Pěkný a ke konci hodně úsměvný film :) Není to sice nic převratného, ale svým jednoduchým poselstvím mi to dokázalo překvapivě zvednout náladu. ~(3,6)~(2.1.2010)

• troufalka

Za hranicíí vkusu. Klasická americká s...slaďárna, které nepomohlo ani to, že se točila z části v Karlových Varech. Za ty dávám o hvězdu navíc. :o)(30.12.2014)

Čekal jsem něco horšího.. Ale dostalo se mi celkem dobré komedie, která vás rozhodně neurazí, ale taky příliš nepobaví. Je to vlastně přesná definice slova průměr. Ale na sobotní večer, kdy se vám nechce přemýšlet, je to ideální.(21.2.2009)

• Bauer

Hong Kongský režisér Wayne Wang režíruje americký film odehrávající se v České Republice v nádherném městě, jakou jsou Karlovy Vary. Šílená kombinace, která nefunguje! Od tohoto snímku jsem nečekal absolutně nic a taky jsem nic nedostal, takže jsem udělal velice dobře. Nic převratného a velká nuda. I těmito slovy by se dala tato (ne)komedie charakterizovat. Když se zamyslím, tak ve filmu nebylo nic vtipného, abych se alespoň jednou zasmál nahlas a nebo alespoň pousmál. Prostě nic. A tak jsem ztrávil nekonečných 107 minut, které byli k uzoufání nudné. Velké lákadlo, proč jsem chtěl tento film vidět, byli určitě Karlovy Vary. Ale tímto končí. Většina filmů mně třeba naláka na herecké obsazení. Ale tady ne. O Queen Latifahové nemám zrovna valné mínění. Ano, je sice sympatická, ale její výkony mně neoslovují. Rappera LL Cool J mám rád. Co se týče hudby, tak dělá dobrou hudbu a jeho role jsou vždy velmi sympatické. Ale ani LL Cool J a ani Queen Latifah nemůžu považovat za kvalitní herce. Jediný, kdo je zde kvalitní, tak je Gérard Depardieu, kterého bych si dokázal představit jako špičkového kuchaře. Škoda, že je ve filmu celkově 5-7minut. Alespoň, že to mělo pointu, aby si člověk každého dne užival na plno, protože nikdy neví, kdy jeho život skončí. To je jediné dobré na tomto filmu!(27.2.2009)

• Chrustyn

Podprůměrná nevtipná komedie snažící se tuzemské obyvatelstvo zaujmout českými interiéry a exteriéry a poprvé hrající Queen Latifah.(5.1.2010)