Poslední prázdniny

Posledné Vianoce

Komedie / Drama / Romantický / Dobrodružný

USA / Česko, 2006, 107 min

• Folpa

Jedna hvězdička za ty Karlovy Vary.(21.2.2009)

• Zíza

To zas bylo keců... Ještěže tam byly ty Vary. Doufám, že jednoho dne také uvidím ty hory ;o)(21.2.2009)

Až překvapivě dobré, to jsem vážně od něčeho, co vypadá jako tuctová komedie, nečekal. Příběh je tentokrát povedený, a ačkoliv mi bylo jasný, že to dopadne dobře, tak mě bavil. Obsazení je parádní, Queen Latifah je výborná, je to taková sympatická dáma. Vedlejší role jsou obsazeny taktéž velmi pěkně, čeští herci se nemají za co stydět. Jsem moc rád, že se film odehrává v České republice a navíc jí vykresluje celkem pěkně. I když ty Himaláje u karlových Varů si mohli odpustit. :) Závěr je sice odhadnutelný, ale potěší a završí tak tenhle příjemný snímek. /viděno v TV: 80% a 4*/(20.4.2011)

• Genero

Čokoládové monstrum se vynořilo z neznáma s úmyslem zničit romantiku borščem provoněných Karlových Varů a přesunout magnetické póly Země, aby v dříve lázeňském městě nastala doba ledová a rozmrzelí Amíci si mohli zalyžovat na ledovci. Královna Lapiduch se podle předpokladů mojí novou afroamerickou ikonou nestala a smyslné akty Whoopi Goldberg protentokrát pálit nemusím.(26.12.2011)

• anais

Jeden z mála zahraničních filmů, ve kterém je Česká republika sama sebou. A z toho důvodu stojí za pozornost.(20.3.2016)