Juto

Tento film je vzrušujúci a napínavý. Ani sekundu sa nebudete nudiť. Rachel McAdams a Cillian Murphy sú v tom vynikajúci a majú fantastickú chémiu. Ich postavy sú vierohodné. Škoda, že film má hlúpy koniec. Ináč by to bolo dokonalé. 7/10 ()

c.tucker

Kdyby se zbytek film (po přistání letu) držel ve stejném parádním duchu jak celý přecházející děj, tak by to byla naprostá paráda, ale ta akční stránka už nebyla tak zajímavá a byla to zbytečná zběsilost, ale musím Cillianovi pogratulovat k senzačnímu ujetému profesionálnímu manažerovi. ()

dr.fish

Noční let je poctivě udělaná oddychovka, která má vše na svém místě. Rachel McAdams je kupodivu důvěryhodná, svou roli zvládá, takže vše OK. Svých 70% si film rozhodně zaslouží. ()

Flyer

Rozmýšlel jsem se mezi 3-4 hvězdičkami. Nakonec jsem se rozhodl pro vyšší hodnocení a to z důvodu perfektní režie W. Cravena, díky které je divák napnutý jak struna a samozřejmě také z důvodu démonického Cilliana Murphyho. Tento herec mě zaujal již ve snímku 28 dní poté a v Nočním letu opět předvedl svoje kvality. Abych ale jen nechválil, tak za slabinu tohoto snímku považuji scénář, který sice zpočátku vypadá zajímavě, ovšem ke konci se zvrtne v přehlídku všemožných klišé (a i logika sem tam skřípe). Dále má tento film poměrně krátkou stopáž, zde avizovaných 85 minut je sice pravdivých, z toho však dobrých 10 minut trvají titulky. Je ale fakt, že raději volím kratší stopáž, než aby byl film natahován zbytečnými scénami. Což teda v případě Nočního letu nehrozí. ()

Radiq

Ne moc reálnej příběh, protože nikdo normální by neohrozil svůj život kvůli zkurvenýmu politikovi. To jsou tvoři, kteří si o smrt koledujou, tak proč jim ju brát. Ne, ten příběh mě nedostal, protože jsem se nad tím furt musel pozastavovat a řešit. Cillian jako záporák je úlisnej jak přejetá žvejkačka (to byl kompliment), ale Rachel McAdams se mi jako blbá američanka nikdy nebude líbit, i když by to asi hrozně moc chtěla. Holt, má smůlu, holka. ()

Sabrewulf

Ale no tak Cravene! Do role hlavního záporáka dát sympaťáka Murphyho a do jedné z kladných rolí Briana Coxe? Takhle se thriller nedělá! ()

sir-dave

Průměrný thriller na zajímavé téma. Chybělo mi tam to správné napětí, chtělo to v mnoha věcech více dotáhnout. O postavy nemá člověk strach a jen se čeká až hlavní padouch udělá chybu. Délkou kratičké, jen něco přes hodinu. ()

SeanLSD

Ako mám Cravena rád, tak ma jeho filmy málokedy plne uspokoja... podobne ako v prípade tohoto príliš krátkeho nervydrásajúceho letu. Ale že to bola rýchlovka s Rachel McAdams a Cillianom Murphym, rád si zaletím znova. ()

Triple H

Priemerný thriller. Úvod je celkom dobrý, obzvlášť vďaka obom hlavným hercom, ktorí pôsobia veľmi nenútene a prirodzene. Film je plný niekoľkých strašne prevarených klišé (vybitý mobil), ale krátka stopáž nedovolí nudiť sa. Rachel McAdams je nenormálne pôvabná, hrá dobre (film od filmu sa lepší) a navyše mám pre ňu slabosť. Takže už len za ňu som dal dve hviezdičky. Cillian Murphy bol fakt dobrý (tretia hviezdička je zaňho) a rád by som ho videl v úlohe nejakého poriadneho psychopata. Tu v závere pôsobil ako neskutočný slaboch, čo mi príde ako nevyužitie typovo perfektne obsadeného herca. Film, ktorý stačí vidieť v TV. ()

Tommy.D

Nevím, co tady spoustě lidí vadí na druhé části filmu. Jasně, je trochu přestřelená (některé Murphyho pózy byly fakt komické), ale zas je to pěkné (a přitom pořád vcelku napínavé) odlehčení po výborné první části v letadle. Jinak vidět to nějaký úředník v Bruselu, tak nám zakážou do letadla brát i ty propisky... ()

Magneto

Taaakze, to co som videl mi pripadalo ako kratky videoklip,ani som sa nenazdal a bol koniec.Chcel som sa kochat pohladom na Rachel McAdams ale reziser mi to potesenie nedoprial v takej miere, ako som chcel :-) Inac solidny thriller s blbou zapletkou a nedotiahnutym koncom. Wes Craven je najlepsi v scenach na konci, v dome hlavnej predstavitelky, ked nam parafrazuje svoje domove nahanacky zo Screamu. ..To je asi najnapinavejsia pasaz z filmu... ()

JimmyII

Poměrně originální, i když zase příšerně vykonstruovaná, zápletka je tu zabita unylou režií, mizernými hereckými výkony (vyjma Cilliana Murphyho, ten je neuvěřitelně charismatický a pro takovéto role předurčený), tuctovou hororovou hudbou a hlavně pitomým scénářem, který vrší jedno klišé na druhé. Tři hvězdičky jen za Murphyho oči a chrčení a zajímavý námět, jinak je Noční let ztráta času. Wesi, styď se! ()

LordSnape

* navíc za úžasný výkon Cilliana Murphyho, bez něhož by se Craven mohl snažit sebevíc a výsledek by ani tak nestál za nic. ()

Karush

Tentoraz Craven na minimálnom priestore nechal angažovať hlavných hrdinov, čím vzbudil u divákov klaustrofóbnu atmosféru, ktorú ešte znásobila postava Cilliana Murphyho, ktorý svojou fiškálnosťou udrží napätie na vysokej úrovni. Ale akonáhle sa prostredie zmení, režisérska práca poklesne. Po skvelej hodine nám predloží zvyknutú thrilerovskú šablónu. Takže Nočný let sa nestal ničím viac ako ostatné thrillery, pretože sľubnú časť filmu náramne skazilo zakončenie. ()

Mirokukii

Nic thrillerům nesvědčí tak jako uzavřené zmenšené prostory, ve kterých má oběť jen omezené možnosti a vše tak nahrává do karet záporákům a stoupajícímu se napětí. Letadlo se tedy přímo vybízí, avšak i zde se to musí umět. Murphy je vskutku oslizlý, jenže nějaká přehnaná hrůza z něj nešla, ale rychlovka na toaletách mě potěšila a přilila trochu oné hrůzy. Výskyt osamocené holčičky byl vskutku mínus a závěrečná štvanice krom tempa už nenabídla zhola nic. Prostředí: dobré. Překvapivý děsivý zvrat: není. ()