Poslední prázdniny

Posledné Vianoce

Komedie / Drama / Romantický / Dobrodružný

USA / Česko, 2006, 107 min

• Zíza

To zas bylo keců... Ještěže tam byly ty Vary. Doufám, že jednoho dne také uvidím ty hory ;o)(21.2.2009)

Film, na kterém je v konečném důsledku nejúžasnější, že se odehrává v Karlových Varech. I kdybych zapomněla, že je to o nějaké ženské, co má nádor na mozku, a tak všechny prachy utratí za výlet do města, které podle obrázků miluje, nezapomenu na to, že Gérard Depardieu dělal šéfkuchaře v Hotelu Pupp a že existuje americký film, kde v každém druhém záběru můžete číst nápisy jako "Lety helikoptérou", "Pilsner Urquell" nebo "Sjezdovka pro začátečníky".(22.2.2009)

Je hezký koukat se na americký film točený v Česku. Celkem to bylo i pěkný..(21.7.2009)

Člověk by si měl splnit všechny své sny, dokud má ještě čas. Georgie svou upřímností dokázala některým lidem otevřít oči. Od prvních dvaceti minut filmu jsem tušila, že s tím CTéčkem něco bude v nepořádku. Nejvíce jsem se nasmála, když se Queen Latifah řítila na snowboardu ze svahu. Ať žijí Calamary Vary, pardon, Karlovy Vary.(22.2.2009)

Moc komediální mě to nepřišlo , ale i tak se jedná o celkem příjemnou záležitost. Odpustme tvurcum , že z Karlových Varů udělaly druhý Aspen. Myslel jsem , že když tam hraje Latifah , že to bude opět černošská komedie , který nebudu chápat. Docela se příjemně prekvapeně koukalo na ženu , která po zjištění , že má 3 týdny života zaletí do vysněného hotelu Pupp. Celé je to prostě pruhlédné i s koncem , ale to nevadí ne? Snad nechcete filozofické drama o existenci života s Queen Latifah. Příjemná oddychovka na sváteční odpoledne a ta Lucka Vondráčková tam taky mohla být více. Nu i tak *** . Originál jsem neviděl.(24.3.2008)