MIluju satiru :)(3.2.2013)

Místy je film vtipný a místy vtipný není. Tak už to bývá. Ze soudku toho, co bych si dovolil zkritizovat výrazně, bych vytáhl pouze naprosto překombinovaný závěr, který byl bída a utrpení. Jinak jednotlivé skeče jsou fajn. Mají hlavu i patu a bavit se u nich rozhodně dá. Za sebe dávám zasloužené 3*.(29.4.2012)

• Morloth

Tak nevím, jestli nemám smysl pro tento druh humoru? Přišlo mi to jak američí "Monty Pythoni" (hodně v uvozovkách) v kombinaci s buranským humorem Borata. Spousta scének, které se snaží těžit ze své absurdity, bohužel zde se absurdita odvíjí od vulgarit, zesměšňování a zbytečného násilí, což mi nevyhovuje. Je pravda, že některé vtípky byly lepší než jiné, ale nikde jsem nebyl extra odvařený. Steven Seagal pobavil, ale zase nic přehnaného (avšak rozhodně lepší než cokoli, co kdy vytvořil). A satira? No, jako zesměšňují se zde problémy současné Ameriky, vlastně skoro všechno, na co člověk přijde, jenže ono to k sobě nějak nezapadá. Tedy, ne že by mělo, jenže oni se o to autoři snaží, bohužel jejich snaha slepit scénky dohromady snímek shazuje. Na závěr? Možná se u toho zasmějí někteří, zdůrazňuji někteří, Američané - protože někteří, opět zdůrazňuji někteří, budou pravděpodobně podobní, předobrazu, jejž film zobrazuje. Pro mne, jako člověka nechápajícího tamější svět s jeho zákoutími, trochu nuda. Trochu hloupá nuda.(8.10.2008)

He, he, jednoznačně nejlepší film se Stevenem Seagalem, co jsem viděl!(12.12.2008)

Nevím proč, ale vzpomněl jsem si na Monty Pythony - absurdita některých scének mi je výrazně asociovala. Třeba..., ale ne, raději se na to koukněte, srandy je tam až až. :-)(7.7.2015)

• - Film bol nakrútený už v roku 2003 ale jeho vydanie bolo odložené a film sa nikdy nedostal do kín. Vyšiel až v roku 2008 priamo na DVD. (U_S_O)