poster

Poslední prázdniny

 • USA

  Last Holiday

 • Slovensko

  Posledné Vianoce

Komedie / Drama / Romantický / Dobrodružný

USA / Česko, 2006, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dadel
  ***

  Docela příjemná, tak trochu "caprovská", a tedy předvídatelná komedie. Originál neznám, ale myslím, že to "poafroameričtění" ani nebylo na škodu. Queen Latifah (podle časopisu Cinema "Queen Latifahová" - sic!) je kus ženské a je nepřehlédnutelná, narozdíl od všech ostatních. Ale samozřejmě pro našince je nejzajímavější, že se podstatná část filmu odehrává v malém městečku kousek za Prahou, horském středisku s léčivou vodou jménem Kalamari Vary, nad kterým se tyčí rozeklané horské štíty, ze kterých každou chvíli spadne lavina, v městečku, kde stojí majestátní hotel "Pap" s vysokým stropem, v městečku, kde každý pouliční prodavač mluví francouzsky a v jehož okolí se nachází dvousetmetrová přehrada jako stvořená pro base jumping. Taky bych se tam jednou chtěl podívat!(17.11.2006)

 • MartinezZ
  odpad!

  Nedokoukáno. Stačilo pár hrůzostrašných efektů, rozdělených obrazů s českými herci, dabing... neuvěřitelně a nekoukatelně trapné. Koukat na film, kdy je mi trapně i za herce skutečně nemusím. Hrůza, brrr.(27.9.2012)

 • Folpa
  *

  Jedna hvězdička za ty Karlovy Vary.(21.2.2009)

 • Orlau32
  **

  Nevím,co bych měla komentovat. Film mě neurazil, ale ani ničím nezaujal. Asi jsem to nedokoukala, protože si ani za boha nemohu vzpomenout, co tím režisér chtěl říci.(15.12.2011)

 • moviesfan
  **

  Tato komedie je jednou z těch, která je příjemná a mnohé potěší svou milou stránkou. Pro mě osobně bylo příjemné koukat na české prostředí a některé naše herce, ale i na Depardieua i Q.Latifah. Příběh je už bohužel jako nenápadná ,,šedivá myška", respektive ničím zásadně neokouzlí ani nepřekvapí.(21.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace