Výkonný pracovník v reklamní agentuře Charles Schine (Clive Owen) je jen dalším člověkem z Chicaga, který každé ráno běží na vlak v 8:43, aby se dostal včas do práce. Když jej ale jednou nestihne a díky tomu se setká s Lucindou Harris (Jennifer Aniston), jeho život se nenávratně změní. Lucinda je šarmantní, krásná a svůdná. Přestože jsou oba v manželském svazku a mají děti, jejich vzájemná přitažlivost je neodolatelná. Společné obědy brzy přejdou v koktejly po práci a zanedlouho se už oba ocitají v hotelovém pokoji. Jejich zdánlivě bezchybný vztah se však radikálně změní v okamžiku, kdy do pokoje vtrhne brutální cizinec LaRoche a začne oba milence ohrožovat pistolí. Poměr se brzy změní v noční můru, která je mnohem nebezpečnější a násilnější, než si dokázali představit. Charlesův život začne být brzy plný podvodů, vydírání, násilí a zločinu. Vzhledem k nemožnosti svěřit se své ženě nebo kontaktovat policii se stává vězněm ve světě, který nepoznává, a v němž není po jeho předchozím životě ani památky. (oficiální text distributora)

P@\/EL

Vydařený thriller, jenž se může pyšnit hodně originální zápletkou, od které se potom odvíjí zajímavě dramatický děj. Film si celou dobu drží docela slušné napětí, i když někdy mi připadal docela naivní a říkal jsem si, proč to všechno Charles nenahlásí na policii. Film mě dále překvapil parádním rozzuzlením, které mě zaujalo svou bezprostředností. ()

Drky

Ano nevěra je v základu špatná věc, ale bohužel někdy to člověk nedokáže sám ovlivnit. Co přijde potom je ještě horší. Pokud jde o "normálního" člověka s "normálními" city a hodnotami. Beznaděj, uvěznění ve svém vlastním myšlenkovém světě, pocit viny. Zde ovšem nevěra dostává poněkud odlišné existenční hodnoty. Dilema zda vše přiznat nebo se se vším snažit vypořádat sám je zde hodně silné. Tohle je noční můra všech nevěrných mužů a žen. Já jsem se tedy výborně bavil a říkal jsem si kolik mám já, ale štěstí!:-) Hodnocení 4* a 80%. ()

Whyyess

Joo tak tohle bylo něco pro mě !! Ze začátku to sice vypadalo jako průměrná ubulená limonáda, ale jakmile vytasil Cassel poprvé bouchačku, až do konce filmu jsem nedýchal! Perfektní ()

Unrealik

Sice se mi film celkově líbil, ale stejně se mi nelíbilo příliš nelogické chování některých postav, obzvláště hlavního hrdiny. ()

Chlo0opek

Ale jo, dobrej thriller se zajímavým dějem. I ta Jennifer se dala přestát, ačkoliv ji dvakrát nemusím. Lehce slabší 4*. ()

julie_mie

Docela povedený thriller. Jennifer Aniston si zahraje 2x za 10let v žánru mimo komedii a vždy z toho vypadne něco zajímavého. ()

Xmarc

Svižný, zajímavě vystavěný thriller s několika zvraty, které mě osobně potěšily. Jennifer háže ty své "zamilované" a křehké pohledy opravdu povedeně. Závěr byl možná už trošku na sílu, ale i tak fajnová podívaná. ()

Kivis

Tenhle film naskočil v televizi po něčem, co jsem měl puštěné jako kulisu ke své noční práci. Když jsem uslyšel název Hra s nevěrou, znějící jako nějaký céčkový romantický thriller, už jsem se chystal přepnout, ale ovladač byl až příliš daleko a tak jsem film nechal běžet. Po asi třičtvrtěhodince jsem se pro ovladač ale musel přece jen natáhnout a přepnout jinam. Film se skvělým obsazením ústřední trojice totiž čím dál víc strhával moji pozornost a rušil mě od práce. Když jsem se na něj po pár týdnech podíval, jen se potvrdil skvělý dojem, který na mě napoprvé udělal. A největší zásluhu na tom přisuzuji právě zmíněnému hereckému obsazení. Všichni sice hrají tak nějak, jak jsme u nich zvyklí - především záporák Cassel, ale to mi ani trochu nevadilo. První dějový zvrat jsem čekal, což dokazuje, že ani scénář není bůhvíjak rafinovaný, jelikož já jsem typ diváka, který dějové zvraty málokdy prokoukne dopředu. Karty se pak ale ještě několikrát promíchají, a v tu chvíli si člověk na konci filmu říká, že to možná bylo přece jen přitažené za vlasy až moc. Jenže děj šlape tak, že tohle je přesně ten typ filmu, kterému jsem ochoten nereálnost odpustit. Už dlouho mě nějaký thriller takhle nebavil, proto dávám, možná přemrštěných, pět hvězd. ()

draxxi

Vyborne obsazeni a celkem dobry pribeh. Trochu prestreleny konec a bohuzel i predvidatelny zvrat... 21/1/2023 68% ()

Gudar

Bohužel tento film patři do kategorie ve které i přečteni popisku o filmu na DVD obalu muže hodně snižit požitek z filmu. Ja jsem se na tento film začal dívat ničím nezasažen a to co nasledovalo mě naprosto dostalo. Velice dobře vystupňovany thriller s velmi dobrými hereckými vykony (hlavně Jennifer Aniston mě mile překvapila). ()

ghostwo

Solidní 3 hvězdičky, solidní příběh. RZA se mi taky líbil, hustej týpek, i když tam šlo hodně o jeho dabing. ()

MAKITA

na můj vkus velmi dobrý triler, mám rád takovýdle náměty. Není to nejvybrousenější co sem kdy viděl ale myslím, že 70% z mého pohledu odpovída tak akorád ()