poster

Poslední prázdniny

 • USA

  Last Holiday

 • Slovensko

  Posledné Vianoce

Komedie / Drama / Romantický / Dobrodružný

USA / Česko, 2006, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sifaka
  ***

  Docela slušná americká komedie s několika scénami a hláškami, při kterých jsem se upřímně zasmál, jen ten konec byl zase takový sladce americký, což já moc nemusím ...(2.1.2010)

 • Orlau32
  **

  Nevím,co bych měla komentovat. Film mě neurazil, ale ani ničím nezaujal. Asi jsem to nedokoukala, protože si ani za boha nemohu vzpomenout, co tím režisér chtěl říci.(15.12.2011)

 • AngelAngie
  ****

  Tenhle film jsem úplnou náhodou zastihla, když začínal v TV a musím říct, že to pro mě byla úžasná podívaná, při které jsem se úžasně pobavila. Taková projenost s ČR, tolik českých herců a hl. ty lokace .. nemám slov, krása sledovat.(4.8.2007)

 • Faye
  ****

  Nepřehlédnutelná mama Morton z muzikálu Chicago, tentokrát (opět nepřehlédnutelná), ale v Karlových Varech. Georgia Byrd začíná konečně žít, alespoň ten čas, co jí ještě zbývá. „Pořád čekáš a čekáš až tě potká něco neobyčejného a nakonec zjistíš, že máš umřít“. Nač myslet na budoucnost..Proč raději nevybrat všechny úspory a neodletět první třídou z Louisiany a konečně si splnit přání. Ochutnat speciality, svého obdivovaného vzoru, šéfkuchaře Didiera (G.Depardieu), které se podávají v Grandhotelu Pupp. A když už je v tom rozhazování, tak proč neletět i z Prahy do Karlových Varů, tentokrát vrtulníkem (škoda každé minuty) a když stylově, tak jedině prezidentské apartmá. A nejenom to. Vždyť život je tak krátký. „ Jsi velká klikařka, vždyť jsi dostala vše, co jsi chtěla. Příště, ale uděláme všechno jinak, budeme se víc smát, budeme víc milovat, sjezdíme svět. Prostě se nebudeme bát“ . Last Holiday je příjemným a přátelským pohlazením a navíc pošimrá i českou ješitnost. P.S Rozhodně se před filmem dosyta najezte, jinak budete strašně trpět.(20.6.2006)

 • MMR
  ****

  Tak prý tu nemoc nakonec nemá, tak já teda nevím :-D :-D :-D :-D(18.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace