Poslední prázdniny

Last Holiday

Posledné Vianoce

Komedie / Drama / Romantický / Dobrodružný

USA / Česko, 2006, 107 min

Moc komediální mě to nepřišlo , ale i tak se jedná o celkem příjemnou záležitost. Odpustme tvurcum , že z Karlových Varů udělaly druhý Aspen. Myslel jsem , že když tam hraje Latifah , že to bude opět černošská komedie , který nebudu chápat. Docela se příjemně prekvapeně koukalo na ženu , která po zjištění , že má 3 týdny života zaletí do vysněného hotelu Pupp. Celé je to prostě pruhlédné i s koncem , ale to nevadí ne? Snad nechcete filozofické drama o existenci života s Queen Latifah. Příjemná oddychovka na sváteční odpoledne a ta Lucka Vondráčková tam taky mohla být více. Nu i tak *** . Originál jsem neviděl.(24.3.2008)

• Jacinda

nenávidím gospely(1.1.2013)

• Popluh

Asi nikdy nepochopím vznik podobných filmů. Totálně klasická a předvídatelná rádoby komedie s nudnými charaktery postav, která se ještě ke všemu snaží moralizovat. Nudný a zbytečný film, takový si snad ani Karlovy Vary nezasloužily.(2.1.2010)

• Folpa

Jedna hvězdička za ty Karlovy Vary.(21.2.2009)

• moviesfan

Tato komedie je jednou z těch, která je příjemná a mnohé potěší svou milou stránkou. Pro mě osobně bylo příjemné koukat na české prostředí a některé naše herce, ale i na Depardieua i Q.Latifah. Příběh je už bohužel jako nenápadná ,,šedivá myška", respektive ničím zásadně neokouzlí ani nepřekvapí.(21.2.2009)