Gore

Můj šálek kávy to zrovna nebyl. McAdams mi byla silně nesympatická. Námět jsem už v různých obměnách viděl tisíckrát. Režie byla sice minimalistická, ale na mě působila nezáživně. A akčnější konec byl docela řemeslně zajímavý, ale vypadl sem úplně z jinýho filmu. ()

Andresito

Z bláta průměrnosti vytahuje tento snímek bezpochyby ďábelský Cillian Murphy, který po výborných výkonech (které jsem v jeho podání měl zatím možnost vidět) potvrzuje, že nejen úlisné charismatické záporáky prostě umí. Dokud jsou hlavní hrdinové v letadle, má film skvělou klaustrofobickou atmosféru (Rachel McAdams zvládá svou úlohu výborně a s Murphym si v ničem nezadá) a sahá po čtyřech hvězdách, když ale došlo na protahované a ne příliš napínavé finále, musím dát jen tři. 60% ()

cherita

Jako thriller to pravda moc nefunguje (koho zajímá záchrana života nějakého supervzorného politika), ale jako určitá zvrácená forma romantické komedie to nemělo chybu. Cillian Murphy je chodící charisma a chemie mezi ním a Rachel McAdams dělá čest celému castingovému oddělení. A ten slabší konec jim odpouštím. ()

kukentipla

O čem to je? Lisa na letišti potká sympatického mladíka, prohodí spolu pár vět, vypíjí drink. Když Lisa nastoupí do letadla zjistí, že jejím spolucestujícím je onen mladík. Příjemný let se však změní v teror. Záhadný cizinec totiž po Lise něco chce.......Co já NATO? Poměrně zajímavý triller jenž se může slunit v odlescích hereckého umu ústřední dvojice. Sympatický věrohodná Rachel McAdams a démonický Cilliam Murphy (jeho milý a nevinný kukuč, dobromyslné oči. To vše ve jménu teroru. Čistá dokonalost). Dokud se děj odehrává v letedla a McAdams a Murphy svádějí psychologický boj nemá film chybu. V momentě, kdy však letedlo přistane jde film ke dnu rychle jako akcie leteckých společností. Nelogičnost střídá kliše. Za první dvě třetiny 4 hvězdy za konec slabé 2 hvězdy. Pokud jste fanoušky Jenny Wade tak pozor. V tomto filmu hraje asi 20 vteřin a v titulcích je uvedena jako Coffie Shop Girl. ()

petikacka

Je to taková blbinka, ale se slušnými herci a celkem "slušným" příběhem. Koukat se na to dá, ale pouze jednou...Za mě 65% ()

Pc

velmi dobrý děj, líbilo se mi jak bylo všechno realistické (myslím jako že je to možné i v dnešním světě), dobře hercízaujali svá místa ve filmu,velmi dobře nahraný tak aby napružil diváky sledující tento film. A proto 5* ()

Luqi

Ničím výnimočná alebo originálna dráma, ale vcelku solídne natočená a zahraná, zabalená do príjemnej 85 minútovej stopáže............. Veď Wes Craven (ktorý si v závere zaspomínal na Vreskot) už má niečo za sebou, že a Rachel MsAdams a Cillian Murphy zas ukázali, že toho majú ešte veľa pred sebou (myslím tým sľubnú budúcnosť)........... Celkovo teda 3,5. ()

TaanStari

Bohužel, příběh by se dal shrnout do třech vět... Nicméně film je hodně dobře zahraný a obsazení je taky velice sympatické, a k tomu je to mnohem lepší film než Tajemný let. Ale stejně to na víc než 3* nevytáhnu, poslední půlhodina spíš jen nudila. ()

Velemír

Řemeslo herecké, režisérské, střihačské (...) ano, ale byť jen snítka originality nebo překvapení, vyčnívající nad zvolenou šablonu, ne! ()

El-Barto

To, že se tenhle kvalitní thriller zakládá hlavně na výkonech dvou hlavních představitelů rozhodně nebyl krok vedle. Jak Rachel McAdams tak Cillian Murphy po celou dobu podávají parádní výkony, které jen dokreslují téměř bezvýchodnou situaci pro Lisu a to vše je násobeno skvělou režijí Wese Cravena. Jeden z mých oblíbenějších thrillerů. ()

MovieFive

Podle mě se jedná o povedený film, který v 85-ti minutách předvedl originální děj, akci a napětí a co si budeme povídat, Cillian Murphy a Rachel McAdams patří k mým velice oblíbeným. ()

Noomi

Prvá polovica filmu v lietadle je pre mňa nezabudnuteľným, nervydrásajúcim návalom napätia a očakávania. Naháňačka po letisku a posledné minúty a lá tínedžerská vyvražďovačka už boli slabšie (aj keď si neviem predstaviť, ako by sa to dalo ukončiť inak). Wes Craven akoby si občas spomenul na pár svojich predošlých filmov a musí sa uznať, že atmosféru vie stále vytvoriť viac než solídnu. Ale celý film si pre seba kradne Cillian Murphy. Za to, že je ten chlap dokonalý a absolútne úchvatný vo všetkom, do čoho sa pustí, dávam štyri hviezdy. Ak chcete vidieť skutočný, nefalšovaný a plný talent schopný premeniť sa na všetko, čo mu scenár prikáže - pozrite si Nočný let s Cillianom Murphym. Hneď! Už aj!! ()

Wardan

Strašně moc bych chtěl dát čtyři hvězdy. Prvních cca 50 minut je skvělých, zvláště od té doby, co se nastoupí do letadla a dokonalý Cillian Murphy začne hrozit jako o život. Vše je tam, kde má být, psychologie a atmosféra fungují. Ale po přistání Craven přehodí výhybku a film se začne ubírat směrem, který se mi nelíbí, a Murphyho postava se začne chovat jako retard. Jak říkám na začátku, být poslední třetina jen o trochu normálnější a méně klišoidní, neváhal bych s hodnocením vyletět nad mraky. ()

edie sedgwic

Prva polovica filmu je nadejny naslap na nieco, co mohol byt slusny thriller. Bohuzial sa to ale zvrhne do miestami az banalneho becka a z niektorych scen vam je skor do smiechu. Skoda tych do oci bijucich klise, ani Cillian Murphy film nezachranil. ()