čo do činenia so samotným výberom skečov, ich dramaturgickým usporiadaním a zaradením, ako aj dĺžkou a celkovým rozvrhom. Dokonalá formulka na úspešné zvládnutie oboch snáď neexistuje, ide len o to, ktorý film sa dokáže čo najviac priblížiť dokonalosti - u mňa zatiaľ je príkladom takého filmu Monty Python Meaning Of Life, no ani "onioňáci" na tom nie sú zlé - rámcovanie je výborné, väčšina skečov vydarených, vtipných, trefných, oceňujem hlavne vysokú dávku politickej nekorektnosti, pretože väčšina dnešných paródií je príliš umiernená, akoby sa bála, a potom je to skôr trápne než vtipné, lenže onion movie nie je ten prípad; moja obľúbená je Mellisa Cherry, samozrejme Cockpuncher, Peruánci, vystrihnuté scény, Dave got my penis out či neckbelt a kopec iných; celkom chytľavá vecička;(21.2.2009)

Vulgární, skečovitá Americká Soda. Chvílemi velmi vtipná, chvílemi vůbec, ale, vzato kolem a kolem, o dost víc, než drtivá většina současné záoceánské produkce. Silné ***.(4.12.2008)