• gojackill

Takova Ceska soda je daleko vtipnejsi a uvedomelejsi. Tohle je fakt jenom hovadina.(19.7.2015)

• FFilipCZ

Nehorázná bizarní sprška absurdity. Skeče jsou perfektní, není to jen nějaký tupý humor, ale nutí vás to se nad daným tématem zamyslet. Celkově jako film to na mě působí nevyrovnaně, ale díky jednotlivým scénkám (reportážím) mne snímek celkem zaujal. Tak si nějak sám pro sebe říkám ...ony ty Televizní Noviny na NOVĚ k tomuhle nemají moc daleko ...(20.2.2013)

Něco tak absurdního jen tak neuvidíte. Jen škoda, že je to až příliš přesná satira amerického televizního zpravodajství. Trefné momenty, snaha být za každou cenu vtipný se cení, jen škoda toho místy až přílišného opakování. Něco na způsob české sody v americkém měřítku. Nepobaví vás vším ale své silné momenty snímek má.(3.9.2011)

Jde to správným směrem, ale ne vždy je to opravdu vtipné. Kolikrát místo výbuchu smíchu přijde rozpačitý úsměv mísící pochopení záměru vtipu se zklamáním z jeho realizace.(1.2.2013)

Vtipné, pobavilo mě to (někdy i místy trošku znechutilo), ale myslím si, že mnohem lepší jsou jen samostatné videa a zprávy The onion, než celý film, který se stejně skládá z několika desítek útržků, ač je fakt, že na konci se většina z nich spojí.. to asi abychom právě neměli ten pocit, že nic s ničím nesouvisí.(5.6.2013)

• - Film bol nakrútený už v roku 2003 ale jeho vydanie bolo odložené a film sa nikdy nedostal do kín. Vyšiel až v roku 2008 priamo na DVD. (U_S_O)