Poslední prázdniny

Last Holiday

Posledné Vianoce

Komedie / Drama / Romantický / Dobrodružný

USA / Česko, 2006, 107 min

Docela slušná americká komedie s několika scénami a hláškami, při kterých jsem se upřímně zasmál, jen ten konec byl zase takový sladce americký, což já moc nemusím ...(2.1.2010)

• Orlau32

Nevím,co bych měla komentovat. Film mě neurazil, ale ani ničím nezaujal. Asi jsem to nedokoukala, protože si ani za boha nemohu vzpomenout, co tím režisér chtěl říci.(15.12.2011)

Tenhle film jsem úplnou náhodou zastihla, když začínal v TV a musím říct, že to pro mě byla úžasná podívaná, při které jsem se úžasně pobavila. Taková projenost s ČR, tolik českých herců a hl. ty lokace .. nemám slov, krása sledovat.(4.8.2007)

Nepřehlédnutelná mama Morton z muzikálu Chicago, tentokrát (opět nepřehlédnutelná), ale v Karlových Varech. Georgia Byrd začíná konečně žít, alespoň ten čas, co jí ještě zbývá. „Pořád čekáš a čekáš až tě potká něco neobyčejného a nakonec zjistíš, že máš umřít“. Nač myslet na budoucnost..Proč raději nevybrat všechny úspory a neodletět první třídou z Louisiany a konečně si splnit přání. Ochutnat speciality, svého obdivovaného vzoru, šéfkuchaře Didiera (G.Depardieu), které se podávají v Grandhotelu Pupp. A když už je v tom rozhazování, tak proč neletět i z Prahy do Karlových Varů, tentokrát vrtulníkem (škoda každé minuty) a když stylově, tak jedině prezidentské apartmá. A nejenom to. Vždyť život je tak krátký. „ Jsi velká klikařka, vždyť jsi dostala vše, co jsi chtěla. Příště, ale uděláme všechno jinak, budeme se víc smát, budeme víc milovat, sjezdíme svět. Prostě se nebudeme bát“ . Last Holiday je příjemným a přátelským pohlazením a navíc pošimrá i českou ješitnost. P.S Rozhodně se před filmem dosyta najezte, jinak budete strašně trpět.(20.6.2006)

Tak prý tu nemoc nakonec nemá, tak já teda nevím :-D :-D :-D :-D(18.3.2012)